Плам, пламти! Котел, бълбукай! Адска смес, мехури пукай! Януарска спортна и успешна!

  • 91 386
  • 3 070
  •   1
Отговори
# 3 060
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Хубу. 950 нови отговора прочетох, свят ми се зави. От по- пресните включвания запомних, че Ре е свекърва вече! Да са живи и здрави младите! И снахата да не те вписва в съответната тема!

Вчера ММ имаше РД. Една приятелка му подари... чудна питка, топла- топла. Това вечеряхме снощи, има останало малко за тази вечер. Пиле с ориз за гарнитура на питката.

Относно разбунилият духовете пост одеве- страх ме е и още как! Точно защото съм преживяла много, много ме е страх. Знам какво мога да изгубя, знам колко е опустошително и още повече ме е страх. Камбанарии много, всяка за себе си е единствената.

# 3 061
  • Мнения: 10 818
Ааа, зеле е, зеле, да. Червено зеле с ябълки. Готово за ядене Simple Smile

П.П. оф, чакай излъгах те, сега видях втората снимка.  Готви се. В тенджера или микровълнова. Ама пробвай го и сурово Joy

# 3 062
  • Мнения: 11 767
Ули, благодаря 😘
А нещо има тенджера, микровълнова, да го топля ли?

И се извинявам за спама
Animal Kissing Cat

Последна редакция: вт, 31 яну 2023, 23:33 от Сирос

# 3 063
  • Мнения: 6 582
Да напишеш, че от нищо не те е страх трябва да си много.... самонадеян, меко казано.....
Съдбата е кучка и си прави гадни шеги, да не дава Господ.

# 3 064
  • Мнения: 10 818
Горе допълних, ама ще пиша пак.
Да, бе, дават да се готви в тенджера или в микровълнова.
Общо взето го топлиш, да. 5 мин на средна темп на котлона или в микровълновата.

# 3 065
  • Мнения: 11 767
То не е лошо и четене с разбиране...

Благодаря, Ули още веднъж!

# 3 066
  • Мнения: 1 622
Айде да се втъкна в 12 без 5 в темата. За спорта, не за друго.
Ре, честито! Да се разбирате и уважавате!
На навършилите 7 години мирно съвместно съществуване - още много по толкова!
На оздравелите - никакво боледуване!
На всички - честит Февруари... Не го обичам, ама ни се полага. По куверт от утре ще го имаме за цял месец....
Пък “утре“ е след 36 минути.
Ама се записах в темата. Ако си изкарвах хляба с писане по темите, щях да се стопя от глад Joy

п.п Видях го! КотеМцето видях! Ще заспя щастлива Joy

# 3 067
  • Мнения: 7 479
Кой препоръча "Куковиците"?
Отметнат. Сега продължавам с Короната. Grinning

Трия лака, взимам душ, чакам ММ да пише, че е стигнал там, накъдето е тръгнал и заспивам. Ама това няма да е много скоро, де. Все за един епизод ще има време.

Много тегав ми беше този януари на мен. Муден, бавен, като на забавен каданс. Радвам се, че свърши.

# 3 068
  • Мнения: 18 269
Сирос, баш така като това, което са наболи на вилицата, изглежда.
Скрит текст:
Не знам обаче как се доприготвя от пакета, защото аз отварям буркана и вадя лъжицата.

На мен ми е чудесна гарнитура, когато не ми се занимава да режа зарзават. Но те предупреждавам, че основно аз си го ям. И дребната чат-пат - тази вечер например си поиска, но обикновено и тя отказва. А сестра му на ММ, като го опита, предположи, че е вкиснато (не беше, просто е особен вкус).

# 3 069
  • София
  • Мнения: 10 235
Добро утро!

Честит февруари! Мирен, спорен и най-вече здрав да е!

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 05:28 от бъръльо-бъръльо

# 3 070

Общи условия

Активация на акаунт