Плам, пламти! Котел, бълбукай! Адска смес, мехури пукай! Януарска спортна и успешна!

  • 91 572
  • 3 070
  •   1
Отговори
# 3 015
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Мерси и да  живеят новите технологии, само това ще кажа..
На диета съм, другарки. Заради изседването.Четири дни без плодове, зеленчуци,пълнозърнсти продуки.
Иначе пък шоколада е разрешен.
В петък трябва да изпия 4л вода и три шишета със каша( PLENVU), която била голяма гадост. Хич не ми дреме за изследването, ще е с пълна упойка.Ама КАК?! мам*а му, да изпия толкова вода и каша?

# 3 016
  • Мнения: 18 473
Кайсия, сещаш ли се това гифче, което Сис беше пуснала - с бабата, дето нагъва зелена салата, докато мирише шоколад? Stuck Out Tongue Winking Eye

Пък и не се настройвай, може да не е чак токова гадно. То да е всичко наред след изследването, пък водата и кашата все ще ги прекараш някак.

# 3 017
  • Мнения: 2 170
Кайсий, ако водата е студена, е по-лесно да я изпиеш. Аз в твоята ситуация ревах като бебе, щото не мога да пия вода, а вода с гадост в нея съвсем,  но все пак докарах до 2 литра и се предадох. Изпий някакво разхлабващо хапче, ако не можеш да изпиеш цялото количество.
Стискам ти палци.

# 3 018
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Аз 4 литра вода пия за месец..За това се кахъря, щото хич не мога да пия вода,още по-малко пък други гадости. Същата като теб съм, Карамелче. . Имам и Дулколак и някакви други изписани, в комбинация с Плевну. Та голямо прочистване ще е тези дни..Rolling Eyes
Иначе-завиждайте! Ще ям само  бял хляб , паста,  шоколад и др. подобни  тези дни по лекарско предписание!

# 3 019
  • Мнения: 3 795
Аз пък обичам да пия вода.Научих се, а години наред страдах от мигрена, заради непиенето на вода.Живеех на кафета и цигари.Сега пия по минимум 2 л.на ден.
Оплакване - НЯМАМЕ ВОДА! За пореден път! Мивката е пълна с чинии.Сега не знам коя е актуалната авария.Едната ще я оправят в 16 ч , а другата , когато успеят Flushed

# 3 020
  • Мнения: 6 450
Сложи във водата резен лимон или листенца мента или друго ароматно, което обичаш. Така ще ти е по-вкусно.

Много вода пия, много обичам.

# 3 021
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
кайсийче, имам такова рокле в сивичко. и още едно подобно - с червени рози. Simple Smile и две такива разфантифлюшкани блузи. прекрасно прикриват всичкото гънка и обем на неподходящо място. Взимай смело.


казах ли, че съм на въртележката?

Скрит текст:
Скрит текст:
резултатите а Тончо не са добри. започват нова терапия.
и
дъщеричката ми, моето по-добро копие, моето златно прекрасно инатче, вчера ми изпрати снимка на ръка с пръстенче.

# 3 022
  • Мнения: 14 790
Еее Ре,вчера ми мина точно това през главата,че сигурно този уикенд е била сватбата,щом те няма. 😍❤🥰 Честито на младите! На теб.. не знам да честитя ли 😝🤪 Дано да се разбират,да се уважават и обичат.
Добри,и ти ли ще стягаш сватба?! 😍 Ехх че хубуу. Честито! За другото,лоша работа,но ще стискам палци. 🍀
Кро,имаш как да хапнеш отровно сладко. Аз съм още на кафето,но после ще правя нещо "благо". 🤪
13,много добре са се получили плодчетата. Много обичам да ни показваш проектите. 😘
Пантичката да не се лигави,ми да оздравява бързичко.
Не видях Кайсийка,роклята не е мой стил,но щом ти харесва,вземи я и пробвай.
Друго не помня какво исках да пиша. 😆

# 3 023
  • Мнения: 5 707
Добри, ❤️! Айде, да се похвалиш и ти скоро!

# 3 024
  • Мнения: 7 243
Ех, ДобрЕ Heart

Кайсийка, майтапа настрана, но лятото МУ свали килограми заради колоноскопия. Най-важното е резултатите накрая да са както трябва!

# 3 025
  • Мнения: 6 470
Утро, втори  път 😁
Кро, толкоз та ядосах ли...че ми открадна снегЪт 😁 Пак съм задрямала...ставам...сняг няма ☹️
Снимки на някоя другарка ли изтървах?
Роклята ми харесва.
ДобрЕ, за малкото 🤞 За сватбата...щом се обичат младите да се взимат..😊
Не знам за другарките със смесени деца, но на мен щерката повече ми се свиди от Килеша 🤣🤣 А уж тенденцията е точно в обратен вариант. Ма нали съм опак човек..
Фил, прочетох и аз за лак за коса, но после видях мнения.. че такъв лак затъмнявал цветовете...Ще си купя професионален..Фона не ми се получи с тази техника, та смятам да го оправя с акрил. Но вече ще е довечера. Снощи до към два..я привърших, но фона не е тамън 🤨
Като цяло обаче, доволен съм от себе си. Като за начало е добре 😁
А сега към банята и тръстиката..😏

# 3 026
  • Мнения: 1 446
Добри, Heart !
Пантичката бързо да оздравява!

Ми,качих се на кантара. Cry
След него веднага сложих постелката и пуснах клип с тренировки,ама малкото зверче не спря да се бута в мен,върху мен,под и над мен!
Няма да ям до довечера!!Мисля,че никога не съм била такива килограми! Cry

# 3 027
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Ехаа, само хубави новини от сутринта - Честито, Ре. Да имат много любов и хармония младото семейство!
Добре, много се радвам , браво!

# 3 028
  • Мнения: 7 749
Честити да са всички настоящи и бъдещи свекърви! Hug И тъщи, разбира се!!! Heart Eyes
За Тончо стискам палци.
Търти, харесват ми опитите ти. пак казвам, че се нареждам на опашка. Heart Eyes
Пазарувах... знаете, на мен това нещо време ми отнема, днес ми изяде два часа. Но не защото магазинът е далеч от нас, на 4 минути с кола е (телефонът своевременно ме уведомява всеки път Grinning), просто гледам да сведа ходенето до молчето до минимум, съответно- купувам продукти за около седмица напред, или поне за 5 дена минимум. То са едни списъци, едни чудесии... Пък после да мина и някакви свежи цветя да взема за вкъщи и то времето излетяло. Докато оправя покупките след това, да ги наглася по хладилниците и ей го- ракиено време е.

Четох ви с първото кафе, тъмно беше още. За мен прави са и двете- и Бабри, и Кро. Всяка със своите доводи и опит. Ама чак пък толкова да се връзват една на друга, още повече във виртуален спор във форум- защо, за Бога? Не си заслужава ни време, ни емоциЙ. С най- добри чувства и към двете. Hug

Предлагам мненията на неприятните ни потребители да се пропускат, скролват игнорират...

Това го практикувам успешно от доста време насам и най- отговорно заявявам, че е отлично решение!
Stuck Out Tongue Winking Eye

Купих и пакет настъргани моркови. Сега дилемата ми е- морковен кекс или макарони на фурна? За децата, де.Grinning

Вай, Hug !

Последна редакция: вт, 31 яну 2023, 13:37 от TuЛи

# 3 029
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
морковен кекс + рецепта Simple Smile и аз имам десетина моркова в хладилника

Общи условия

Активация на акаунт