Плам, пламти! Котел, бълбукай! Адска смес, мехури пукай! Януарска спортна и успешна!

  • 91 569
  • 3 070
  •   1
Отговори
# 3 045
  • Мнения: 6 450

Не се оплаквам. Вместо саке има риоха, изобщо няма да мрънкам.

# 3 046
  • Мнения: 5 707
И аз готвих с Беболина. Моето зверче е ящно като баща си и опитва от всичко, ама най обича месце. Направихме телешко варено със зеленчуци, телешко с ориз и маслини и безглутенови макарони с домати и авокадо. На чай ще съм и тази вечер, но първо да събера сили да стана да си го направя.

# 3 047
  • Мнения: 1 898
Прясна манджа у дома няма. Дояждаме два вида супи от четири дена. Искам у Ренкооооо... и Шефчето ше бавяяяя... найш как ше го занимавааам...
На розенце съм аз.
От вчера чистя хладилника. Откакто е купен /2014/, нито е чистен, нито е размразяван. Моля, не припадайте. Мразя домакинстването. А ако ми видите прозорцитееее...
А тая грипна ваканция на такъв мързел го ударих... Обаче ММ като се осмели с половин уста да зададе разрушителния въпрос "Добре де, ти какво правиш по цял ден", Содом и Гомор се изсипаха отгоре му /е, в умален вариант сега, прегрешението не беше голяма/

# 3 048
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Аз само пекнах гъбки и постно кис.зелце Simple Smile Тий още го няма, май на фитнес. Споменах ли, че утре вечер е на РД и то в чалготека ?!? 🥴 Незнам как ше спя, а няма как да не пусна го пусна ... само той да се цепи Confused Тъй.

Мързе, тия дейности и аз ти мразя...едната колежка кат каже, че чисти шкафа в кухнята вън и вътре и припадам.

# 3 049
  • София
  • Мнения: 10 330
Мьос, какво стана с ЯМР-то при вас? А с извадените зъби?

# 3 050
  • Мнения: 10 887
Пфу, пак завиждам за хапващите всичко деца. Пу-пу да не им е уруки!

От мен една морковена салата,  това щеше да ми е предложението ако не бяха станали така бързо на сладкиш другите Grinning

Едни пържоли във фрайера и дано се прежалят са ядат дребните, че иначе не знам...

# 3 051
  • Мнения: 6 450
ЯМР - направено. Какво са видяли, диагнози и лечение ще разберем в четвъртък.
Зъби - извадени. Още е подута и синя, но вече ще трябва на училище. Конци вадим също в четвъртък, в събота има мач.

Последна редакция: вт, 31 яну 2023, 19:31 от Mößbauer-Effekt

# 3 052
  • София
  • Мнения: 10 330
Едно по едно да се наредят нещата при вас!

# 3 053
  • Мнения: 6 470
Наготвили сте света 😃 Га успяхте, ве? Брал.
Аз се прибрах от тръстиката, отворих една консерва риба тон, люснах я в една салата и преживям..
Килеша Пак у ваканция. Не се напочиваха па те... Отиде при баща си, та няям да готвя. Бях забравила, че пак ще са ваканция, но бързо се присетих на работа.. В МОЛ-а пълно с дечурлига 🤕
Мисте, послушно ти е момчето, ще се накупонясва.. а майка му, ще си налей и тя 😂😂
Уиндче, тази пералня ако не пере кат фурия не знам.. мятай я от балконя 🤣
И аз си чакам роботчето.. да видим кога ще пристигне.
Я да се поизтегна на диваня..

# 3 054
  • Мнения: 18 472
Риба в еърфрайъра с гарнитура карфиол пак от там. И едно червено зеле с мед и ябълки от тукашния Лидл. Разбрах, че е зеле на третия изяден буркан, преди това си мислех, че е цвекло. Joy

# 3 055
  • София
  • Мнения: 9 551
И аз завиждам за всеядни деца. Дай Боже все така добре да си хапват и родителите им никога да не разбират какво е от другата страна на монетата!

Мьос, ей сега ще отмине тази серия и ще си отдъхнеш! Вижда му се края!

Вкъщи сме на риба и печени картофи. Детето яде само картофи. Отдели препечената коричка. Кощунство! Тя е най-вкусната част според мен и баща ми. Но съм доволна, че хапна.

# 3 056
  • Мнения: 12 015
Попи, нещо такова ли?

Ако да, драсни малко подробности, че не знам какво да го правя.
Ние дояждаме. За детето бутчета по гръцки, за мен спаначена супа.

# 3 057
  • Мнения: 5 707
Радвам й се и аз на Беболина,че си хапва , но ме е страх да не стане пълна. То през половин час е "искам да ям"! Даже и в детската градина им е направило впечатление, че винаги всичко си изяжда и даже търси още. Освен това съм непрекъснато ангажирана да мисля какво да й приготвям

# 3 058
  • Мнения: 10 887
Не е ли отваряш и ядеш, Сиросче?
Снимай и отзад да видя дали е овкусено.

Кой се оплакваше, че.мъжът му пържил зеле? Аз много обичам прясно зеле на тиган с бекон да речем Simple Smile ама и без бекон харесвам.

# 3 059
  • Мнения: 12 015
Ули, та аз не знам какво е. Зеле ли, цвекло ли. Има, няма и Недовършений донесе някое немско съкровище 🤣
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт