Звездни компромати - Януари' 23

  • 335 200
  • 3 036
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 261
Гаджето на Лео е като 14-годишна.

Честит секс на Лозанова, явно се случва толкова рядко, че си заслужава пост в Инстаграм.

# 61
  • SF
  • Мнения: 21 467
Може да е някаква реклама на Живанши.

# 62
  • Мнения: 3 872
Дара Екимова се сгодила.

Скрит текст:

# 63
  • Мнения: 1 722
И тая не можеш да я познаеш...
На Благо тези две дечица от Есмер ли са, че не съм много в час с родословието му?

# 64
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 480
Коледна Мадона

Скрит текст:










И със сценария на биографичния си филм, който ще режисира лично
Скрит текст:

# 65
  • софия
  • Мнения: 25 738
Дара Екимова се сгодила.

Скрит текст:
Пише ли за кого? Че като беше в БТВ се прави на истерична лисица.

# 66
  • SF
  • Мнения: 21 467
Дара Екимова си показа пръстена при Деси и Сашо в Преди обед.
Тя на колко години е?

# 67
  • Мнения: 24 578
На Благо тези две дечица от Есмер ли са, че не съм много в час с родословието му?
Не. Тези две деца са му от гимнастичка, която заряза бременна, а после тя и второ му роди. след това има син от Есмер, но тя не му дава да го вижда даже и после е последното дете от Златка. До момента 4

# 68
  • Варна
  • Мнения: 25 296
За много години!

На Благо тези две дечица от Есмер ли са, че не съм много в час с родословието му?
От Христина, гимнастичката. От Есмер има син, който май не вижда.

# 69
  • Мнения: X
За много години! Да е благодатна на клюки Grinning Изпуснала съм няколко теми и сега научавам за Братоева и Цитиридис. Допадат ми като идея за двойка, според мен си отиват Simple Smile

# 70
  • Мнения: 5 798
За много години на всички!
Нека има много здраве и любов!
Да има и много материал за клюки в темата!

# 71
  • Мнения: 4 601
За много години! Здраве, мир и любов!
Не съм фен на лекия жанр музика, даже съм откровена чалгомразка, обаче снощи Софчето Маринова ми напълни душата!
Изключителен глас има тази жена!

# 72
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Благодаря за топлите и мили думи Gift Heart
За мен е отговорност и чест, вдъхновение и обич Revolving Hearts Nature Sparkles Sparkling Heart


Какво се е размънкотил Азис рано, рано... При все, че се е написал с рожденото си име?!
И Лейди Гага е Стефани, Рийз - Лаура, Риана - Робин, Майли - Дестъни, Брад (Пит) - Уилям, Елтън - Реджиналд, Чарли Шийн -  Карлос Ървин Естевес, а Кърк Дъглас - Исур Даниелович Демски, ама не съм чула някой да се пише с него и да се сърди, че не го наричат с артистичното му. ( повечето даже са ги сменили официално )


Любими са ми папарашките снимки, като "жанр"Grinning
Лима, мъж и бебе:
Скрит текст:


# 73
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
ЧНГ! Благодаря за поредната интересна и красива тема!


Аз не съм гледала ТВ снощи, но бях потресена, че празничните концерти по две от националните телевизии са на Софка със Слави и юбилеен на Кали. 🤨
Азис се опитва да възкръсне и той, обикаля телевизиите с нелепи истории и фалшиви драми.
Аман от него вече!
Иначе семейството на Ивайла Бакалова е много хубаво, дъщеря ѝ Рая е все така красиво и приятно момиче.

На Нило-то пожелавам тази година да им донесе дългоочакваната радост! Перукан не ми е никак симпатичен, но все пак изглежда добро момче, което вече се доказа и като добър (доведен) татко.

От мен за Добро утро една анимирана версия на Есил
Скрит текст:

А Бачора какво има татуирано на ръката - метла? В началото помислих, че е китара 😄
Скрит текст:

# 74
  • SF
  • Мнения: 21 467
Пък да беше китара! Simple Smile
На другата да си татуира кофа, за да му станат комплект.

Общи условия

Активация на акаунт