Януарски книжен клуб - 2023

  • 4 673
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 191
Само да вметна- може би е добре нейните книги да се четат с пауза помежду им, тъй като ги изгражда по една и съща схема и структурно си приличат (за последните не мога да кажа- не съм чела Дъщерята на часовникаря, за нея не мога да кажа, а сега ще издава и нова книга- Homecoming).

# 91
  • Мнения: 1 466
Прекрасна е книгата, друг свят. Не разбирам защо не ви е харесала. Това е приказка за пораснали деца.
И аз я харесах, но нали знаеш, на вкус и цвят... Simple Smile А и аз предполагам, че името на Кинг носи различни очаквания.

Кейт Мортън ми е от авторите, които като прочетеш 2 техни книги, все едно си изчел цялото им творчество. Прочела съм 4 книги, как пък малко не смени похвата... Талантлива е, но много еднообразна за мен.

Иначе, ако позволите, повлияна от последното ми четиво, което мнооого ме впечатли, предлагам "Вода за цветята"- Валери Перен за следващия месец.
Има я в ел. формат на български и ще е лесно достъпна за всички желаещи. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 5 278
Аз съм съгласна за Вода за цветята.
.Приказка определено не е моя сюжет, но в комбинация с това, че автор е Кинг, е направо падение Simple Smile Това наистина не ми дава мира Simple Smile

Последна редакция: вт, 31 яну 2023, 12:26 от Джинa

# 93
  • Мнения: 5 152
Нова тема Simple Smile https://www.bg-mamma.com/?topic=1521315.new#new

Записвам си тук предложенията до момента, за да не ги търся после Grinning
- Кели Мъстиан  - "Момичетата от мучурището"
- Кейт Мортън - “Забравената градина”
- Валери Перн - "Вода за цветята"

- Йосиф Перец - "ОБВС"
- Йосиф Перец - "Гост от палеолита"

Ръчнете ме, ако съм объркала или пропуснала нещо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт