Парфюмни размисли и страсти - 280 януари 2023 г.

  • 53 027
  • 591
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 7 418
Момичета, случайно да знаете дали мога някъде в Бг да намеря irresistible Givenchy rose velvet, направо ми отвя шапката този парфюм ,
Скрит текст:
сложиха ми мостра към покупката на sexy amber , но тук в Норвегия също го няма навсякъде трудно се намира, странното е че в магазина в който всъщност ми го сложиха, го нямат в пълноразмер. Аз погледнах в няколко онлайн български сайта, но не го виждам търсачката също не показва, но може би вие знаете нещо? Много е хубав и нежен,точно това търся. Нов е лансиран тази 2023 година затова го няма още масово обаче е разкош. Може ли някой да ми каже за първородния му събрат ЕДП как е

Еха! Пирамидата звучи страхотно. Заинтригувахте с този парфюм. Аз лично непременно ще се огледам за него.
Преди време силно ме впечатли, също така от случайна пробичка, парфюм на същата марка и същия майстор Dominique Ropion - Live Irrésistible Rosy Crush Givenchy, с прекрасен шлейф от хубава роза и, сякаш, черен чай.

# 466
  • Sofia
  • Мнения: 2 488


Grin Grin

Започнах подготовката с 2 типично летни парфюма, по случай -7 навън. Figues & Agrumes Lancôme и една отливка на Delina La Rosée (оказа се доста приятен).
Нищо ново не зареждат в Дъглас напоследък, какво ли се случва? За сметка на това има парфюми на Христо Стоичков....Rolling Eyes

# 467
  • Мнения: 690
Добро утро на всички!
Heart Честит рожден ден на densi! Heart Бъди честита Дени, здрава и щастлива! Heart
Парфюм за днес: https://www.fragrantica.fr/parfum/Etat-Libre-d-Orange/Une-Amoure … Mouret-46517.html

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 08:27 от Magda Dimitrova

# 468
  • Мнения: 8 464
Flowers HibiscusЧестит рожден ден, densi! Бъди здрава, щастлива, обичана и много, много щастлива! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

# 469
  • София
  • Мнения: 1 974
ЧРД Денси!

Желая ти здраве, любов и много нови парфюмни приключения Tropical DrinkFlowers BouquetBalloonChampagneBirthday

# 470
  • Мнения: 31 236
Благодаря Ви, приятели!
Сме здрави, весели и да ни се сбъдват всички парфюмни желания. Обожавам тази тема и споделянето тук на парфюмни страсти.
Днес сложих Lince TT. Много е красив.

# 471
  • Мнения: 919
Честит рожден ден, Дени! и от мен пожелания за много позитивни парфюмни и не парфюмни преживявания!

# 472
  • Мнения: 5 264
Честит рожден ден и от мен!
Днес нося Moulin Rouge.

# 473
  • Мнения: 3 567
Densi, парфюмна, честит рожден ден!
Най-добри пожелания!

# 474
  • София
  • Мнения: 1 346
Densi, Честит Рожден Ден!
Да си много здрава и все така лъчезарна! Flowers Bouquet Sparkling Heart

# 475
  • Мнения: 1 304
Честит рожден ден, Денси Heart Жива и здрава бъди, все така усмихната,щастлива и обичана. Безброй споделени моменти с любимите за теб хора, ти пожелавам.

# 476
  • Мнения: 7 605
Денси ,бъди много здрава,щастлива и обичана! Весел празник! Two Hearts

# 477
  • Филибето
  • Мнения: 1 036
Денси, здрава и много щастлива да си. ЧРД!  Flowers Four Leaf Clover

Слагам и аз Moulin Rouge в къщи. Днес прехвърча сняг при нас за пръв път тази година. Аз мисля вече за пролетни аромати. Grinning

# 478
  • Мнения: 464
Честит рожден ден, Денси! Flowers Bouquet 
С пожеланието да излъчваш винаги като истинска фея обаянието на абсента.
Скрит текст:

# 479
  • Мнения: 103
Започнах подготовката с 2 типично летни парфюма, по случай -7 навън. Figues & Agrumes Lancôme и една отливка на Delina La Rosée (оказа се доста приятен).
Нищо ново не зареждат в Дъглас напоследък, какво ли се случва? За сметка на това има парфюми на Христо Стоичков....Rolling Eyes

Може ли да кажете как е Figues & Agrumes? Наканила съм му се, понеже събирам всичко със смокиня Grinning

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 15:32 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт