Отново до мамите от Бургас

  • 905
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 480
момичета, знае ли някоя от вас къде мога да намеря в града стерилни пликчета на avent или нещо подобно за замразяване на кърма? търсих в щъркел, в чико, в санитарния тема ... навсякъде ми отговарят: "не продаваме такива неща".

благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 3 480
никое момиче ли в тоя град не замразява кърма ?!
помощ, моля ви !

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Здравей! За съжаление не знам къде в Бургас се продават такива пликове. Аз изобщо не можех да се изцеждам (въпреки че кърмих докато Мони навърши 7 месеца - за цялото това време успях да изцедя едва 20 гр.  Rolling Eyes ). Но знам, че някои мами събират кърмата в бурканчета от пюрета - изварени. Можеш да пробваш така. А иначе - потърси сайт или телефон на Авент и ги питай къде в Бургас продават торбички.

# 3
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Помоли в Щъркела да ти донесат, ако трябва остави капаро. На мен така ми доставиха нетечащи биберони. Момичетата са много любезни и предполагам, че ще ти съдействат. Успех!

# 4
  • Мнения: 687
Цитат на: logo5ka
Помоли в Щъркела да ти донесат, ако трябва остави капаро. На мен така ми доставиха нетечащи биберони. Момичетата са много любезни и предполагам, че ще ти съдействат. Успех!

Абе в бургаския Щъркел не са чак толкова любезни, но аз обикновено им излизам с номера: "Обадих се в София и ми казаха, че може със заявка" и получавам каквото ми трябва. А веднъж наистина се обадих за едни сламки, които видях в каталога им.
Та бъди малко по-настоятелна и ще ти ги доставят.
Сещам се всъщност, че можеш да си поръчаш и от някой он-лайн магазин.

# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Цитат на: vania_ip

Абе в бургаския Щъркел не са чак толкова любезни, но аз обикновено им излизам с номера: "Обадих се в София и ми казаха, че може със заявка" и получавам каквото ми трябва. А веднъж наистина се обадих за едни сламки, които видях в каталога им.
Та бъди малко по-настоятелна и ще ти ги доставят.
Сещам се всъщност, че можеш да си поръчаш и от някой он-лайн магазин.


Що бе, аз цяло лято пазарувах от там и голям лаф си правехме. Вярно е, че през ден ходех и те ме научиха, ама гледах че по принцип са си любезни. Но има един дебелак дето им е шеф - той е ужасен.

# 6
  • Мнения: 229
Аз бях обиколила всички детски магазини и никъде не намерих.Бях прочела тук във форума че се продават в аптеките но там ме гледаха много странно като казах замразяване на кърма Grinning

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: logo5ka
Но има един дебелак дето им е шеф - той е ужасен.

Той е бащата на едното момиче!  Grinning
А иначе, и аз мисля, че са много любезни и винаги са готови да помогнат със съвет.

# 8
  • Мнения: 444
Здравей, аз се изцеждах и давах кърма от шише около 3 месеца! Също като теб питах по аптеки и къде ли не, и ме гледаха супер учудено! Аз използвах бурканчета от пюре, естествено стерилизирани, беше ми много удобно и за размразяване заради количеството!
Успех!!!  Wink

# 9
  • Мнения: 2 051
Виж във форума за кърменето.
Много майки, които пишат там замразяват кърма и стерилизират торбички в микровълновата.
Аз не замразявам, но ми се струва, че не се продават стерилни торбички, просто си  купуваш на Авент или други и сама си ги стерилизираш.
Пусни една търсачка или питай там.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт