Ехограф на тазобедрените стави?

  • 3 586
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • по света
  • Мнения: 1 587
Така ще направя.Ще се консултирам и ако трябва ще си платя за да го направя,като е толкова трудно да ти дадат едно направление.
За деца до две години няма лимит за направленията!!!Моят мъж е личен лекар и го знам със сигурност.

# 16
  • Мнения: 359
Nie bqhme pri Draganov na 2 meseca to4no! Dori po-rano e po-dobre  Peace
/sorry za latinicata, no mi e nov kompa  Laughing/

# 17
  • Мнения: 372
Момичета кога правихте ехография на тазобедрените стави.Моята педиатърка ми каза след 4м.А друг лекар на частна практика и който е много добър ми каза като направим 2м е хубаво да се направи.На кого да вярвам?!
Погледни Профилактични прегледи при ортопед. Хората са си приели наредба за това, и личните ни лекари при подписване на договорите си със здравната каса са приели да я спазват. Истината, колкото и нерадосна е, че сами трябва да следим за някой неща, и да не им се доверяваме насляпо, все пак става въпрос за нашите деца.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 849
2 месеца . Peace

# 19
  • Мнения: 2 577
аз в петък бях на консултация и си поисках направление за ортопед - ОТКАЗАХА МИ Shocked
anni78 , благодаря за линка към наредбата
Сега да се карам с доки ли? Не ми се иска, но 35лв. е на частно. От къде на къде да ги давам
 newsm78 Може ли да не е чела новите изменения??? Shocked

# 20
  • Мнения: 299
Аз знам, че ехография на тазобедрените стави се прави до края на 1-ия месец и около 5-ия.

# 21
  • Мнения: 141
Моето детенце беше на по-малко от един месец когато я зеведох заради ортопедичен проблем на ходилото.Тогава и я гледаха и на ехограф.Ортопеда ни каза че по принцип най вече при момиченцата трябва да се направи този преглед и колкото по- рано по-добре.След това ни назначи втори преглед при навършване на 9 месеца.

# 22
  • Мнения: 2 677
На последната консултация лекарката ни даде талон за такъв ехограф. Бранко беше на два месеца и половина. Тези дни смятам да го водя.

# 23
  • Мнения: 326
на нас ни дадоха такъв талон в чм.

# 24
  • Мнения: 5 026
 В края на 1 месец.

# 25
  • Мнения: 115
В края на 3- тия месец.

# 26
  • Мнения: 8 505
На около 2м беше.На 6м е време за втория преглед,така че е късно за първи на 4м.

# 27
  • Мнения: 81
Нашата педиатърка ни изпрати в края на първия месец и каза че в края на третия, началото на четвъртия е добре пак да се прегледа бебето.

# 28
  • Мнения: 832
Вики беше на 6 мес. като го заведохме и доктора ни каза, че е хубаво до 40 дни да се заведе на профилактичен преглед, защото ако има нещо, колкото по - рано се види, толкова по - добре. Лошото е, че не всички педиатри пращат на такъв преглед до 40-ия ден. 

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 907
На 1.5 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт