Yalı Çapkını ❤️Рибарче❤️Афра Сарачоулу ❤️ Мерт Рамазан Демир❤️Преди и След❤️ Тема 3

  • 40 221
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1 697
Еййй кога ще спре да звъни на Пельо това момче … аман!
Какво ли толкова го вбеси в дискотеката , че си тръгна Сейро?
Ей ще пукна до петък!

# 32
  • Мнения: 53
Притеснителен ми изглежда този трейлър… и Султаанн😠

# 33
  • Мнения: 22 015
Фрагмана е бомба Heart Eyes

Какво става с Мине Тугай? Нацяло се е обезобразила вече Confused

Не ни стигаха Пельо и Султан, сега и нова буля Imp

Малко джумбиши Stuck Out Tongue Winking Eye

https://twitter.com/thoughtnoww/status/1610668420424507398

# 34
  • Мнения: 1 496
Ферит пак получава факсове и е на двата полюса на настроенията .. пак й се развика. Ами, няма скоро да им се получат нещата - тамън направят крачка и той с постъпките си две назад дава.

Султан може ли да се вре навсякъде и така евтино да се предлага на Ферит Stuck Out Tongue Closed Eyes

Мине Тугай какво си е направила на лицето Close

# 35
  • Мнения: 681
Неееее, стига бее! И това е УЖ ИСТИНСКА любовна ИСТОРИЯ, превърнала се в драма...! Кога точно тези двамата ще имат време да се влюбват? Ферит чак сега ли разбра, че баща му изневерява ? Сега какво следва? Момчето се променя , защото изведнъж осъзнава колко е гадно да изневеряваш 🤪🤷‍♀️.
Прекаляват сценаристите! Грам спокойствие не оставиха на ГГ. То не психолог, за психодиспансера ще са двамцата с такива токсични отношения.

# 36
  • София
  • Мнения: 30 121
Ма-за-ло! Ах Ферит! Ох, Ферит! Пелин та Пелин. На мястото на Сейран си събирам багажа и този път назад няма докато ФерО не порасне.

Какво е станало с Мине Тугай? Scream

# 37
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Мине Тугай е такова разочарование... Кой я вкара в нашето дизи? На нищо не прилича Triumph
Каквото и да говорим за Ифакат, актрисата е хубава, без да е на 20 и да се е обезобразила...

Феро бей е във вихъра си Grinning Браво Пело, гледай си живота, въз!
Радвам се, че излиза наяве аферката със Султан. Време беше.

# 38
  • София
  • Мнения: 30 121
Чакайте, бе хора! Това не е Мине Т. Ако е тя, значи е претърпяла някаква неуспешна интервенция.
Феро е пак в някакво си негово състояние. Танцува с Пелин, привижда му се Сейран. За мен той получава нещо като паник атаки. Не знам Сейран какво седи да го умолява да си ходят. Излязъл е с Пелин, да му мисли.

Рускините пишат, че в началото на фрага героинята на Мине Т (ако е тя) казва на Сейран "как може да се е омъжила без да се е научила, че няма нищо по-добро от независимата жена". Ферит крещи на някого в клуба "ти приятел ли си ми или враг? Махай се!" След завръщането на Сейран от клуба Иффакат я упреква как може да остави мъжа си в клуба като му знае характера, а Сейран е ядосана и отговаря "И какво? Да не би неморалните жени да му хвърлят око ли?". Накрая Юсуф казва на Сейран и Суна, че е видял Ферит със Султан, и че нещо се случва между тях.

Последна редакция: ср, 04 яну 2023, 23:06 от missence

# 39
  • Мнения: 5 723
LaughingLaughingЩо се чудите ....то конака е пренаситен от чапкънлък..един на място ,не губи време по вън ,младока гостува  и за капак ,ако срещне Султан по късна доба или по първи петли ,аби му върти  очи към Суна ..енгето де я свари зорът....ането с превръзка на очите  и тапи в ушите ...

А баш аГаТа лекции изнася ...де да  има кой да го чуе ,амаа...

Мине е ,но някой се  е упражнявал  неподготвен ......

# 40
  • Мнения: 1 697
Чакайте, бе хора! Това не е Мине Т. Ако е тя, значи е претърпяла някаква неуспешна интервенция.
Феро е пак в някакво си негово състояние. Танцува с Пелин, привижда му се Сейран. За мен той получава нещо като паник атаки. Не знам Сейран какво седи да го умолява да си ходят. Излязъл е с Пелин, да му мисли.

Рускините пишат, че в началото на фрага героинята на Мине Т (ако е тя) казва на Сейран "как може да се е омъжила без да се е научила, че няма нищо по-добро от независимата жена". Ферит крещи на някого в клуба "ти приятел ли си ми или враг? Махай се!" След завръщането на Сейран от клуба Иффакат я упреква как може да остави мъжа си в клуба като му знае характера, а Сейран е ядосана и отговаря "И какво? Да не би неморалните жени да му хвърлят око ли?". Накрая Юсуф казва на Сейран и Суна, че е видял Ферит със Султан, и че нещо се случва между тях.

Къде видя , че е излишък с Пелин?
В дискотеката е със Суна .. сигурно и Аби е там.
Той после звъни на Пелин , ама аз не я виждам в диското нито пък , че си я представя.

# 41
  • София
  • Мнения: 30 121
Намерих подсказка.Дали ще е истина.....
Скрит текст:
В мрежата се разпространява информация, че Сейран и Ферит се сближават. Сейран ще се върне в имението и ще запази условията на спора, ще се слее с Ферит в дълга целувка, възможно е това да прерасне в нещо повече... Срещите между Ферит и Пело се провалят и едва когато Ферит получава новината, че Пело и Сердар се срещат, той отива при Пело, за да каже лично за нейната нечестност и страхливост - те ще се скарат. Той ще разкаже на Сейран за този инцидент и те отново ще се слеят в целувка.
# yalıçapkını
А Пелин сега я гледам в "Облечен в сиво" с Тимучи Есен.
Не знам къде ги четеш тези подсказки, но предния път сцената в болницата как Ферит влиза и се хвърля в прегръдките на дядо си, а Сейран гледа изненадана, се оказа вярна (май точно ти я беше публикувала тук). Ако е от същия източник, нищо чудно и тук да има голяма доза истина.

Скрит текст:
Чакайте, бе хора! Това не е Мине Т. Ако е тя, значи е претърпяла някаква неуспешна интервенция.
Феро е пак в някакво си негово състояние. Танцува с Пелин, привижда му се Сейран. За мен той получава нещо като паник атаки. Не знам Сейран какво седи да го умолява да си ходят. Излязъл е с Пелин, да му мисли.

Рускините пишат, че в началото на фрага героинята на Мине Т (ако е тя) казва на Сейран "как може да се е омъжила без да се е научила, че няма нищо по-добро от независимата жена". Ферит крещи на някого в клуба "ти приятел ли си ми или враг? Махай се!" След завръщането на Сейран от клуба Иффакат я упреква как може да остави мъжа си в клуба като му знае характера, а Сейран е ядосана и отговаря "И какво? Да не би неморалните жени да му хвърлят око ли?". Накрая Юсуф казва на Сейран и Суна, че е видял Ферит със Султан, и че нещо се случва между тях.

Къде видя , че е излишък с Пелин?
В дискотеката е със Суна .. сигурно и Аби е там.
Той после звъни на Пелин , ама аз не я виждам в диското нито пък , че си я представя.
В дискотеката не танцува ли с Пелин? Или това е Суна? Ако е Суна, значи вероятно крещи на Абидин. Thinking
edit: Да, права си, не е Пелин. Значи вероятно в дискотеката разбира, че Пелин е заедно с онова момче, и вероятно откача от новината.

# 42
  • Мнения: 274
Здравейте , момичета.
Честита Нова година! Бъдете здрави и много щастливи!
Досега само ви четях.
Серията ще бъде много интересна.
 С руско озвучаване, фрагът.
https://1plus1tv.io/48-zimorodok-vse-serii-tureckii-serial-na-ru … yazike/16-seriya/

# 43
  • София
  • Мнения: 30 121
Това изречение "най-хубавият подарък за всяко дете е неговата майка" не е случайно. Отдавна имам някакви съмнения за Ферит и Гюлгюн. Да видим какво ще излезе там. Още в колата, по пътя за Антеп, Гюлгюн каза на Орхан, че последно е била в Антеп бременна с Ферит и каза нещо като "прекрасно време беше", а дадоха изражението на Орхан отблизо- не му беше много приятна темата.

# 44
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814

- Уредих фотосесия за списание на Сейран и Ферит.
- Най-големият подарък за едно дете е майка, която е независима, стъпила на краката си и осъществила мечтите си. Какво значи да се омъжиш преди да си завършила училище?
- Е, любов!
- Отпусни се вече. Ще бъде много хубаво! Приказката на принца и принцесата...
- Приятел ли си ми или враг? Какво си?
- Ферит, хайде ела! Моля те, нека да си вървим!
- Няма Ферит-Мерит! Върви си! Хайде!
- Г-н Ферит не се ли върна с Вас?
- Пардон! Какво значи „Г-н Ферит не се ли върна с Вас“?! Не разбрах…
- Сякаш не познаваш нрава на мъжа си, остави го там и си дойде вкъщи?
- Или развратните жени ще му хвърлят око?
- Никой не знае, че плача по теб. Не се притеснявай.
- Видях ги двамата през нощта. Между тях има нещо.
- Татко!


Общи условия

Активация на акаунт