Yalı Çapkını ❤️Рибарче❤️Афра Сарачоулу ❤️ Мерт Рамазан Демир❤️Преди и След❤️ Тема 3

  • 40 359
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 723
Ами за ученето  СЦ го занулиха ....извадиха Орхан и Ифакат , Дефне , Ефе ......
Мисля ,че и за ученето щеше да реагира така.

# 736
  • Мнения: 9 022
Нашите хора през моите очи от 1-10еп
Ако някой желае да си вземе нещо може без да пита даже.









---------------



Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 15:15 от x BlackRose x

# 737
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 821
Нека да има и тийм Ферит, все пак и той е човек, милият Grinning



Проблемът не е и в сценария, а в нетърпението ни (поне моето) да видим истинско сближаване. Не само да си викат - единият, че иска деца, другият, че иска да учи. А да седнат спокойно да поговорят, да се опознаят. Те не знаят нищо един за друг. Да, виждат и разчитат много добре какво е състоянието на другия, поддържат се, изправят се срещу всички, да си помогнат в трудна ситуация, спасяват роднините... Но знаят ли как са живели като малки, например? Кой е любимият им филм, цвят, блюдо, музика, книга? Ей такива дребни неща, които всъщност създават основите на една връзка.

# 738
  • Мнения: 1 791
Дано I.V. да има възможност да пусне нова темичка,че ще ни спрат!!!

# 739
  • Мнения: 9 022
Дано I.V. да има възможност да пусне нова темичка,че ще ни спрат!!!

Мисля,че до 51стр имаме карт бланш



# 740
  • Мнения: 5 723
Абе .все  едно Корхан-ови  и Кязъм "подариха" на Сейран , кола S- класа ,на която  не можеш да разчиташ за дълъг преход .

Не  одобрявам методите на възпитание на Кязъм "ага ",нито отношението му към Есме , а и хала-та с ключа на врата ,но и "моралните устои "на Корхан -ови, отговорността  са гнила  ябълка .

Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 15:55 от sofia26

# 741
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Дружки,НОВАТА ТЕМА
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО МИ СЪДЕЙСТВАХА ЗА НЕЯ!Рени,Диди и Всички ,които пишем в нея!

Общи условия

Активация на акаунт