Yalı Çapkını ❤️Рибарче❤️Афра Сарачоулу ❤️ Мерт Рамазан Демир❤️Преди и След❤️ Тема 3

  • 40 528
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 890
Проблемът не е Пелин. Не мисля, че ще я вкарат официално като кума. Но е напълно възможно нейното съществуване на стане достояние както на Кязъм, така и на обитателите на имението. Пък и ако Сейран каже, че бракът не е консумиран, може много лесно да ги разведат. Тя няма полза от това, но в яда си може и да го направи.

Проблемът е Ферит и това, което говори. И Абидин уж знае на какво е способен Ферит, но явно и той ревнува, за да му каже къде са Сейран и Суна... Ще видим...

# 721
  • Мнения: 5 479
Да, ама Абидин рискува да си развали отношенията със Суна, ако тя разбере, че ги е изпортил, като мъжка клюкарка.

# 722
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 890
То и неговата не е лесна, че не знае на кой да се кланя. Но не виждам и да възпира Ферит от неприятности, каквато всъщност е задачата му поставена от Орхан.

За пръв път нямам желание да гледам. Зарязах всички дизита, които захванах да гледам през последните години, между 13 и 18 серия, явно това е лимитът на комшиите да ми задържат интереса.

Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 07:29 от Reni - BG

# 723
  • Мнения: 3 466
Добро утро, момичета Simple Smile
На мен фрагът (а и първият) ми е много динамичен, разхвърлян, което създава впечатление за буря в конака. Няма игрички, контролиращите са извън себе си - паника и агресия. Някакво раздрусване се забелязва, а от него ще има сериозни последици.

# 724
  • Мнения: 5 723
Сложен е този подход при комшите за създаване на семейство -както го нарекох ...чиста проба ....ПРОДАЖБА .....
За много от младите ,особено за девойките това е убеждение -пример Суна  ,но не и Сейран ........
Ферит ...другата страница ..."Натрих" носа на Антеп фъстък ....БАШ АГАТА се кротна ....и всичко е "О' кеейй',но докога ?!?!?
Вижда  се ,че  и Суна вече гледа с други  очи . Трепета в сърцето ѝ  го показва ,че може да е различно .
Надявам се и Кязъм АГА  да го разбере .

Проблемите не са в Сейран , а в ЧапкЪн-уФ ..не си изпълнила  обещанията , абе ти в детската градина ли си ?!?!
Виж си първо поведението ,"ни на мотика ,ни на лопата стои"-ш .
Защо не се сети за  обещанията ,когато бяха вечерта у Дефне , а ревеше като наказано дете . Кой ти подаде ръка ???

Потърпевш е Ферит ,но от своите си изпълнения  ,а страда и Сейран.

Сейран е жива погребана и се бори за глътка въздух ,сама !

Спокоен и слънчев ден !!!

# 725
  • Мнения: 1 815
Добро утро,прочетох Ви всички!
И само аз ли пак съм на страната на Ферит?
Разбира се,само гадаем какво предстои да гледаме утре,но на този етап от видяното не мога да се съглася с Вас!
Сега,за Ферит!
Ферит е съпруг,Ферит е млад мъж,Ферит е известна,публична личност!
Та до този Ферит в момента е подмятан както топчето за пинг-понг от благоверната си съпруга!
Не искам деца от теб,не искам да съм с теб,не искам в едно легло,не искам....не искам....През целия филм до сега слушаме как Сейран не иска!
Всъщност,тя за какво стои в това семейство?Въобще,като каква се чувства на този мъж?
За мен нейното държание е на МЛАДО,НЕОМЪЖЕНО ,НЕАНГАЖИРАНО момиче,дошло да учи ли,да работи ли в Истанбул!Неомъжена като Суна!Неангажирана като Дефне!
Но не и да бъде жена и снаха в това семейство!
Кой мъж няма да превърти играта при тази ситуация?
Кой съпруг ще се съгласи на това?
Самостоятелна!Независима!Просперираща!
Добре!Отлично!
Това обаче,не трябва да пречи,или да противоречи на семеството,което тя има!
Да се махне от Ферит тогава и да има всичко това накуп!
А той,нека да си вземе Пелин!
Ще бъде щастлив,сигурна съм!
Ще има жена,семейство,деца!
Не знам защо Сейран продължава да живее в имението!Не знам защо продължава да се води снаха в това семейство,като изобщо не е такава!
Да седи на една маса на закуска и на вечеря с цялото семейство и да се води част от тях?
Това ли е?Достатъчно ли е?
Мисля,че не образът на Ферит е очернен,а точно обратно!
Образът на Сейран е такъв!
И като последно....Не само ще вика някой друг на мястото на Ферит,ами тя може и бой да яде!Има такива мъже и Сейран е щастлива,че Ферит не е такъв!
Значи,подчинение на баща си може за всичко!А на съпруга си-крясъци и обиди!
Не съм съгласна с това,че Ферит е женкар!
До тук,след сватбата той се върти единствено и само около Сейран!Дори и когато е наранен и отиде за утеха при Пелин,пак Сейран вижда !

# 726
  • Мнения: 3 351
Здравейте Благодаря за превода и споделеното

От Бирсен

https://www.instagram.com/p/CnkNJ3OIdkA/

https://www.startv.com.tr/dizi/yali-capkini/foto-galeriler/18-bo … um-fotograflari/3

18. Bölümün Konusu;

Seyran’ın Efe Han’la görüşmeye tek başına gittiğini ve sözleşme imzaladığını öğrenen Ferit deliye döner ve soluğu Defne ile Efe’nin yanında alır. Serter’in dayısının ise Ferit, Pelin’i rahat bırakmadıkça Ferit’in peşini bırakmaya niyeti yoktur. İfakat; Orhan’la arasındakileri Halis Ağa’nın duymasından korkmaktadır.

















# 727
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 890
И резюмето…

След като Ферит разбира, че Сейран е отишла сама на срещата с Ефе Хан и че е подписала договор, полудява и веднага опива при Дефне и Ефе. А чичото на Сертер няма намерение да пусне Ферит, освен ако Ферит не остави на мира Пелин. Ифакат се страхува, че Халис ага ще разбере за връзката между нея и Орхан.

# 728
  • Мнения: 4 369
Благодаря за фрага, снимките и резюмето!

От фрага най-много ми хареса физиономията на Ифакат, тая лисица дето се мисли за най-хитра от всички.
Направили сте разбор на всяка сцена, а аз само да добавя израза на Ферит "ти коя си?" изречен с гневен тон и към Пело и към Сейран. Това е меко казано неуважение към жените, които уж обича (предполагам, че така ще каже и на всяка друга жена, която не му се подчинява на капризите). За него те са никои, втора ръка хора и без фамилията Корхан!

# 729
  • Мнения: 2 304
За мен нейното държание е на МЛАДО,НЕОМЪЖЕНО ,НЕАНГАЖИРАНО момиче

Точно, каквото е и поведението на мъжа й Simple Smile



Чакам с нетърпение този разговор Smile

# 730
  • Мнения: 3 466
Аз да попитам с какво е известен Ферит като публична личност. Може и да не си спомням всичко, но в медиите излизаха скандали, с които се свързваше името му. А и това беше причината да го оженят за Антепско момиче.

# 731
  • Мнения: 1 815
Доста е агресивна в този момент!
https://www.instagram.com/reel/CnkebTPJUac/?utm_source=ig_web_copy_link
В предишната серия пък,показваше пози от каратето!
Разликата в поведението на двамата е,че Ферит иска Сейран и нееднократно и го паказва и казва,а Сейран методично и постоянно показва и казва,че не иска Ферит!

# 732
  • Мнения: 708
usmivkata20 и аз оправдавам Ферит за доста неща. Не си сама 😉
Сългасна съм, че не може Сейран да постига всичко с крясъци срещу Ферит, а същевременно се кланя на баща си. Също така това упорство за фото сесиятя- запънала се е като магаре на мост. Да беше толкова настоятелна за училището! Хваща си паспорта и се записва в Университета- кой чака, какво чака..?  Хваща се на басове като три годишно дете, после " търчи " из стаята като кон. Извинявам се, ама всеки друг мъж щеше да й е свил перките от доста отдавна. Можеше да няма любовна история, а просто насилено момиче, гледащо 5 деца на Ефенди-то.  Така , че за мен Ферит не е дяволът в истотията.
Не забравяйте, че той нямаше нищо против тя да учи! Дори напротив- изцепката с децата стана след скандал между тях. Сега просто не иска жена му да виси окачена по биобордове....миии, може пък да е прав.  
Никой от вас ли не е правил отстъпки, във връзките си за да вървят нещата?
Добро утро,прочетох Ви всички!
И само аз ли пак съм на страната на Ферит?
Разбира се,само гадаем какво предстои да гледаме утре,но на този етап от видяното не мога да се съглася с Вас!
Сега,за Ферит!
Ферит е съпруг,Ферит е млад мъж,Ферит е известна,публична личност!
Та до този Ферит в момента е подмятан както топчето за пинг-понг от благоверната си съпруга!
Не искам деца от теб,не искам да съм с теб,не искам в едно легло,не искам....не искам....През целия филм до сега слушаме как Сейран не иска!
Всъщност,тя за какво стои в това семейство?Въобще,като каква се чувства на този мъж?
За мен нейното държание е на МЛАДО,НЕОМЪЖЕНО ,НЕАНГАЖИРАНО момиче,дошло да учи ли,да работи ли в Истанбул!Неомъжена като Суна!Неангажирана като Дефне!
Но не и да бъде жена и снаха в това семейство!
Кой мъж няма да превърти играта при тази ситуация?
Кой съпруг ще се съгласи на това?
Самостоятелна!Независима!Просперираща!
Добре!Отлично!
Това обаче,не трябва да пречи,или да противоречи на семеството,което тя има!
Да се махне от Ферит тогава и да има всичко това накуп!
А той,нека да си вземе Пелин!
Ще бъде щастлив,сигурна съм!
Ще има жена,семейство,деца!
Не знам защо Сейран продължава да живее в имението!Не знам защо продължава да се води снаха в това семейство,като изобщо не е такава!
Да седи на една маса на закуска и на вечеря с цялото семейство и да се води част от тях?
Това ли е?Достатъчно ли е?
Мисля,че не образът на Ферит е очернен,а точно обратно!
Образът на Сейран е такъв!
И като последно....Не само ще вика някой друг на мястото на Ферит,ами тя може и бой да яде!Има такива мъже и Сейран е щастлива,че Ферит не е такъв!
Значи,подчинение на баща си може за всичко!А на съпруга си-крясъци и обиди!
Не съм съгласна с това,че Ферит е женкар!
До тук,след сватбата той се върти единствено и само около Сейран!Дори и когато е наранен и отиде за утеха при Пелин,пак Сейран вижда !

Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 12:56 от Ela1

# 733
  • Мнения: 5 723
Доста е агресивна в този момент!
https://www.instagram.com/reel/CnkebTPJUac/?utm_source=ig_web_copy_link
В предишната серия пък,показваше пози от каратето!
Разликата в поведението на двамата е,че Ферит иска Сейран и нееднократно и го паказва и казва,а Сейран методично и постоянно показва и казва,че не иска Ферит!
Ами той за ИСКАНЕ ли е ..?!?!?
За какво я иска Сейран ..за съпруга ,която да уважава
                                                за жена в леглото ,щото я притежава с тескере
                                                 за подкрепа  щото е осъзнал ,че  има нужда /а тя му я даде у Дефне ,много време кри  истината за снимката -издънка  при все ,че не беше виновен изцяло -но по "законите " на деде и енгето не може да  излиза по късна доба .Защо като МЪЖ за какъвто има претенции не отиде при АГАТА и да каже  истината , а трябваше  по "най-лесния начин " да се разбере /
                                                за това ,че постоянно дреме при Пелин с повод и без повод                                                                                                            
                                                 за това ,че" най-възпитано "и като "мъж" за какъвто се  има извика Юсуф да го пита дали го е "преварил" при  Сейран .
                                                 тя да не виси по билбордовете , а той да виси в медиите ....
...и още ,и още ....
КОЯ от вас би приела това ?!?!  
И тая глупост с облозити си е чисто негова ...да си  я понася .Ще показваш чувства с облози .
Неговото семейство е проспало 24 г и продължава да е в унес , а Сейран за една интимна нощ ще го промени .....
Прекалено наивно .
Дори и да е с най-добри и осъзнати  намерения и айде даже и ЧУВСТВА ...нека се НАУЧИ как да ги покаже ......    

Не Сейран е тази ,която ще го ИЗЛЕКУВА ,защото той наистина е заЛЕЧЕНИЕ .
Всеки уважаващ себе си МЪЖ не би постъпил като него ..по-зле и от уличен    хулиган .    
Амааа...къде ти ...той е ФЕРИТ КОРХАН ....
Дали  изобщо  може да МИСЛИ ...?!?!

Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 14:05 от sofia26

# 734
  • Мнения: 821
Аз също съм съгласна с вас. От самото начало си личи, че Ферит е добър човек, вика ,крещи, да, това не го отричам, но толкова много неща направи за нея, които никой до сега не се беше осмелявал.
Не разбирам защо турската публика смята, че едно момиче на 19г. трябва да бъде перфектния човек - всичко можеща, всичко знаеща, от раз всичко да и се получава. 😃 За мен е просто наивно такова смятане.

Аз като бях на нейните години се влюбих също за първи път (в неправилния човек разбира се!), [чапкъна на варна мога да го нарека 😅🥲], това са годините, в които научаваш много неща. Така че да се радва колко добър човек е Ферит реално... ако беше някой друг, нещата според мен щяха да бъдат доста различни.

Нейният проблем е, че тя НЕ РАЗГОВАРЯ. Като имаш проблем, ще намериш момент и ще седнете спокойно и открито да обсъдиш какво те притеснява! Само мълчи, мълчи и после започва да вика! И тя има тепърва има да порасне емоциолано, по характер.

Като толкова голяма мечта и беше ученето, щеше да излезе един следобед и да отиде да се запише въпреки всичко и всички, както сега направи с моделството.

Общи условия

Активация на акаунт