Това беше....свърши се.....

  • 3 878
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 089
  bouquet
Дано всичко лошо е останало зад гърба ви.
Весели Коледни празници!

# 16
  • Мнения: 3 456
Liorenа искренно се радвам за вас ! newsm51

Моята дъщеря ( междудругото казва се Лорена) е с огромна трета сливица, "цялата обвита в гноевиден секрет" ( цитирам лекаря УНГ)и имаме всички ония симптоми от твоя кошмар. Лорена е само на 2,5 год. и никъде не желаят да я оперират. Тя вече направи алергии към почти всички АБ, а към останалите е просто резистентна. Понеже не мога да я лекувам с АБ се обърнах към хомеопатията, но засега без успех

Пожелавам ти от цялото си сърце никога, никога, ама никога повече да нямата проблеми с тая ужасна трета сливица

И моля те , ако намериш мъничко време пиши ми , на колко годинки е Ади сега, с операцията и , ако не те затруднява дай ми коопдинати на хирурга. Ако правилно съм разбрала това е проф. Кунев , Транспортна болница
Още веднъж Успех , леки и спокойни нощи

# 17
  • София
  • Мнения: 1 352
Браво! Радвам се че вече спите спокойно.  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 271
Чудесно!! Радвам се, че вече е зад вас!!
Бързо възстановяване и много спокойни и весели празници!!

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Радвам се за вас, Лио!  Heart Eyes
Бързо възстановяване и леки нощи оттук нататък!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
 Дано вече всичко да е наред и да загърбите боледуването.

На дъщеря ми махнахме третата сливица през март 2006 год. За пръв път е посещавала детска градина от септември до декември без да отсъства(пу,пу)

# 21
  • Мнения: 5 531
И от нас най- добри пожелания и бързо възстановяване. Пожелаваме ви да нямате повече здравословни проблеми и дядо Коледа да донесе на Ади мнооого подаръци. И за нас това бяха лекарите  на които се доверихме и на които благодаря от сърце.

# 22
  • Мнения: 2 751
БРАВО!  Hug
Много се радвам за вас!  Heart Eyes Hug

Моля те, прати ми на лични координатите на Едрев, че съм ги затрила  ooooh! Нали при него ходихте?

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Момичета, благодаря на всички Hug

ще пиша съвсем скоро ЛС на тези, които ме помолиха.

Ади щурее и беснее Wink
дано се възстанви бързо Praynig

Благодаря ви много за подкрепата на всички  bouquet

# 24
  • Мнения: 5 026
Много се радвам за детенце! Сега прочетох за какво става дума. Пожелавам ви повече да не ходите по болниците! Бъдете здрави!

# 25
  • Мнения: 430
Браво Лио! Разбирам те напълно и от сърце ви желая мого здраве!
Благодаря ти за контактите с Д-р Тодорова. Днес сутринта бяхме при нея. Много добро впечатление ми направи (както и всички в Транспортна. Изненадата беше повече от приятна).
Дано повлечете крак и всички дечица да оздравяват бързо!

# 26
# 27
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
mumi, благодаря ти.
д-р Тодорова беше асистент на професора както и д-р Василев (шеф на клиниката).

А ако знаеш само за каква чистота става дума в отделението горе, дъвка на пода да си изпуснеш можеш да си я вземеш обратно, където има една приказка.
всичко свети просто.

На фона на останалите б-ци, просто клиниката УНГ е на светлинни години пред останалите, и някак си и отношението на лекарите е различно просто.

Atrakcia, благодаря и на теб, дано и при вас нещата да са добре Hug

# 28
  • Мнения: 430
В отделението не сме ходили. (Д-р Тодорова ни прегледа в сградата отляво, на 4 етаж. ) Като чета как го описваш и се сещам за отделението в ИСУЛ...  Tired ужас!
И на мен ми направи много силно впечатление отношението. Та дори начина по който ни посрещнаха на информацията, с усмивка, с "Добър ден", започнаха да закачат Маги да и правят смешки...предупредиха ни, че има паяци и да внимаваме къде паркираме....брех, в Булгаристан ли сме, къде ли? Боже, на какво се радваме. Жалка работа.
След операцията нещо трябва ли да правите? Знам само, че слагат тампончета в ноздрите, но сигурно е за кръвта.

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Да, сградите са 2, на д-р Тодорва кабинетът е по-старата сграда, аз говоря за другата сграда, а отделенито там е на 2 ет, направих дори снимки на стаята, в която бяхме, и където чаках Ади.

Общи условия

Активация на акаунт