Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 15

  • 40 299
  • 796
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 331
Сега ако ми изпадне отнякъде код за Only Carmakoma или общ за блузи и ризи...
Пак аз с лоши новини. Кодовете за Only не хващат Only Carmakoma. 😁

Видях, но я хванах на 31 лв. Изобщо не е зле.

# 61
  • София
  • Мнения: 13 225
Да предупредя. Харесах едни дънки, които са намалени, а от преди малко имат и екстра 40%. Имах извинителен код за 10% и реших да го използвам. Хвана, но на цената преди екстрата и реално цената се повиши. Забелязах лесно, защото е само един артикул в кошницата, но ако са няколко, може и да не обърнете внимание. Не съм пробвала с код от рулетка. С него може и да не се получава така. Иначе дънките са Only & Sons. Ако някой има излишен код, бих пробвала. Simple Smile

Поръчах ги без код. Щом и други се оплакват от същото "намаление", няма смисъл да чакам и да ги изпусна. Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 яну 2023, 18:16 от Тaня67

# 62
  • Мнения: 1 731
И аз сега случайно видях, че някои артикули са сериозно намалени. Поръчах риза и пуловер на Vila, но кодът който имах не "хвана".
По-точно прие го приложението, но веднага цените се увеличиха и чак тогава приложи кода. В крайна сметка не го ползвах.

Пускам два кода

# 63
  • Сливен
  • Мнения: 4 065
Момичета,току-що пробвах да намаля едно яке с кода от Азалия,но и при мен след кода цената скочи с 40лв.Така че няма да го ползвам.

# 64
  • Мнения: 331
И аз я усетих уловката. На 31 лв промоционална, като приложих кода, стана 45. Така че го махнах.

Иначе имам кодове за Gap и Vila, при желание пращам.

# 65
  • Мнения: X
Понеже са много хитри, сега ще откажа цяла поръчка като дойде. Панталонът ми е на цената, на която го поръчах и преди намален, но якето на мм е с 28 лв по-евтино и една риза Ulla Popken я намалиха от 97 на 78 лв. Направих нова поръчка. Другата просто ще я откажа.

# 66
  • Мнения: 331
Понеже са много хитри, сега ще откажа цяла поръчка като дойде. Панталонът ми е на цената, на която го поръчах и преди намален, но якето на мм е с 28 лв по-евтино и една риза Ulla Popken я намалиха от 97 на 78 лв. Направих нова поръчка. Другата просто ще я откажа.

Кодче за дамски обувки или боти?
Моите прелестни River Island са на изчерпване... Sad

П. С.: Това не трябваше да го публикувам като отговор, но вече не мога да го изтрия...

# 67
  • Мнения: X
Не, за суичери ми даде с тази поръчка, но сигурно ще го ползвам за момчетата. Ако реша да не го ползвам, ще го предоставя тук.

# 68
  • Мнения: 331
Не, за суичери ми даде с тази поръчка, но сигурно ще го ползвам за момчетата. Ако реша да не го ползвам, ще го предоставя тук.


Това за ботите не трябваше да бъде отговор, ама този форум е леко изчанчен и си прави каквото знае

# 69
  • Мнения: X
А, не, форумът публикува каквото му кажете 😃

# 70
  • Мнения: 2 697
Две пратки върнах, но онзи панталон е много намален и пак съм в очакване на пратка, аман!
За рокли -15 :
7zjuvju9

# 71
  • Мнения: 1 097
Аз се включвам с отчет, честно казано по обяд прочетох отзивите ви и си казвах, дано на мен НЕ, но...да Rage
С мерак си поръчах Рикер-а, дори 2 номера, че да видя кой ще ми стане, разочарована съм и от двата Sad Нямат общо с обувчиците, които бях поръчала преди и ми харесаха.
Ботите нямат нищо мекичко вътре, вътрешната част ми прилича на велтер /твърд мокет. Номер 40, който обикновено нося ми теснее, номер 41, който ми препоръчваше сайта ми е леко дълъг и двата са ми неудобни. Връщат се обратно.
https://www.aboutyou.bg/p/rieker/kasi-botushi-s-vrazki-4361969

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 40 860
Есме, къде си? Дано всичко е наред!

# 73
  • Мнения: X
Значи, направи ми впечатление при поръчка на приятелка, която имаше извинителен код за забавяне за 20%, че намали с толкова само най-евтиния продукт от поръчката. Другите не ѝ ги намали изобщо. Тя си поръча три неща. Та и на това му обърнете внимание!

# 74
  • Мнения: 331
А, не, форумът публикува каквото му кажете 😃

Той публикува каквото му кажа, ама на не съвсем правилното място. Нищо де, това са бели кахъри Wink

Общи условия

Активация на акаунт