Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 15

  • 40 376
  • 796
  •   1
Отговори
# 75
  • БГ
  • Мнения: 1 283
Благодаря че казахте за намалението 😃

# 76
  • Мнения: X
Ново пет - аз защото имам като никога код от Ragwear , реших да поръчам някои неща - предимно тениски и суичър. Обаче при прилагането на кода от 20% , ми се вдигна цената на поръчката с 20%. Естествено не поръчах . Бъг ли е някакъв?

# 77
  • Мнения: 1 098
Видях мнение на съфорумка, не има проблем със сортирането на стоките, които вижда, аз май имам подобен.
Ако подредя стоките по Цена, има и разбъркани, но по-криво е, че сортирам по размери, показва ми, че има даден избран размер под картинката на общ изглед и когато отворя само даден артикул ми излизат съвсем други размери. Примерно на тази тениска. Размер S ...не ми е ставал от 100 години насам Wink Къде бъркам?
Скрит текст:

# 78
  • Мнения: 20 238
annysy, точно тези от линка ги заглеждах преди, и се чудех да им дам ли отново шанс на Рикер, добре че се отказах.
Ха, одеве поръчах тениска на Laskana, беше намалена на 22 лв, с код ми излезе 16, сега на голямото намаление е 52 лв 🙄

# 79
  • Мнения: 48 176
Only carmakoma, violeta mango и други марки за големи размери са по своя номерация,например с е международен ххл

# 80
  • Мнения: 2 551
Ако ползвате код сега, то кода намалява от сумата без допълнителното намаление на артикула. За това и повечето артикули са по-скъпи, ако се приложи код.

Отчетох се с една риза

# 81
  • Мнения: 1 098
Only carmakoma, violeta mango и други марки за големи размери са по своя номерация,например с е международен ххл
Heart Decoration  Хеппи, благодаря, тъкмо се метнах да поръчвам Wink

# 82
# 83
  • Мнения: 331
Отчитам се с два кода: GAP и VILA

Продължавам да издирвам код за боти и/или обувки...



Последна редакция: чт, 05 яну 2023, 20:15 от sineokatafeia

# 84
  • Мнения: 19
2 бр. за ABOUT YOU 


# 85
  • Мнения: 63
Аз съм малко разочарована от последната си поръчка.
В неделя вечерта поръчах едно мъжко яке, последна бройка от последен размер (т.е. не е от онези продукти, при които различните размери са на различна цена). При добавяне в количката му качваше цената (с 20 лв, не е много, но въпросът е принципен). Направих снимки на екраните и поръчах якето. На другия ден им звъннах, за да им кажа за техническия проблем и че е подвеждащо за потребителите, казаха да им пиша, като приложа снимките. Отговорът им е код за 15%.
По ретро Меркурий очаквам такива обърквания, но не ми стана приятно от замазването им. Грешката е в тях, има го документирано.

# 86
  • Мнения: 2 021
annysy, и аз чакам същите боти...

# 87
  • Мнения: 1 098
annysy, и аз чакам същите боти...

Дано само моите да са нещо ненаред Sad или аз да имам някакви претенции.
Сравнявам ги с тези обувки, които са много меки и удобни, все едно пантофи нося.
https://www.aboutyou.bg/p/rieker/sportni-obuvki-s-vrazki-4631576

# 88
  • Мнения: 6 062
Скрит текст:
Здравейте, дами. Някоя от вас да е поръчвала това преходно палто на Vero Moda? Вчера ми хвана окото, но беше 117 лв, а днес го гледам 47 лв. Не се сдържах и поръчах. Досега не съм поръчвала нищо на Vero Moda и се чудя дали са им качествени нещата. Blush

Ако не е късно, аз  го имам, не е лошо, но ръкавите от вътрешната страна, до тялото, вече са на топчета, от протриването, получиха се ...от 2-3 месеца носене...
Благодаря за споделеното мнение. Hug Точно днес го получих и много ми харесва. Малко е притеснително това с топчетата, но май ще си го оставя. Като за 47 лв. е перфектно, а и няма да го нося всеки ден, надявам се да не стане трагично положението. Очаквах да е по-тънко, но ме изненада приятно плътността му.

# 89
  • Мнения: 906
Поръчах една блузка на Only за 18лв,код не ми трябваше. Гледам една рокля на Tom Taylor, лятото си я взех за 50+ лева с намаление, а сега е на 26лв, сутринта имаше и С размер, сега само ХС.

Пробвах да поръчам едни боти на Vero Moda, сега са 91.92лв, добавям код за 25% и вместо да ги намали до 68лв, цената е 86лв.Ами мерси, не ги искам.
Нищо от другите ми неща в Любими не е с някакво фрапиращо намаление.
Давам код за рокли, няма да го използвам

Общи условия

Активация на акаунт