Сдружение "Луиз Карол" и "Шилер"

  • 5 008
  • 73
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 474
Здравейте ,събирам мнения и впечатления за двете паралелки в различните училища.
Бих се радвала да ги обсъдим!
Има ли дечица набор 2017,на които им предстои кандидатстване за предучилищна?

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте, и аз се интересувам от същото. Синът ни ще е предучилищна 2023/2024 и ми се иска да го запишем към Луис Карол, но чувам много противоречиви мнения, освен това нито 1 от училищата, които работят с тях не ни е в района :/

# 2
  • Мнения: 752
Мога да споделя от една приятелка, но е за 5 клас и то бяха кратко време по други причини.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 474
Мога да споделя от една приятелка, но е за 5 клас и то бяха кратко време по други причини.
Сподели ,всяко мнение е от полза

# 4
  • Мнения: 193
Записвам се да следя. И моето дете ще е предучилищна.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 029
На моя приятелка детето беше в 55-то, в Луис Карол и беше крайно недоволна както от училището, така и от сдружението - на нищо не ги учели.
За Шилер отзивите й бяха, че са много добри

# 6
  • Мнения: 268
На моя приятелка детето беше в 55-то, в Луис Карол и беше крайно недоволна както от училището, така и от сдружението - на нищо не ги учели.
За Шилер отзивите й бяха, че са много добри

Споделям мнението на познатата ви. Дъщеря ми учи в 55-то паралелка с Луис Карол.
Не сме доволни нито от училището, нито от сдружението.
Имам чувството, че понякога си хвърлям парите на вятъра - 250лв на месец и не са научили нищо повече по английски, от това което си учат редовно в училището..

# 7
  • Мнения: 363
Ние ще ходим на 19.03. В Шилер на изпит. Още се колебая за Луиз Карол. Дано се появят повече мнения. На Луиз Карол оценяването кога е?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 474
Ние ще ходим на 19.03. В Шилер на изпит. Още се колебая за Луиз Карол. Дано се появят повече мнения. На Луиз Карол оценяването кога е?
1-2 април.
На мен комуникацията и обратната връзка ми допадна,мили са и обясняват подробно.Няколки пъти съм им писала и просто комуникацията върви.
Ние ще пробваме,пък каквото стане,иска ми се в Шилер де, преди всичко зареди немския.

# 9
  • Мнения: 363
Здравейте, за тези които се явихме на Луиз Карол на 01.04 пишеши 10 дни за резултати. Дали ще ги получим днес?

# 10
  • София
  • Мнения: 5 474
Здравейте, за тези които се явихме на Луиз Карол на 01.04 пишеши 10 дни за резултати. Дали ще ги получим днес?
Нямаме резултати още, но като гледам какъв наплив има за училищата и мисля че шансовете ни драстично се стопяват.

# 11
  • Мнения: 424
Здравейте,имате ли информация кога можем да очакваме резултати от Луиз Карол? Никой не отговаря на имейл и телефон...

# 12
  • София
  • Мнения: 5 474
Здравейте,имате ли информация кога можем да очакваме резултати от Луиз Карол? Никой не отговаря на имейл и телефон...
10 дни казаха,предполагам работни ....  другата седмица вече трябва да имаме отговор по мейл

# 13
  • Мнения: 363
Аз чакам с нетърпение Луиз Карол, защото за Шилер не мисля, че е справила. Има ли катдидати за 10-то в Младост?

# 14
  • София
  • Мнения: 5 474
Аз чакам с нетърпение Луиз Карол, защото за Шилер не мисля, че е справила. Има ли катдидати за 10-то в Младост?
И моето дете излезна недоволно от Шилер и сам си каза,че му е било трудно.
Десето ни е второ желание,първо ни е 131.
Като гледам реално за предучилищна в десето шансовете са по-големи,но после прилежащо ни е 131 и за 1 клас има шанс да не успее да продължи в десето и затова се надявам да стане по първо желание.

Общи условия

Активация на акаунт