Избелваща паста за зъби?

  • 39 531
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Елгидиум  Peace

# 16
  • Мнения: 661
ELGIDIUM ползвам и аз. Също съм много доволна!

# 17
  • Мнения: 730
Има една нова паста за избелване на зъби на Блендамет,изглежда ми хубава,не знам да ли някой я е ползвал   newsm78

Ползвам я от 5-6 дни и е рано за резултати,но май е до внушение,защото аз ги виждам малко по-бели Laughing Mr. Green

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 13:54 от beibi1

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В аптеките продават прах за избелване на зъбите (има за пушачи и непушачи), струва около 1.50лв.
Но се позва първата седмица, всеки ден х 2, след това веднъж седмично.

В Била на скоро гледах някакъв гел-паста за избелване на зъбите (но не си спомням марка).

# 19
  • Мнения: 2 381
аз си взех пърл дропс избелваща паста но е от няколко дни и още не виждам резултат,между другото чух че избелващите пасти увреждат зъбите.Вие как смятате?Имате ли такава информация?
"Пърл Дропс" ползвах преди 3 години.Ефект нямаше.След време ми се наложи да посетя стоматолог, имах болки в долната част на някои зъби.Стоматологът ме попита дали съм ползвала избелваща паста.В резултат са се появили т.нар."клиновидни окончания", които той излекува.Засегнати зъби изглеждаха като цепнати в долната си част.Оттогава не съм си помисляла за подобни пасти Stop

# 20
  • Мнения: 463
гласувам за избелващия дуродонт, ефектът е видим и дълготраен

# 21
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Още един глас за Елгидиум!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Ето линка,който Рефлекс искаше да пусне:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=97431.40

# 23
  • Мнения: 189
След като прочетох и предната тема за Елгидиум, това ще е първото, което ще направя след работа - да си купя тази паста и дано наистина ефекта е такъв какъвто го описвате.
Много се радвам като научавам такива полезни неща от форума   bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Страшно доволна съм и горещо препоръчвам на Colgate- Extreme Whitening пише там че за 14 дни стават бели...и наистина е така...преди да започна да я използвам си търках зъбите с какво ли не...но тази паста наистина ги прави много бели... аз съм супер доволна и не мисля да я сменям... Naughty

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
гласувам за избелващия дуродонт

Що е то - паста, гел и къде се предлага?

Има една нова паста за избелване на зъби на Блендамет,изглежда ми хубава....

Ползвам я от 5-6 дни и е рано за резултати,но май е до внушение,защото аз ги виждам малко по-бели.


Коя точно на Блендамед?
Защото снощи в Пикадили имаше поне 5-6 избелващи пасти на Блендамед и накрая като не можах да взема решение, коя е "точната" паста, си купих Експресно избелваща за 10 дни на Вадемекум.

# 26
  • Мнения: 35
аз понеже работя в зъболекарски кабинет и от опит знам,4е тези пасти от рекламите не струват Twisted Evil
препоръ4вам ви паста Kolynos, Smokers(за пушачи) или Rembrand(ако я намерите в България). Може би малко от вас са ги 4ували,но са страхотни Naughty

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Ползвала съм (и в момента ползвам) какви ли не марки избелващи пасти - Елгидиум, Бленд-а-мед, Колгейт, Пърл Дропс, Аквафреш и др., но за никоя не мога да кажа, че е има видим ефект. По-скоро ефектът е психологически, че видиш ли, правя нещо по въпроса.

# 28
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Преди деесеина години бях възложила огромни надежди на Рембранд, но след една опаковка ефектът бе6е нулев.
След куп експерименти с всевзможни 6туротии(от сорта на гел с коъто намазва6 зъбите и апарат с незнам каква си специална светлина.. продават се по аптелите..) моят зъболекар ми направи не6то от рода на калъф за зъбите, които се пълни със специален гел и се оставя да деиства цяла но6т, Дозата вклу4ва 4 ампули с гел и паста за зъби  с която се измива6 преди да сложи6 гела
http://www.clinicasancrescente.cl/opal.html
Ефекта е доста добър  по време на третирането заъбите ми станаха много 4уствителни, но после вси4ко се оправи
цената с изработването на знам ли как да го нарека абе не6то което слага6 върху зъбите и прилепва плътно изработва се по  отливка на зъбите.. а бе с две думи цялото удоволствие бе6е 200 лв
Тъй като имам много проблемни зъби, зъболекаря ми каза 4е избелването, каквото го правят с една или две процедури, е много агресивно и 6те ми " довър6и зъбите"

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 23:19 от sl

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Да се похваля как си избелих зъбите - без чудодейна паста  Crazy
Просто си купих електрическа четка за зъби на Браун, но не каква да е, а Соник Комплийт - осезателно чувствам зъбите си чисти, независимо с каква паста се мия и ми изчезнаха петънцата от кафе на долните зъби, които преди се махаха само при зъболекар с полиране и т.н. Така че моя съвет е да инвестирате в подобна четка, а не толкова в агресивни пасти за зъби.
Ето как изглежда четката ако някой се интересува :
http://www.comparestoreprices.co.uk/images/br/braun-oral-b-s18-s … lete-electric.jpg

Общи условия

Активация на акаунт