Я си признайте

  • 2 548
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Шумна съм. И без да се хиля.

# 16
  • Мнения: 1 455
Обикновено съм ухилена - външно и вътрешно. Имам особено изродско чувство за хумор - често пъти са ми смешни неща, които на останалите хора не са. Сега се замислих за неловки ситуации. СИгурно е имало, но на мен не ми е било неловко. Най-много някой човечец да се е спънал и аз да съм се спукала от смях Hug
  И аз съм изпадала доста често в такава ситуация.Няма да забравя мъжа ми как се преби по едни стълби и аз как се хилих после...ей Laughing

# 17
  • Мнения: 2 229
Случвало ми се е с всички сили да се опитвам да не се разсмея, но да не мога - започвам се се треса цялата, кривя си физиономията и ми се стичат сълзи!! Mr. Green
Не знам дали при всички е така, но като ми е много смешно винаги започват да ми се стичат сълзи и почвам да се задушавам, че не мога да си поема дъх от смях. Mr. Green Превивам се на две и се моля да спрат да ми говорят смешни работи, че не мога да дишам буквално. Mr. Green

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Обичам да се смея и си стърся причини да го правя, така че съм се специализирала във всякакъв вид смях - гръмко, хихикащо, беззвучно... Изпадала съм в неловки ситуации - крия се в шепи.

# 19
  • Мнения: 495
оо, звучният смях и прозявките във възможно най-неподходящия момент са ми патент  Blush  Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 2 386
Стискам се,стискам се и като се изхиля отведнъж ефекта е дори по-силен  Joy Embarassed

# 21
  • Мнения: 3 268
Аз когато изпитвам силни емоции не се смея, а плача.Ужасно е !Дори когато съм щастлива пак плача CryМного е смущаващо и за мен и за околните.Като ме изписваха с Калина от родилното,ако знаете какъв рев ревах.

# 22
  • Мнения: 2 697
По принцип си се смея доста високичко и невъздържано, емоционален смях имам, но в напечени, особено делови ситуации мога да се сдържа качествено и да не ми проличи никак  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 3 423
Както казваше баба, ребетя се.
Както казва един приятел, като
английската кралица се усмихвам.
Брат ми пък все ми пуска "Фокси лейди".
Знам ли. Като на аватара май.

# 24
  • Мнения: 2 952
   Ох как ме е напушвало на  неудържим  смях ...няма спасение ...по-добре да се посмея , 'щото иначе и без това си личи....да не съм като идиот ...да се  червя и пристисквам....си се смея  и ми минава.Например  в  автобус , в университета....Ама  не пищя лудо де #Crazy.....смея си се колкото може по-тихо да ми излезе  смешката hahaha Grinning

# 25
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Случвало ми се е с всички сили да се опитвам да не се разсмея, но да не мога - започвам се се треса цялата, кривя си физиономията и ми се стичат сълзи!! Mr. Green
Не знам дали при всички е така, но като ми е много смешно винаги започват да ми се стичат сълзи и почвам да се задушавам, че не мога да си поема дъх от смях. Mr. Green Превивам се на две и се моля да спрат да ми говорят смешни работи, че не мога да дишам буквално. Mr. Green
и аз така - винаги рева като се смея, не мога дъх да си поема и се превивам щото ме боли корема от смях. Имам и гадния навик като се смея да си слагам ръката на устата/имам чуство че не само сливиците ,а и дъното на стомаха ми се вижад/ -та, се ме бъзикат за това, ама навик кво да се прави.Смея се супер гръмогласно, всички хора се обръщат , чак ми става неудобно. Също така си се смея в най-неподходящите моменти - не мога да се спра!!! Mr. Green

# 26
  • Мнения: 205
 Ами понякога наистина се случва в малко необичайна ситуация, но тогава използвам така наречения от теб...изтънчен смях, но по принцип се смея гръмогласно,когато нещо ме разсмее наистина от сърце...

# 27
  • Мнения: 1 517
Гледам уж да се съобразявам, ама понякога не мога се сдържа  Laughing
На изпит по финанси съм. Свърших с писането и...както винаги се прави на изпит ставам си от мястото да си предам листите и книжката. И тогава в тишината се чува гръмкото: "Стой на място!!!!" Аз се гипсирах в първия момент, но после като си представих каква картинка съм - изпъната в поза "мирно" по войнишки и кат ме напуши на смях...ноооо, се въздържах. В това време идва професара, взима ми нещата от ръцете и: "Свободно"............еее, ми не можах да се устискам повече. Така просташки се изхилих  hahaha
   п.п. после ходих на поправка  Mr. Green

# 28
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз имам хубави зъби. С вратичка между предните два зъба. То по-скоро липсва един зъб там, ама хич не си личи, да ти казвам! Вратичката значела на пари. Ама аз само на гозбени пАри се радвам, разбираш ли   chef

Ама, холан  Peace

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имам чудната способност да откривам смешни неща навсякъде, така че доста често се смея. Понякога се опитвам да се сдържам, но ми е ужасно трудно. Скоро имаше една ситуация, в която ми идваше да се въргалям по земята и да цвиля.  Joy
Някак се сдържах, пусто възпитание.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт