Осъдиха медиците ни в Либия

  • 13 869
  • 410
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Oх, и аз се надявах на чудо, ноооо     Sad

Абе кво ги мислите тези политици Close На тях изобщо не им пука. Спят си
като бебенца #2gunfire

# 16
  • Мнения: 239
После говорите, че мюсюлманите заслужават да живеят и ми обяснявате, че мразите Буш. Всички са за атомна, твърдо 'за' война срещу арабския свят. Хомосексуалисти.

Политиците ни няма какво да направят защото сме бедна страна без грам влияние по света. Кво са виновни политиците в този случай?

# 17
  • Мнения: 15 619
После говорите, че мюсюлманите заслужават да живеят и ми обяснявате, че мразите Буш. Всички са за атомна, твърдо 'за' война срещу арабския свят. Хомосексуалисти.

Политиците ни няма какво да направят защото сме бедна страна без грам влияние по света. Кво са виновни политиците в този случай?
Глупости на търкълца, Жоре. Naughty
Знам, че точно заради определени действия, медиците са останали в затвора.
Аман от некадърници!
Темата е сериозна.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 123
На мен все ми се струва, че това е начин да изнудват света с тези смъртни присъди, за да постигнат някакви техни цели... така че все се надявам сделката да се осъществи и тези нещастни хора да се приберат!! Praynig
А иначе... защо ли само нашите сънароднички останаха в затвора, след като в началото, доколкото знам, е имало и други обвинени?! Както обикновено нашите политици са си свършили работата... Close

# 19
  • Мнения: 824
разплаках се като чух Cry
ДАНО СТАНЕ ЧУДО

# 20
  • Мнения: 601
С риск да вляза в глупав спор ще вметна,че ти сам го каза за какво са виновни политиците:   


 защото сме бедна страна без грам влияние по света.

.........
  Отчасти и заради това либийците имат наглостта да си позволяват такива крайни присъди Close

# 21
  • София
  • Мнения: 1 105
На мен ми е странно как много хора си скъсаха задници да докажат, че не са виновни и го доказаха и либийците като коне с капаци потвърждават присъдата. Е тва не ми е ясно! И ме е яд много!!!!!!

# 22
  • Мнения: 239
После говорите, че мюсюлманите заслужават да живеят и ми обяснявате, че мразите Буш. Всички са за атомна, твърдо 'за' война срещу арабския свят. Хомосексуалисти.

Политиците ни няма какво да направят защото сме бедна страна без грам влияние по света. Кво са виновни политиците в този случай?
Глупости на търкълца, Жоре. Naughty
Знам, че точно заради определени действия, медиците са останали в затвора.
Аман от некадърници!
Темата е сериозна.

Темата наистина е сериозна, но мисля, че е редно да спрем да обвиняваме политиците за щяло и нещяло защото политиците - това сме ние. Ние ги избираме, съграждани са ни, съседи, братя, сестри. Една малка страна никога не може да защитава интересите си читаво навън защото нещата стават с бартер или много пари. България никой не я зачита и това е нормално защото вече не сме на три морета все пак, а хазната ни е колкото една средноевропейска банка.

Отделно не зачиташ няколко други неща:

1) либия си има законодателство, което най-малкото трябва да бъде уважавано
2) откъде знаеш, че са невинни - защото са българи ли?
3) ти съдия или адвокат с практика в арабските страни ли си?
4) какво са правили те в държава, в която трепят хората с камъни на площада - нормално е да има 'риск печели риск губи' в един момент

Иначе като българин съм много разочарован и настоявам за смърт на всички араби, но това е лично мнение.

# 23
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
  Такава ни е държавата!

# 24
  • Мнения: 15 619
На мен ми е странно как много хора си скъсаха задници да докажат, че не са виновни и го доказаха и либийците като коне с капаци потвърждават присъдата. Е тва не ми е ясно! И ме е яд много!!!!!!
Затова има специалисти, които трябва да познават особеностите, манталитета, абе всичко за съответната държава.
Кой огелпи работата?
Това ме интересува мен, а че либийците искат да си измият ръчичките с нашите мед. сестри е ясно, че искат да си върнат за Локърби е повече от ясно.
И да го дъфчим, к`ви били либийците, файда йок.

# 25
  • Мнения: 15 619
Жоро, спин в либийските болници е имало и преди тези хора да са имали намерение да ходят нататък.
Не вярвам една майка умишлено да убива деца.
Други прегрешения може и да имат, но това не.

# 26
  • Мнения: 239
Жоро, спин в либийските болници е имало и преди тези хора да са имали намерение да ходят нататък.
Не вярвам една майка умишлено да убива деца.
Други прегрешения може и да имат, но това не.

Виж сега - аз не знам какво е имало и какво е нямало. Също така не съм квалифициран за да дам експертна оценка, не съм и разследвал делото, не съм бил в либия да видя какво става. Всякакво мнение генерирано от мен или човек като мен е чиста запалянковщина в каквато всички тук сте изпаднали.

Случката е ужасна и това е. Не сме ние онези, обаче, които да кажат кое е истина и кое - лъжа.

# 27
  • Мнения: 15 619
Прав си, но мога да имам мнение по въпроса.
След като са успели да измъкнат някои, защо не са измъкнали всички?
Би трябвало нашите да са знаели, какви са законите в тази страна.
Кой да реагира в такава ситуация ако не държавата?!

# 28
  • Мнения: 239
Прав си, но мога да имам мнение по въпроса.
След като са успели да измъкнат някои, защо не са измъкнали всички?
Би трябвало нашите да са знаели, какви са законите в тази страна.
Кой да реагира в такава ситуация ако не държавата?!


Държавата реагира. Прави струва, дипломация, Батето, Царя, Надка, Мони....пиянде, крадец, ку.венце и евреин пробваха и не стана. Дали са каквото са могли - такъв ни е таланта и толкова можем. Кво друго да направим - да им обявим война ли?

Навремето бяха казали, че ако си траем и не правим циркове шансовете се увеличават в наша полза. Какво се прави в такъв случай - правиш цирк или си траеш, а? Мисля, че нашите направиха каквото можаха.

# 29
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Тия либийци #2gunfire #2gunfire #2gunfire... Баси циничната присъда, изверги #Cussing out Горките хора и горките им близки...не знам какво да кажа  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт