Колко подаръка ще сложите под елхата?(за децата... )

  • 1 908
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Под нашата елха винаги има много подаръци. У нас се събираме моето семейство, това на брат ми /дотук 8 човека/, майка, майката на снаха ми и свекърва ми. Значи общо 11. Майка купува подаръци за всички, и то големи и по много, аз също, снаха ми и тя като донесе нейните, и като се има предвид, че децата са 4 и минимум по 4 подаръка има само за всяко едно от тях /от нас, от двете баби, от брат ми/, значи представете си какво се получава под елхата. Обикновено елхата не се вижда.  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 645
Под нашата елха ще сложа подаръци само за детенце - 3 големи подаръка, и няколко по - малки.
ОТ делно на Бъдни вечер ще бъдем при майка ми,и там ще има други подаръци за дечко.
Смятам всички подаръци да са изкарани от кутиите и сглобени.
Така радостта ще му бъде по голяма.

# 17
  • Мнения: 5 297
За сега смятам за децата по един подарък за Коледа, после за Нова Година и още по-един за украинската Коледа  Heart Eyes. Малката е уредена, баткото е по-труден. Вече има един подарък, за останалите съм в чуденка. В същност вчера ме светна, че вече не е малък и предпочита в кеш  Mr. Green.,

# 18
  • Мнения: 3 268
За всички ще има по нещичко,но за Калина ще има от всички по нещо,тя ни е най-малката

# 19
  • Мнения: 460
Много, миналата Коледа имаха също доста подаръци, Роско познаваше буквите и отгоре на всеки подарък пишеше за кого е и той ги носеше. Беше много сладка картинка. Тази година планираме по същия начин, за сега имат 4 пъзела на Educa, книжки, коли, Пилето, Елмо и голямо скачащо топче. С Роско всеки ден броим дните, колко дена остават на календара до Коледа. Нямаме търпение вече Hug

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Доста. Mr. Green
Всъщност не, че са много, но са големи (подгонила ме е грандоманията нещо). Една кола с педали (от тия по-малките, че другите много големи), камион (голям) - това от мен, едно мече, а какво друго ще получи не знам  newsm78, но се надявам на шейна - пуснала съм молба до дедо ви Коледа (и до дедо ви Мраз за всеки случай)

# 21
  • Мнения: 814
Ами под елхата ще се съберат подаръци, порадъци...Нали за бебката е първа Коледа  Simple Smile! И на нас с нея Heart EyesТа ще има по един от всички от сърце-от мама и тати, от две баби и двама дядовци, от  прабаби и прадядовци,  от сестра ми, май място под елхата не остана! Но пък и  едно дете с толова рода!

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
подаръци ще има за всички от сърце  Laughing
за децата - поне по 2

И при нас така. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 302
На малката хубавица-голям подарък, тя е лесна.
А голямата хубавица най-безкомпромисно си призна,че не вярва в Д.К. и си напазари едно страхотно яке още преди празниците. Сега се чудя какво да й взема, защото съм свикнала да й слагам подаръци под елхата. Преди една-две години даже се чудех кога точно да й ги сложа, защото тя дебнеше като куче-пазач-заспиваше след нас и ставаше в 4 сутринта да проверява какво има под елхата Laughing.

# 24
  • Мнения: 2 700
Колкото съм купила - за детето, за нас, за бабите (защото вече нямаме дядовци Sad) и за децата на брат ми.

# 25
  • Мнения: 1 708
Аз ще сложа всички подаръци от баби,дядовци,дядо Коледа под елхата!Така само при мисълта как ще късат опаковките и няма да имат търпение да отворят другите се разтапям!

# 26
  • Мнения: 3 743
Още не съм решила колко и какви да бъдат подаръците. Поне 2 ще са и задължително под елхата.

# 27
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil под моята николко
но при братовчедката ще мина да остявя няколко
за племеницата
  bouquet

# 28
  • Мнения: 5 362
Ще получи един подарък.Всъщност и купихме няколко,вече и дадох 2,но само един ще е за Коледа.На НГ-лакомства.
И ние ще сме така.

# 29
  • Мнения: 5 577
Мислих, умувах - незнам какво да купя на моето си дете, всичко си има, няма нужда от нищо.
Стоя и се мая - много лакомства ще има със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт