Страшки от форума - 4

  • 68 093
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 583
В темата за гости с преспиване започнаха едни неща, които лично за мен са страшки. Гнусливостта е издигната до невиждани висоти, вкл. въображаемите опасности
Ох, хиля се със сълзи. Опитвам се да оценя, че пишем хора от 18 до 80 години, но пак ми идва много калиевият пермаганат, спорта и маските. И бърсането на прах ежедневно. Стара мърла съм.

Съжалявам, че никой не оцени сарказма ми с калиевия перманганат. Или пък не сте чели темата от незнам си коя година, от която произлезе израза за калиевия перманганат!
Вярно ли някой си мисли, че ще си нося калиев перманганат в чантата!? Че то в Канада май не се и продава. Ще се опитам да я намеря! Темата, не калиев перманганат.
Ето ви скрийншот от преди десет години. Както се вижда, всяка ССФ си носи калиев перманганат в чантата….



ПС. Тя иска линк към темата, не към акащо куче.

# 676
  • Мнения: 5 612
Много убедителна беше, и аз ти повярвах Joy

# 677
  • Мнения: 2 324
То сега остава и линк на акащо куче да дадем, не че нямам видео 🤣🤣🤣🤣
От някои неща нямам нужда. Това е едно от тях. Макар почти да си купих календар с акащи кучета.

# 678
  • София
  • Мнения: 14 251
Абаджиева, ти май си единствената несхванала шегата.

# 679
  • Мнения: 3 583
Абаджиева, ти май си единствената несхванала шегата.
Аз съм си такава, несхватлива….

# 680
  • София
  • Мнения: 1 023
В темата за гости с преспиване започнаха едни неща, които лично за мен са страшки. Гнусливостта е издигната до невиждани висоти, вкл. въображаемите опасности
Ох, хиля се със сълзи. Опитвам се да оценя, че пишем хора от 18 до 80 години, но пак ми идва много калиевият пермаганат, спорта и маските. И бърсането на прах ежедневно. Стара мърла съм.

/Щом ще се майтапим.../ Бърсане на прах ежедневно? Това ще да са хората, които се епилират/бръснат на няколко секунди, защото нов косъм е започнал да се появява някъде по тялото им и те го усещат.

# 681
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 361
В темата за гости с преспиване започнаха едни неща, които лично за мен са страшки. Гнусливостта е издигната до невиждани висоти, вкл. въображаемите опасности
Ох, хиля се със сълзи. Опитвам се да оценя, че пишем хора от 18 до 80 години, но пак ми идва много калиевият пермаганат, спорта и маските. И бърсането на прах ежедневно. Стара мърла съм.

/Щом ще се майтапим.../ Бърсане на прах ежедневно? Това ще да са хората, които се епилират/бръснат на няколко секунди, защото нов косъм е започнал да се появява някъде по тялото им и те го усещат.

Живея в Ню Кайро. Пустинята започва зад оградата. Wink бърша сутринта и още по обяд виждам къде съм пипала по шкафчетата.
Космите не ги дебна толкова.

# 682
  • София
  • Мнения: 14 251
Е, това е частен случай, повечето хора не живеят в близост до пустиня в БГ.
Има и хора с тежки алергии и там е разбираемо.

# 683
  • Мнения: 2 317
Живея в Ню Кайро. Пустинята започва зад оградата. Wink бърша сутринта и още по обяд виждам къде съм пипала по шкафчетата.
Космите не ги дебна толкова.
Важното е да няма прах по космите.
Да не увисват като елхови клончета на снежна коледна картичка.
Или може просто да ги издумкваш от време на време в бордюра, като въздушен филтър на опел.

# 684
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 361
Абу, самопренеси се в смешките, моля те.
Joy

Ре, абсолютно! И понеже не знаем кой какъв вятър го вее... Wink

# 685
  • София
  • Мнения: 29 052
Цитат
Все пак съм учила вирусология и епидемиология и въобще знаете ли какво е легионска болест.За да хванеш легионска болест...

И без това имам съмнения за автентичността на този профил, но тук съвсем ме "развесели".

Последна редакция: сб, 08 юни 2024, 19:17 от milenaka

# 686
  • Варна
  • Мнения: 36 849
Абе, аз не съм ги учила тези ама не е ли легионерска болест...

# 687
  • Мнения: 20 373
Тази/този потребителка си е изцяло за страшките.

# 688
  • София
  • Мнения: 29 052
Легионерска е. То и аз не съм ги учила, но пък човек, твърдящ, че има такова образование и да напише "легионска"...

# 689
  • Мнения: 25 889
Може ли линк? Flushed

Общи условия

Активация на акаунт