Пазаруване от HМ, тема 61

  • 30 728
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Т.е. пак ще бъдем на 0 ли?

# 46
  • Мнения: 2 312
Аз съм с 1600т. Ще ги нулират на 16-ти февруари.
До тогава ще си поръчвам и връщам спокойно.
После ще му мисля.
Много е гадно това с нулираното, големи тарикати..

# 47
  • Мнения: 6 948
Уви, да.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Държат на лоялните си клиенти... Grinning
Моите ще ги нулират април месец.

# 49
  • Мнения: X
Това е безобразно. Ще ме цункат под опашката да им натрупам пак точки! Айде, има и други сайтове.

# 50
  • Мнения: 1 396
Аз сега разбирам, че се нулират. Най-вероятно ще спра да пазарувам. И без това все по зле става. Тази година е първата, от сигурно 10 насам, в която не купих нищо на намалението в магазина. От сайта добре че са сутиените за кърмене и клиновете, че да купя нещо.

# 51
  • Мнения: 1 143
А на някой друг да са му изчезнали бонусите от профила? Имах два ваучера по 5 лева и 3 от дрехи, а сега като влязох в приложението нямам нищо. Добавих артикул в кошницата и пробвах от приложи отстъпка, но пак излиза празно поле.

# 52
  • Мнения: 1 935
А на някой друг да са му изчезнали бонусите от профила? Имах два ваучера по 5 лева и 3 от дрехи, а сега като влязох в приложението нямам нищо. Добавих артикул в кошницата и пробвах от приложи отстъпка, но пак излиза празно поле.
Възможно е да са изтекли, и те си имат срок. Аз имам един от 5 лв., който е до края на януари.

# 53
  • Мнения: 1 143
Знам, че имат срок и не бяха изтекли.

# 54
  • Мнения: 1 396
А сигурна ли сте, че сте логната в профила?

# 55
  • София
  • Мнения: 22 967
Някой друг да не може да види дата?

# 56
  • Мнения: 1 143
sea.sea и при мен е така, и липсват бонусите. Аз съм плюс ниво и е възможно да ми е подновено членството, но някак си не е справедливо поради тази причина да са ми изтрити бонусите. Ще им пиша.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Harmonie*, при мен изчезна един ваучер за 5лв към края на декември месец, а беше със срок до 6-ти януари.

# 58
  • Мнения: 6 948
sea.sea и при мен е така, и липсват бонусите. Аз съм плюс ниво и е възможно да ми е подновено членството, но някак си не е справедливо поради тази причина да са ми изтрити бонусите. Ще им пиша.
Няма как хем да си плюс ниво, хем да ти е подновено членството.

# 59
  • Мнения: 2 312
И на мен ми изчезнаха всички бонуси, приемам го като наказание за върнатите поръчки Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт