Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Януари (Тема 28)

  • 196 814
  • 2 557
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 304
Вярно е чантовалеж в последните страници. Simple Smile Лошо няма, нали темата е за всичко свързано със стила на жените , а чантата е неизменен аксесоар към визията. Специално аз подбирам чантата според тоалета, но чак такова залитане към марки, кожа , катарами или надписи нямам. Имам 3 зимни чанти/не маркови/ и ги въртя, като особено досадно ми е да си прехвърлям  нещата от една в друга.
Днес така, между другото се улавям ,че вече възприемам радушно съчетание на цветове, които в по-младите си години смятах за табу. В случая синьо и зелено, или червено и оранжево, оранжево и розово. Абе хепи съм от това , че на дърти години съм в цветна еуфория, без и грам да ми пука от мнението на околните. Ето това са предимствата на зрялата възраст.

Последна редакция: вт, 10 яну 2023, 21:32 от Lioness77

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 348
Аз съм много зле от към ползване на чанти.Взимам една/раница в последните години заради гърба/ и докато не и разкажа играта не я оставям.Имам няколко варианта и понякога ги сменям, но общо взето карам с една.Избирам ги неутрални, нито спортни, нито официални.Имам някоя и друга за излизане, но повечето са ми за ежедневие.
Аз нямам още съобщение, дано ми хареса, че хич не ми се занимава с издирване на чанта, а нямам черна, която да побира нещо повече от телефон и дребни неща.

# 62
  • Мнения: 28 578
И аз имам раничка в резедаво, купих си я от София, удобна е за носене на гръб, но това постоянно сваляне да бъркам в нея ме изнервя! Най ми е удобна крос боди чанта, до скоро носех крос бодитата на Вера, нищо особено, но мекички, удобни, от цяло парче естествена кожа от тоя тип...На ММ обаче такава чанта не му харесвала, безформена била като я напълня Joy

https://www.vera.bg/modello.php?p=2836

Последна редакция: вт, 10 яну 2023, 10:31 от mimi.7299

# 63
  • Русе
  • Мнения: 1 846
Много чанти тук! Да си ги ползвате със здраве! И аз съм се замислила за нова чанта крос боди, но още не съм решила каква точно да е. От няколко години нося такива и са ми много удобни.
Само Лъвицата видях на снимки, както винаги свежа!
Лайт, не те видях, но знам че си изглеждала чудесно! И аз започвам годината с продукти за коса Керастаз. Kerastase Chroma Absolu

# 64
  • Мнения: 28 578
Присгигна, харесва ми, въпреки, че е релефна! Wink
Има и подарък, но за какво служи не знам! Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 38 566
Аз писах за чанти, така че ще пиша за красота. Килограмите ми не са мръднали по празниците, което е ок. Обаче кожата ми се държи много странно - обриви, пъпки на различни места по тялото, така че ще се боря с това.

# 66
  • Мнения: 11 009
От почти 3 години нося само раници и ранички. Едиствената ми чанта е малка crossbody на добра марка, която слагам броени пъти в годината.

Мими, може би за карти?

# 67
  • София
  • Мнения: 38 566
Аз пък нося само кросбоди. Даже последната нарочно си я взех малко по-голяма, да ми е ежедневна.
Трябва да подредя и да махна някои от старите чанти.

# 68
  • Мнения: 28 578

Мими, може би за карти?
Вероятно, но вътре има и една метална пластина, с ушенце с надпис Зарена. Калъфчето е изкуствена кожа, така, че не ми харесва и полетява директно в коша.

# 69
  • Мнения: 8 082
Еееее, Мими, много си бърза!
Това е за пейпас карта, да не се чете случайно (в транспорта например)...

# 70
  • София
  • Мнения: 11 721
Тъкмо влизам и аз да се похваля,че получих чантата.Имам същия подарък като на Мими и първоначално помислих,че е малко огледалце. Sunglasses
Не съм сигурна,че ще я задържа от гледна точка на удобство.Дръжката няма регулиране и нещо късее.А аз не съм висока.
Сложих вътре най-необходимите неща,документи,портмоне,очила и телефон и тя се напълни.А ако сложа и чадър абсурд да се затвори.
Довечера ще я покажа и на дъщеря ми,но предполагам,че няма да и хареса модела.Ще помисля още малко,но на връщане ми мирише работата.А как не обичам да се занимавам с това!

Мими със здраве да си носиш твоята!

Последна редакция: вт, 10 яну 2023, 13:18 от Ali97

# 71
  • Мнения: 28 578
Еееее, Мими, много си бърза!
Това е за пейпас карта, да не се чете случайно (в транспорта например)...
Не съм я хвърлила още...! Аз транспорт не ползвам...ходя пеша до работа, но айде ще я метна в бюрото! Simple Smile
Ох, Али аз даже още дръжката не съм премерила, иначе чадър не смятам да слагам вътре...

# 72
  • София
  • Мнения: 11 991
Чадър в малка чанта ми звучи невъзможно.

# 73
  • София
  • Мнения: 11 721
Чадър в малка чанта ми звучи невъзможно.
Възможно е,личен опит.И в тази влиза най-долу го слагам.Но купувам малки сгъваеми модели.Абсурд да изляза без чадър, освен ако не е през лятото.Така съм свикнала.Може би и заради това не съм фен на малките чанти.

# 74
  • Мнения: 2 516
Аз същи си помислих, че е огледало! 😂😂Ах, суета….🤣🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт