Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Ох...ама съм, извинявайте чета за изпити, работа и съм много уморена...реших да пусна тема за релакс, то пък взех, че се изложих  да не знам какво значи баджаначка Blush

Друго нещо се сетих за мен, че винаги след като публикувам мнението си чак тогава го проверявам за грешки и после го поправям, ако ще и минимална грешка да е като интервал преди запетая се връщам да поправя, стига да я забележа...така понякога до не знам си му колко пъти съм си редактирала мнение...много е досадно, но иначе не мога да го гледам  Crazy

# 16
  • Мнения: 5 577
Лиска, извинявам се, но явно не съм във форма...нищо не схванах  ooooh!
Жена, с която сте късали едно и също кокиче, бре  Grinning

Абе да?!  Joy Ама някой законно обвъзан ли е с китката?  Crazy


Това ме подсети, да кажа, че тоя месец хич не остава време за късанието на кокичето при нас. Умряла рабора, дано 2007 да е по-добра.  Mr. Green

Преди малко злослових на ЛС с форумец, писал по темата.  Mr. Green Mr. Green


Хубава тема, още ще пиша като се сетя.

# 17
  • Мнения: 27 524
Това е жена, която, като е надникнала дълбоко
в чинията също като теб, да е видяла Кадафито.

 Joy Лисе-Писе, ще ме умориш  Joy

# 18
  • Мнения: 2 161
Не съм така агресивна,както се представям.Много често при запознанство се изчервявам и не мога да казвам правилно буквата "р".

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Лиска, извинявам се, но явно не съм във форма...нищо не схванах  ooooh!
Жена, с която сте късали едно и също кокиче, бре  Grinning
ми ти как ги откри Grinning

# 20
  • Мнения: 5 577
И съм много любопитна. Blush
Аха, това ми даде идея.
Аз съм хиперлюбопитна сврака и обичам да научавам неща - някой път на ЛС, друг път - на кю. От мен обаче инфото не върви наникъде - за лична употреба, просто обичам да знам.

Истина е, нищо не можеш да разбереш от нея, пфуу.  Tired

# 21
  • Мнения: 1 629
В Кю листа ми има форумки, които не се понасят помежду си Mr. Green

# 22
  • Мнения: 27 524
Ммм, какво да споделя... няма кой знае какво интересно... може би, че много вътрешно изживявам, ако някой ми отговори на нещо грубо или обидно. Би трябвало да не ми пука, но се връзвам и ми става тъжно. Тъпо, но факт  Rolling Eyes

За мен какво... притеснителна съм, връзвам се и съм прекалено състрадателна.

# 23
  • Мнения: 4 733
Така или иначе имах намерение да го призная. Преди известно преме пуснах една анонимна тема с молба да ме окуражите в решението ми да започна живота си отначало. Аз бях.

# 24
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз съм много весел и жизнерадостен човек. Или само в мислите си  Rolling Eyes
Не съм си лакирала ноктите от две години  Rolling Eyes

Касиди, аз знам коя е темата, но за любопитстващите ще кажа, че нито на лични, нито наяве ще кажа коя е. Там имах, както често се случва, крайно мнение.

# 25
  • Мнения: 2 212
Ммм, какво да споделя... няма кой знае какво интересно... може би, че много вътрешно изживявам, ако някой ми отговори на нещо грубо или обидно. Би трябвало да не ми пука, но се връзвам и ми става тъжно. Тъпо, но факт  Rolling Eyes

За мен какво... притеснителна съм, връзвам се и съм прекалено състрадателна.

Да, и за себе си мога да го кажа...напоследък все повече чета изказвания от типа кой какво мисли за мен тук или какво казал за мен не ми пука, но факт е че ми...защото приемам хората тук с доверие и като хора, с които бих общувала по същия начин и на живо...
и друго да си призная, някой път някой като ме заинтригува с нещо и ходя да му чета мнения и да му гледам снимки ако има и си представям какъв ли е на живо някакви такива  Blush

# 26
  • Мнения: 293
и аз отначало си мислех, че .. хм, някак нередно ми се виждаше, че не съм родител, пък видите ли - пиша.. Не ми е хрумвало (честна дума  Simple Smile ), обаче, да си тургам лентичка.

Ама избягвах да се обяснявам по въпроса.


Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 08:51 от Чесън

# 27
  • Мнения: 3 423
Лиска, извинявам се, но явно не съм във форма...нищо не схванах  ooooh!
Жена, с която сте късали едно и също кокиче, бре  Grinning
ми ти как ги откри Grinning

ми как как - като си покаже ококорената снага над снега

# 28
  • Мнения: 857
В началото въобще не знаех що е то форум Crazy
И аз така.

# 29
  • Мнения: 5 577
Преди малко говорих 2 мин. със съпруга на една форумка от София по бизнес дела. Имаме утре среща.  Mr. Green Mr. Green



Знаем.  Mr. Green Mr. Green Честно.

Общи условия

Активация на акаунт