Подаръци ще има за всички от сърце!

  • 10 812
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Нашето писмо стана прекалено дълго и за да помогне на Дядо Коледа, тати ще трябав да работи поне три месеца  Mr. Green
  Понеже сме на вълна принцове и принцеси, вече снабдихме принцеса Бел от "Красавицата и звяра", ето такава:

  Купихме и самия принц, с гумена маска на звяра, която се сваля и си става красавец  Wink Негова снимка в Нета обаче, не можах да намеря, за да го покажа. И двете кукли са от серията "Дисни", в МЕТРО и Хиполенд са на най - прилични цени.
  СВзехме и още две малки принцески с аксесоари разни, едната е с дрешки на русалка, че и Малката Русалка Миранда ни е хит.
  Баба й ще купува микрофон на стойка

# 16
  • Мнения: 3 743
Малката -7г си поръча мобилен телефон даже щях да ви питам преди година може би предлагаха телефони мисля че бяха с пет номера /тоест лесен за комуникация/дали ги има ще някой да знае?
Според мен не и взимай от тези GSM-и, купи и обикновен (евтин), те се справят много добре с телефоните. Първия телефон на сина ми го взехме като беше на 6 години и се справяше чудесно Peace

А Марти все още не знае какво иска Rolling Eyes, което ужасно ме затруднява...

# 17
  • Мнения: 1 193
Мили родители,
споделете с какъв подарък ще зарадвате детето си за празниците!
 happy bd
Пардон, не вие - Дядо Коледа! santa2


Замислям се дали да не й вземем нещо за сензорна стимулация, напр. надуваем басейн с топки:



на каква цена е това чудо и колко е голямо

# 18
  • Мнения: 126
bebo4e, отговорих ти на лични.

# 19
  • Мнения: 4 414
  Баба й ще купува микрофон на стойка
и аз искам да и взема микрофон, че все иска да пее и се криви...от къде ще го купите и колко струва?

# 20
  • Мнения: 3 743
  Баба й ще купува микрофон на стойка
и аз искам да и взема микрофон, че все иска да пее и се криви...от къде ще го купите и колко струва?
Много е хубав Peace и Марти имаше такъв, около 20лв беше преди 1-2 години Thinking

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Баба й ще купува микрофон на стойка
и аз искам да и взема микрофон, че все иска да пее и се криви...от къде ще го купите и колко струва?

  В "Марсел" ги гледах по 14лв. - на стойка, два броя микрофони, с батерии, възпроизвеждат и някакви мелодии, върху които да се пее. Подобни съм виждала и по 10лв., но без стойка, както и по 27лв. с някакви светлинни ефекти. Но чак такива екстри няма да има нашия  Wink
  Има ги и в повечето детски магазини, цените варират от 13 до 17лв. общо взето.

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ето от този тип ще е микрофонът:



ТУК например е 12.59лв.

# 23
  • Мнения: 4 414
супер! благодаря  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 2 262
Леле колко подаръци сте наприготвяли!
Ние взехме на Мишо за празненството от забавачката - лудата жаба, по която той още се прехласва - държи го вече две години и много хубаво я имитира, сега се прави и на костенурка нинджа, но не намерих нищо да ми хареса от тях! И за Коледата у дома една хубава кола - пикап от този тип метални дето ги събират колекционерите! Дано му хареса! А за ръмжьо (господин Бебочев) нищо не съм взела, той още не разбира!

# 25
  • Мнения: 3 537
Днес е тържеството на Анелия и ще получи първите си подаръци от Дядо Коледа. GrinningДано само да се престраши и да отиде при него. Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 2 351
Леле колко подаръци сте наприготвяли!
Ние взехме на Мишо за празненството от забавачката - лудата жаба, по която той още се прехласва - държи го вече две години и много хубаво я имитира, сега се прави и на костенурка нинджа, но не намерих нищо да ми хареса от тях! И за Коледата у дома една хубава кола - пикап от този тип метални дето ги събират колекционерите! Дано му хареса! А за ръмжьо (господин Бебочев) нищо не съм взела, той още не разбира!
Извинявай ,че ти се бъркам,не знам каква е ситуацията при вас.Малкия не разбира,но нашата кака много добре разбираше,че на нея има подаръци,а на бебето почти нищо.Задаваше въпроси .
   Бебето не е ли слушало та има само залъгалка/примерно/.

# 27
  • Мнения: 2 242
bebo4e, отговорих ти на лични.
Ама не може така.  Naughty И на мен ми харесва  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 126
ОК, Friend , приемам забележката!
Артикулът от постинга се нарича Кръг с улеи за топки и кормило, размер - 150 х 51 см., съдържа 100 топки и струва 61.90 лв. - в интернет-магазин Играчките. Можеш да го разгледаш в рубриката "Видове играчки", сектор "Надуваеми центрове".
За повече инфо, ето и тел.:359 887 489 335.

# 29
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Уредихме дядо Коледа с подарък за Яни - кегли с топка / топки, не се вижда. След дълго чудене, на това се спряхме. Ще вземем и някакъв нов пъзел или познавателна игра, той на това най-много се радва, но аз ги използвам за упражненията и ми беше съвестно да му поднесем подаръци само от този тип... За Нова година ще му купя няколко книжки, пак познавателни, да вършат работа и за упражненията  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт