Отговори
# 45
  • Мнения: 1 275
На церемонията са и Sofia Vergara и Mel Gibson. Разбира се, Glamоur-а е при нас. Laughing

Последна редакция: сб, 21 яну 2023, 23:29 от Florale

# 46
  • Мнения: 4 613
Прелестни
 

 

 

# 47
  • Мнения: 3 216
Страхотни са Heart Eyes Как само започва това партньорство!







Посрещането им. Реакцията на Демет на виковете Joy >>> https://twitter.com/i/status/1616879898991140867





Роклята на Демет е на дизайнерката Зюлейха Куру (нейна беше и втората ѝ сватбена рокля).







Ето го Мел Гибсън и Джорджина на Роналдо е в периметъра на Демет и Енгин:







Пу-пу, да не са им уроки Joy



И по-рано от деня:

# 48
# 49
# 50
# 51
# 52
# 53
# 54
  • Мнения: 3 216
Трябва да кажа, че съм много впечатлена от събитието в Рияд. Пуснах си да го гледам наживо по някое време и нивото беше невероятно високо. Музикалните изпълнения бяха придружени от страхотни хореографии и ефекти. Личи си, когато нещо се прави с мнооого пари. Цялата политика на Саудитска Арабия се обръща към развиване на туризма и промените в обществото им са осезателни. Преди години би било немислимо Демет да се появи с подобен тоалет:



Но сега дори водещата на наградите беше с доста дълбоко деколте.



Беше заложила на турски дизайнери както за роклята, така и за бижутата Hands Plus1 Така се промотира държавата Kissing Smiling Eyes













Фара продължава да се снима:





Това сигурно ще е колата ѝ.

# 55
  • Мнения: 1 841
Саудитска Арабия, ако иска да се отвори към света трябва да започне да възприема жените за човешки същества не само в разни такива церемонии, но и в ежедневието. Само до преди 2 години не можеха да шофират самостоятелно, да не говорим за други неща. И това в 20 те години на 21 век. Дори камилите имат повече права от жените 😡

А Демет наистина е ослепителна

# 56
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Здравейте момичета....
Кате, успокои ме, че не само нашето момиче е с дълбоко деколте...

# 57
  • Мнения: 5 787
За Саудитска Арабия това е само лъскане на имидж пред останалия свят. Не мисля, че в живота на саудитските жени ще настъпи съществена промяна дори и 100 такива мероприятия да направят. Аз лично смятам, че много по-достойно би било участващите жени да са по-затворено облечени в знак на солидарност с действителното положение. Другото е съучастие в лицемерието на управляващите или пълно безразличие към каузата на без правните.

# 58
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
"Животът се измерва в години и се оценява в моменти."Иля Родионов

# 59
  • Мнения: 1 275
И EGO вече има дата на излъчване по FOX - 5-ти февруари, неделя.  Dokuz Oğuz ще е в събота. Останахме ние да чакаме.





=====================================================
Актуализация на 24.01.23 г.  - Demet Özdemir става първата и единствена турска актриса, която получава 10 дигитални платформи, за да пренася нейните сериали и филми по целия свят едновременно!

Последна редакция: вт, 24 яну 2023, 23:53 от Florale

Общи условия

Активация на акаунт