кой е отглеждал бебе и куче заедно?

  • 2 851
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 717
Малко off: На мои роднини, кучето умря от тъга по тях. Страхотен сетер.
А да попитам, има ли някой представа как се проявява алергията към животни?

# 31
  • Мнения: 5 140
Ние също имаме куче и то питбул,но да чукна на дърво нямаме никакви проблеми,даже дъщеря ми иска да го язди.Дразни ме само когато иска да мине напражо през нея,но иначе много я обича.Имаме го(кучето)откакто забременях,отгледан е с болонка и постоянно когато легнех ми лягаха до корема.А относно алергии не мога да се оплача,такива нямаме.Педиатъра ни каза че може-бебе и куче!  animal037

# 32
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Honda
Цитат на: sun_flo
....
Къде си държите кучето - в смисъл, кошче кошница, специално легло - По точно ме интерисува големите породи

Нашето спи в такова легло
http://community.webshots.com/photo/225572704/231584561RdncBB  
И само на първият етаж стои. При спалните на вторият му е забранено да се качва. Simple Smile


А нашето спи тук:



"Отцепена" е в солариума, като има достъп до кухнята и пералното помещение, но входът към дневната и гостната са затворени с пластмасови портички. Като порасне още малко ще я пускаме и в дневната, но засега прави много бели и налита да хапе Изабела, затова я държим там. Иначе тя ни вижда и чува и аз ходя и си играя с нея периодично, за да не и е самотно. Като свикне още малко с котето ще и бъде още по-добре, но засега са така:

# 33
  • София
  • Мнения: 13 206
Лелеее, Лаура, страхотни са ти животинките!!! Grinning

# 34
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Vache
Лелеее, Лаура, страхотни са ти животинките!!! Grinning


Много палави! Днес Изабела нахранила кучето с над 20-тина курабийки. Засега кучето е добре, дано нищо не и стане.

# 35
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Laura
Цитат на: Vache
Лелеее, Лаура, страхотни са ти животинките!!! Grinning


Много палави! Днес Изабела нахранила кучето с над 20-тина курабийки. Засега кучето е добре, дано нищо не и стане.


Няма нищо да й стане. И Александра редовно храни Норд с разни неща  Mr. Green

# 36
a kak se pogajdate s igra4kite? moeto ku4e vse si go predstavqm kak s bebe 6te hapqt edni i sa6ti igra4ki ot poda... #Silly

# 37
Цитат на: pepinko
a kak se pogajdate s igra4kite? moeto ku4e vse si go predstavqm kak s bebe 6te hapqt edni i sa6ti igra4ki ot poda... #Silly

Всеки си знае неговите и не пипа "чуждите" Wink  Grinning . Не знам как стана - някак си от самосебе си. Виж иначе сега малката като поотрасна и намери краченцата си почна да тъпче играчките на кучето в устата му, но пак не дава от нейните. Инстинкт  Wink  Laughing

# 38
И ние си имаме куче джак ръсел териер,ако се сещате за този филм "Маската" с Джим Кери голям бяс е.Много ме разсмива и е страшно умен,но за сега е само в другата стая при баба си.Сега подготвяме една тераска в новия апартамент за него и понеже е свикнал да спи на фотьол ще му купим и един новичък.Само с чистенето е по сложно.За сега сме на ламинат само ,аз мразя килими,но си мисля ,че бебка като започне да пълзи няма да ми се размине и чистенето ще е по голямо.Ще има да тупам.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Нашия кучо спи при нас, в стаята с бебето. Спи под нашето легло. Не можахме да го отучим от този му навик - когато го затворим навън, започва едно зверско драскане по вратата и такова скимтене - все едно някой го коли  #Puppy dog ! Предпочетохме да спим всички накуп, отколкото никой да не спи!

# 40
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Цитат на: Honda
Цитат на: sun_flo
....
Къде си държите кучето - в смисъл, кошче кошница, специално легло - По точно ме интерисува големите породи

Нашето спи в такова легло
http://community.webshots.com/photo/225572704/231584561RdncBB  
И само на първият етаж стои. При спалните на вторият му е забранено да се качва. Simple Smile


Ауу страшни снимки и куче!

Аз също съм гледала нещо подобно за легълце, но ми се струваше че ще е малко, че нашата сетерка обича да се изпъва. А и бяха с едни такива меки страници

# 41
От сорта на тези ли


А тука и тука чак свят да ти се завие, докато си избереш Wink  Grinning

# 42
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Цитат на: Honda
От сорта на тези ли


А тука и тука чак свят да ти се завие, докато си избереш Wink  Grinning


абсолютно!
но май от тука трудно ще си поръчам  Wink

# 43
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз имам голям мерак да купим такова нещо за Вики.

Общи условия

Активация на акаунт