Коледно "тържество" в градината - БЯСНА СЪМ

  • 18 935
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Иван ходи на ясла. Тяхното тържество не знам как е протекло, но знам, че имат снимка с Дядо Коледа, който им е поднесъл подаръци, купени от нас родителите  Simple Smile. Дано са се забавлявали децата. Снимките ще ги взема след Нова Година  Simple Smile

Мишелин, съжалявам за проваленото тържество. Някой хора наистина нямат въображение и желание за такава организация, само им се чудя, тогава защо работят нещо като не им харесва  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 143
Пьрво искам да кажа че,сьжалявям за провалените тьржества дано повече да не се повтарят и да има само усмивки от тук на татьк  Peace
Моя син ходи на ясла и имаха тьржество с дядо коледа и един клоун преди това.Родителите не бяхя поканени по-разбираеми причини  Winkсьбирахме по 5лв.на дете и имаха приготвени торбички с лакомства и общи играчки за всички в групата деца.
Имаше и професионален фотограф нает и снимките са чудесни Peace а като гледам усмихнатите личица на децата явно са се забавлявали доста а моя син направо преливаше от щастие и вьлнение и цяля вечер обяснява за дядо Коледа и как го питал дали е послушен  Laughing
А една майка помолила вьзпитателките дали може да си занесе камерата и да ги снимат поне за малко и не са отказали.И после от кадрите се вижда че,децата са се  забавлявали доста което ме кара да се замисля дали ще ше да е тька ако родителите бяхме там Tired
Искам сьрдечно да благодаря на вьзпитателките от ОДЗ"П.Берон"гр.Варна за старанието което са положили за да имат децата ни този хубав спомен.  bouquet

п.с.Смятам че децета които ходят на градина са достатьчно големи за да присьстват родителите им пьк и нали всичкото това подготвяне и заучаване на разни стихчета и сценки е за да покажат гордо децата но своите родители какво са научили Peace

Пожелавам ви весели празници и ЧЕСТИТА КОЛЕДА  bouquet

# 62
  • Мнения: 13
Аз си представях тържеството малко по-различно, но пък важното е децата да са доволни...  Party Началото беше обявено за 10:00ч.Първо имаше куклен театър. Дядо Коледа дойде поне час по-късно и бе пътувал толкова дълго, че брадата му беше посивяла от прах, фолиото по жезъла му - прокъсано, и овехтял, милия, овехтял.... Да ти стане жал...Децата от вокалната група пяха песен,а други от театалната трупа танцуваха...Много бяха сладки. Получи се нещо като програма...После следваше раздаване на подаръци по групите. Дядо Коледа бързаше ли, бързаше да раздаде подаръците и да се снима с децата.....и да приключи със задачата...Като на конвеир... И много притеснителен този Дядо... докато раздаваше подаръците само "Здравей", "заповядай"  и "Чакай - снимката!?" казваше. Друго май му беше много неудобно да изрече... За да не си кривя душата, ще кажа , че попита едно момченце дали е слушало и подхвърли една шега, за да върне едно детенце до себе си за снимката. А от бързане почти се скараха на едно момиченце , че не се усмихва за снимката - "Хайде усмихни се пък ти ДЕЕЕЕ!"....Разбирам го човека, че трябва да раздаде подаръци на 100 деца и се уморява, но все пак е Дядо Коледа!.....  А бе някак по-различно си представях този празник...Щеше ми се тоз добър дядо да се усмихне на всяко дете, да го погали, да му каже нещо...или поне да отдели още по еди миг когато поднасяше подаръците... А пък може да съм прекалено претенциозна...  Май прекалих и с писането.... Дано вашите празници да са били по-хубави...На децата малко им трябва да са оволни... Simple Smile

# 63
  • Мнения: 9 990
Бубадел-проблемът е, че повечето дядо Коледовци не минават само през една градина, а през 3...та 3х100 деца...затова е така...Ден-година храни за някои...

# 64
  • Мнения: 2 784
Айде и аз да се оплача от нашето тържество в яслата.
Имаме родителски комитет, в обсъжданията му може да се включи уж всеки, но се събират при пълна нелегалност, най-често 4-5 човека и само ни уведомяват за решенията си. Та за коледното тържество ни събраха по 15 лева. Бяхме предложили да купят кукли за момиченцата и камиончета за момченцата- не се прие. Щели да купуват еднакви играчки- топки. Предложихме поне книжки да вземат, отново не се прие. Та тържеството беше посещение на дядо Коледа, снимки и торбичка с лакомства и топка. Хубаво. Получаваме пакета на Калина отваряме го и гледаме, че 90% от почерпката е шоколади, шоколадови вафли, шоколадови десерти и т.н.И това на 2 годишни деца. Топката беше от най-евтините, може би от левче. Нашата беше синя със Спайдърмен, а на приятелчето на Калина, Гого, розова с принцеси. Rolling Eyes И за това 15 лева. Да бяха взели поне малко по-хубав подарък за сметка на шоколадите. Смятам на следващата среща да поискам отчетност, защото подаръците в никакъв случай не струваха 15 лева. Детето на братовчедка ми е в същата градина, но в друга група. За 10 лева за тържеството получи камионче, снимка с дядо Коледа, и пликче с плодове, гризки и близалка.

# 65
  • Мнения: 9 990
Разбира се-трябва ви отчетност!!!!
Ние събрахме по 10 лв-за момичетата-кукла Барби/ не истинска, разбира се, но много добра!/, за момчетата-кола с дистанционно.Понеже колите бяха по-скъпи-взеха се и комплекти за готвене, те се разпределиха допълнително.Отделно-сокове и сладки за почерпка и то никак малко отделно по един сувенир за двете госпожи и едната леля...Снимки-сами си направихме, за фотограф не сме плащали...Вместихме се в тези 10 лв категорично!

# 66
  • Мнения: 1 437
И при нас мина тържеството.

Беше без родители.Събрахме по 5 лева за торбички и куклен театър. По 1.50 за снимка- общата с групата беше задължителна #Cussing out.Не стига това ами вместо нашите госпожи се фотографисала някаква чужда малкия даже и името и не знае. Поръчах 3 снимки с Дядо Коледа - получих само 1.След новата година ще чакам да ми върнат парите за другите 2.

Сега за подаръците.Всеки родител носеше подарък за детето си , събираха ги в чувал и после Дядо Коледа ги раздавал по групите.До тук добре. Моя син си поръча камион-получи го.Беше добре пакетиран и според мен си изглеждаше нормално . НО дрегите деца получиха
ОГРОМНИ пакети.Не знам какво е имало върте-слава богу не са разопаковали подаръщите в градината. Но сина ми остава разочароман и смята че не е слушал достатъчно.  #Cussing out

# 67
  • Мнения: 9 990
Ми то за това се дават еднакви подаръци....на такива мероприятия.
Я кажете-колко ви струваше самият Дядо Коледа?При нас беше-по 3 лв на дете.Та в 5 лв за снимки, дядо Коледа и лакомства пак е трудно да се вместиш апропо... Thinking

# 68
  • Мнения: 2 784
Ми то за това се дават еднакви подаръци....на такива мероприятия.
Я кажете-колко ви струваше самият Дядо Коледа?При нас беше-по 3 лв на дете.Та в 5 лв за снимки, дядо Коледа и лакомства пак е трудно да се вместиш апропо... Thinking
5о лева общо за дядо Коледа. Около 30 деца са в групата, значи е излязъл по около лев и малко.

# 69
  • Мнения: 9 990
Хм, ето значи нашата минавка-нашият е много скъп-4 групи в градината, по 30 деца по 3 лв, отделно-яслените групи-там незнам, че са в отделна сграда, може да е била друга тарифата.Та от нашето тържество дядо ви Коледа си е тръгнал с  минимум 400лв, така излиза... Tired

# 70
  • Мнения: 1 437
От 5 лева -2 за Дядо Каледа и 3 за торбичките със сладки. За снимките отделно- по 1.50 на снимка

# 71
  • Мнения: 2 784
Хм, ето значи нашата минавка-нашият е много скъп-4 групи в градината, по 30 деца по 3 лв, отделно-яслените групи-там незнам, че са в отделна сграда, може да е била друга тарифата.Та от нашето тържество дядо ви Коледа си е тръгнал с  минимум 400лв, така излиза... Tired
Успокои ме, поне дядо Коледа не ни е минал. Вашият да не е бил със Снежанка, за нея ни искаха още толкова, ама отказахме. Ама тържеството ни пак е най-скъпото. Най- ме е яд за шоколадите и боклучестите подаръци. #Cussing out

# 72
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И нашия 5 но ако ще се получи  по - добро тържество и подаръка няма да е боклук и лакомствата - гадни марципани бих дала и повече! Снимки нямаше!

# 73
  • Мнения: 44

Не се 3аяждам, ама си мисля, че никога не си опитвала МАРЦИПАН. И не само, че не са гадни на вкус (и3кл. сигурно има), но и са доста скъпи  Naughty

# 74
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Добре може и да не точната дума имаше едно време Байкалчета. Те не са никак вкусни!

Общи условия

Активация на акаунт