Лакове за нокти - 163

  • 50 543
  • 752
  •   1
Отговори
# 510
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 432
17

Последна редакция: вт, 21 мар 2023, 15:39 от nasito8988

# 511
  • София
  • Мнения: 3 022
GR holographic 07

# 512
  • Измир
  • Мнения: 644
Амандин, много ми хареса. Не знаех, че Катрис имат jelly. Като дойда до България непременно ще си купя.
От мен Avon, цвета е по скоро като череша,  но на снимката излиза червено 😔.

Последна редакция: чт, 23 мар 2023, 00:06 от olgarita

# 513
# 514
  • София
  • Мнения: 1 177
Скромно лИлавичко GrinningPurple Heart

# 515
  • Мнения: 436
Essie Fiji 🌸 Толкова нежен цвят - един от любимите ми.

# 516
  • Мнения: 527
Здравейте, момичета.Вече не публикувам тук,заради скорошните проблемите с форума.Обаче показвате много свежи идеи,супер сте!Искам да Ви питам,как мога да си взема лак на A-England ?

# 517
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Качването на снимките се оправя със скрийншот и/или кропване.
A england от английски сайтове основно, ebay.uk, nailpolishdirect, официалния им сайт и др. И до тук с превозвач, по-евтино е.
Аз съм в почивка от лакове за 1 седмица и мажа витамини и масла. Радвам ви се и много ми се лакира вече Grinning

# 518
  • Мнения: 12 790
То не стига че форумът изменя цветовете, ами и скрийншот че и там цветовете според както са на екрана настройките... и после иди разбери кое какво е било. Не е нормално това с тия маневри, а за тук съвсем друго излиза с лаковете.

Долче, ти си виновна с твоето жълто от преди няколко дни - много отдавна не бях носила такъв цвят, оня ден забърсах един номер 93 на Twenty One - точно такова пастелно жълтичко, супер пролетно... иначе уж нямаше да купувам лакове, още имам такива дето не съм ги слагала и по веднъж Grinning И като се случи да вляза в Лили и мина край лакове за по лев и малко и как да стане да не ги преслушам? Grinning Откакто им оправиха четките, не им се сърдя вече, ако и първите ми техни да ги изхвърлих заради това.

# 519
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 432
Тя Долс е за затвор. Шегувам се.  Мен покрай едни Габинита ,колко лака  взех за мен . Но пък и взех да слагам. стар Катрис

# 520
  • Мнения: 27 549
Тя Долс е за затвор. Шегувам се.  Мен покрай едни Габинита ,колко лака  взех за мен . Но пък и взех да слагам.
🤣🤣🤣
Е, значи не съм съвсем за затвор, щом си започнала и да се лакираш!🙂
Натка, имам го и аз 93, наистина е много приятно жълтичко, идеално за пролетта!🥰 Те и консистенциите на лаковете май пооправиха напоследък...🤔
Идвам да се похваля и пак да благодаря на Тина!😍 Получих ето тези красоти:


Валентина, много нежен цвят!
Джулс, не разбрах какво му е скромното на твоето лилавичко!😛
Надявам се скоро да оправят бъговете, че да не се налага да се връщаме десетилетия назад с качването на снимки...🥴

# 521
  • Мнения: 1 678
Trend it up 183, 178

# 522
# 523
  • Мнения: 666

Expressie - Second hand, first love🪷

# 524
  • Мнения: 3 037
Ако има тук някой от Бургас-днес видях нова парфюмерия с-у Св.София.Имаше доста Пастели и интересни китайчета .

Общи условия

Активация на акаунт