Кутия за обяд-какво приготвяте за училище и офиса-тема 14

  • 34 339
  • 769
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 841
Не трябва да я овкусяваш салатата. Сол и дресинг- преди да я хапваш!:) Носи си отделно дресинга в някаква малка кутийка или сосиерка.

# 361
  • София
  • Мнения: 1 616
Аз си нося салатата неовкусена, в малко шишенце от някакъв колаген на дози си носа дресинга и си поливам непосредствено преди да я ям. Количеството дресиниг ми стига перфектно за кутията която си нося.

С eleaa  сме писали заедно.

# 362
  • Мнения: 9 525
не се овкусява, така е. аз си държа бутилка със зехтин и оцет на работа. отделно за доматите - или слагам чери, или си го режа на работа.
напоследък нищо интересно, освен че изпровизирах върху сладкиша с тиквички - направих го с брашно от ябълки и малко овесено и стана супер. сега съм взела едно ментово брашно и мисля да пробвам и с него.
днес сме на пилешко с моцарела и гъби + салата, а каката на сандвичи, че е на екскурзия.

# 363
  • shumen
  • Мнения: 18 016
За утре-за закуска-кроасан с масло,за обяд-дробено,шоколадче Милкинис,за СЗ-баничка,грозде,бонбон.
За мен-за закуска-кренвиршка,за обяд-кашкавалчета пане,пилешки хапки,вафла.

Последна редакция: пт, 26 май 2023, 16:32 от danaeka

# 364
  • Мнения: 361

   Шницел, чери, краставица, бейкролс и тофуто, което успя да стигне до кутията.

    Този път да издам и лакомствата, които обикновено остават зад кадър Grinning

# 365
  • София
  • Мнения: 3 709
Питки с кайма (не от фризера този път 😄), ориз с пиле и парче торта. Успех на децата на НВО-тата тази седмица!

# 366
  • Мнения: 274
Питки с кайма (не от фризера този път 😄), ориз с пиле и парче торта. Успех на децата на НВО-тата тази седмица!


Може ли рецепта за питките с кайма

# 367
  • София
  • Мнения: 3 709
Вижте в гугъл рецепта за универсално тесто с две яйца; става за всичко общо взето. Плънката е от запържена кайма, лук и подправки. Ако направите повече, може опечени вече да замразите и да си вадите периодично.

# 368
  • Мнения: 274
Добро утро група
За днес пица от тиквички,брауни и милинки

# 369
  • shumen
  • Мнения: 18 016
За днес-за закуска-филии с течен шоколад,за обяд-картофи на фурна,пържени кюфтета,за СЗ-сандвич с кашкавал и кренвирш,вафла.

# 370
  • Мнения: 509
За днес земел със топено сирене,филе, кашкавал и кетчуп, маслини без костилки, черита, банан, крекери,паста.

# 371
  • shumen
  • Мнения: 18 016
За утре-за закуска-кренвиршка,за обяд-спагети с доматен сос,десертче,за СЗ-пица,грозде.

# 372
  • София
  • Мнения: 3 709
Днес само закуска, понеже ще го взема след НВО-то, но се включвам да покажа многократни пликове за сандвичи. Купих ги за първокласника следващата година, обаче реших да сефтосам днес. Хубави са, някак гумирани отвътре за лесно почистване.

Скрит текст:

# 373
  • Мнения: 9 525
супер е пликът. така ли слагаш сандвича /гол/ или го опаковаш?
при нас еднообразие - рулца с луканка и краставица; ягоди; меденка....
за другите - кюфтета и запеканка с тиквички.

# 374
  • София
  • Мнения: 3 709
Ами като за първи път омотах в кухненска хартия, че сърце не ми даваше иначе Simple Smile Simple Smile Този е от Озон.бг, има различни размери. Пазарувах друго, ама пусто имаше промоция Simple Smile В Амазон погледнах после- пликове да искаш.

Общи условия

Активация на акаунт