Дъра-бъра, два чадъра!

  • 14 443
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде на анкетата  Hug

# 16
  • Мнения: 2 249
ХИХИХИХИ-с моя глас вече са 100% за 30ти-ми значи е решено-щом са 100% Joy

# 17
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Алооооооооооооо, ние от прованса къде сме?????????И мъгла да пускате и сняг да ни сипете-ще се довлечем!!!!!!!!!

# 18
  • Мнения: 2 584
2ма хубави хора ми се губят от хоризонта в последно време-Цецка и Мая-дека сте бре ейййййй? newsm78 Cry
и аз гласувах за 30
с Цецка си писах на лични и се надявам утре да я видя а Мая и аз не съм я засичала, я да се разпишат веднага Joy

# 19
  • Мнения: 2 249
Алооооооооооооо, ние от прованса къде сме?????????И мъгла да пускате и сняг да ни сипете-ще се довлечем!!!!!!!!!
да бееее-верно ли? ей тва ако направите вече и паметник ша ви тургам-сам си изберете къде Mr. Green-градинката пред университета е заета и пред хотел сердика също Joy

# 20
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
От градики и хотели ни писна! Давайте срещата и да идваме!!!Само огромен сняг ни спира!!!!!!!Гаранция

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
От градики и хотели ни писна! Давайте срещата и да идваме!!!Само огромен сняг ни спира!!!!!!!Гаранция

ето,о4ертава се 30 Hug

# 22
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
http://www.banici.net/както писах и в нашата тема-това го носим ние, щото сме на "ти" с кокошките, яйцата и всичко за възпроизводството!

# 23
  • Мнения: 430
Кхъ-кхъ ...
Нарочно го правите, нали   Shocked Винаги така ги нагласяте купоните, че да не мога да се присъединя  Close     ЕСТЕСТВЕНО!!! мен ме няма по това време - заминавам на 23-ти и  се връщам  догодина  Naughty

Нищо де, ще дойде той и моят ред, когато ни ще съм бременна, ни ще съм кърмеща, та ще видите вие що е туй купонджийка  Crazy

Хайде, празнувайте, аз ще ви чета и ще съпреживявам  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743





Черпя виртуално, тъй като моята полвинка днес има РОЖДЕН ДЕН!
Да ми е жив и здрав, много щастлив, все така добър и всеотдаен.Нека мечтите ти се сбъднат Влад!Усмивката да не слиза от лицето ти и искам да знаеш, че много те ОБИЧАМЕ!

# 25
  • Мнения: 2 584
Иве честито на мъжът ти, пожелавам му здравето на скалите, дълголетието на орлите, младостта на елите и на всичките банки парите, и да се обичате винаги    loveuuubouquet  bouquet 
bouquet
 newsm51 smile3525 nbirthday  bigdance2

# 26
  • Мнения: 2 249
Иве,да ти е здраво мъжлето-за да му се радвате много и да има сили да ви издържа като го ядосвате Mr. Green
и най-вече-много да се обичате-тва е най-важното!

# 27
  • Мнения: 2 249
момичета,не мога да се сдържа-сега гледам една стара касетка от студенските ми години и по този повод се сетих да ви попитам-
можете ли да ми кажете-как е "къса пола" на 4 езика-аглийски,японски,руски и испански- newsm78
предварително ви благодаря за помощта Wink

# 28
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Това е някакъв бъзик, но не се сещам. Само знам, че на мен "такова" вече не ми ставаааааааааа!

# 29
  • Мнения: 3 248
Аз ще дойда, без значение от датата! Peace Така, че все още няма да гласувам. Wink

Имам една странична питанка и същевременно огромна молба - кажете ми как се пише "Предизвестие за напускане на работа". Praynig

Общи условия

Активация на акаунт