Игнажден.............кой влезе пръв в дома Ви?

  • 4 810
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 209
Една приятелка се отби на кафе.С нея сме почти на един хал та не,че съм песимист,но не очаквам чудеса през следващата година Confused

# 16
  • Мнения: 319
Свекито беше първа! Не знам и аз как да тълкувам именно нейното появяване  newsm78! Дано все пак да е за добро!

# 17
  • Мнения: 4 053
ами,като влезне малко дете ,какво значи newsm78

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Една приятелка, с която отдавна не се бяхме виждали, дойде и донесе подарък на детето.
Също така днес си купихме елхичката Simple Smile

Освен боклуците, друго не съм изнасяла от вкъщи Laughing Но пък поизчистих.

# 19
  • Мнения: 1 403
Ох като про4етох темата и се разплаках  newsm45 Изклю4их 4е е игнажден. Дойде една баба която хи4 не харесвам  newsm45 Какво зна4и това  Cry

# 20
  • Мнения: 2 723
Чакаме едни приятели на гости. Бях забравила, че днес е Игнажден... Те хич не са цъфнали, пък и са скарани... егати поличбата  hahaha
Ама пък цял ден мързелувам, значи с ново бебе ще се обзаведем Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 668
Дойде най - добрата ми приятелка  Hug с нейната бебка , децата ни са отгледани заедно !
По - хубав и свестен и успял човек не мога и да се надявам да ми влезе в дома  Flutter

# 22
  • Мнения: 1 202
Никой не е идвал във вкъщи .  Tired

# 23
  • Мнения: 502
След като отидохме да работим ,тази вечер аз се прибрах първа.Да се броя ли?Иначе чакаме гости и те ще са първите чужди хора ,които влизат/ако не броим мъжа ми newsm78/

# 24
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Аз се прибрах първа, друг не е влизал вкъщи днес. Влязох с фиша със заплатката в ръка, дано да е на хубаво  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 67
И на нас ни влезе първа свеки, каквото и да означава това, дано да е за хубаво...

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Пак свекито влезе първа...ех,само до коридора де..Sad
Незнам,миналата година пак беше тя-та не ни вървя.
Дано са празни глупости тези суеверия. Confused

# 27
  • Мнения: 1 284
майка ми  Peace

# 28
  • Мнения: 2 019
майка  ми

# 29
  • Монтана
  • Мнения: 499
А от нощес броилисе?
Нощес към 1,30ч дойде племенника който учи в Германия-много упорито и добро дете,с заможни родители
Аз много си го обичам
Това значи ли ,че и аз тази година ще завърша висшето си образование и в бизнеса ще ни върви?????  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт