Игнажден.............кой влезе пръв в дома Ви?

  • 4 807
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • на път
  • Мнения: 2 804
 Grinning Детенце - на 2 крачки пред мен .... Забравила бях какъв ден е днес, ама и да не бях по-чисто, усмихнато и добро създание нямаше откъде да се намери.  newsm78

# 31
  • Мнения: 1 422
Мииииииииииии сутринта на път към работа ми се прииска да донеса подаръци на моите хора тук, защото единният ми колега от утре е в отпуска. Да купиш подаръци какво значи? А на обед не си бях взела парите  Flutter и приятелката ми ми услужи. Кой ще разтълкува?

# 32
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
У нас никой не е идвал,а иначе изнесох метла да си изчистя   car003,това кво значи newsm78 да яхвам метлата ли.. rotfImao rotfImao rotfImao

# 33
  • Мнения: 2 910
И аз не знаех, че днес е Игнажден. Първа в дома ми и единствена днес, влезе бабата на моя съпруг, която много харесвам като личност и жена.

# 34
  • Мнения: 929
Чак на обяд като гледах новините и се светнах. Само баба ми дойде днес за пари - има жената си е заделила,ама за здравето(не знаех че и то влиза в обхвата) все пак е на почти 76г.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 816
Майка ми! Grinning

# 36
  • Мнения: 982
Свекърва ми дойде,донесе пари и пита.Мисля,че е добра поличба Grinning!

# 37
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Никой не е влизал в нас днес.
А аз пък изпрах едни дрешки на Алекс ама без да знам, че е Игнажден... Сега ми стана много криво, искам второ дете, дали ще стане сега бързо?! Tired

# 38
  • Мнения: 2 498
Май никой newsm78....звънна само един куриер за да ми достави пратка от поръчка по нета, но не е влизал у нас....

# 39
  • Мнения: 658
Свекърът - здрав, с пари, усмихнат. Обаче ми се случи нещо - заключи ми се вратата на  ателието и клиентите ми не можеха да влязат.  Twisted Evil Стоях вътре заключена 1 час докато ми разбият вратата- направо изпаднах в луда паника/не че не стоя иначе сама ама.../ Какво ли ще означава това newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 6 999
Бившия ми мъж  Rolling Eyes ...който и ме информира, че е Игнажден и ме пита кой е влязъл пръв.

Аз пуснах по една пералня и миялна ...но не смятам да разчитам на този вид контрацептив  Mr. Green

Обаче бившия ми каза, че днес се купувало нещо за дома, а аз нищо не купих Sad /той си купи дъска за гладене  Laughing даже ми се обади от Метро да му помогна за избора - какво доживях да видя само  Shocked hahaha hahaha/

# 41
  • Мнения: 5 619
Мъжа ми в седем сутринта след банкет-да се преоблече и замина на работа.  Crazy Иначе не съм изнасяла, само внасях вкъщи.  Mr. Green И за дома си купих нещо.

# 42
  • Мнения: 57
Хе хе , а пък при мен дойде хазяйката..за да ни подари подаръци Wink а аз взех,че се излъгах да и платя някоя друга сметка..Но пък тя е готина млада мама на трима калпазанковци,много сърдечна,но и доста отвеяна..догодина ще ви кажа какво значило това Simple Smile
Относно чистенето..постарах се,но се изгорих докато готвех..Значи ли това,че има шанс за бебе?Рано ми е за следващо Simple Smile

# 43
  • Мнения: 128
Като чета колко свекърви си посещават снахите чак немога да повярвам,защото мойта за да види детето  3-4 пъти в годината мъжът ми трябва да и го закара и да си го докара.Както и да е
при мене дойде една комшийка  та ми донесе нещо да и ушия на машината.

# 44
  • Мнения: 5 317
май никой не е влизал

Общи условия

Активация на акаунт