Цени на услуги във фризьорски салон

  • 3 386
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 579
Само при една маникюристка, която ми е и лична позната,  ми се е случвало да ми чукне бележка. Без да го изисквам.

# 31
  • Мнения: 5 674
Фризьори, психолози, разни Ню ейдж представители на услуги, ето вчера бях на констелация, където сумите са значително по- високи от фризьорските... Всичко се прибира в джоба.
Не е по темата но се зачекна.

# 32
  • Мнения: 1
Моята фризьорка за подстригване + оформяне на косата ми взима 15 лв като на познат човек. Мисля, че иначе цената й е 20 лв. Салонът й скоро навърши 1 година. Тя самата е отскоро фризьор. Работи с Алфапарф като бои. За боядисване също около 15-20 лв. ми взима, но аз пък имам ужасна алергия към тези бои, та само за подстригване ходя вече. Има и по-опитни фризьори с по-кофти условия в салона ( като напр. ниски температури, тясно пространство, лоша хигиена - не е задължително да е комбинация от трите), които работят на подобни цени. Наумила съм си да посетя един от най-скъпите и реномирани салони в града някой ден, за да видя ще има ли особена разлика в подстригването. Лично за себе си, тъй като се подстригвам ако не всеки месец, то през месец, си имам някаква горна граница за цена за подстригване, която не надвишава 30 лв.
Апропо, в този салон с лошата хигиена, помня, че дори и не ми каза фризьорката с каква марка боя ме боядисва, което за мен беше сигнал, че използва нещо евтино. В повечето случаи, когато работят с конкретна скъпа марка, винаги я хвалят и предлагат дистрибуция на продуктите от същата като шампоани, балсами, маски и др.

Може ли да споделите контакт с вашата фризьорка?

Общи условия

Активация на акаунт