Не издържам и съм в безизходица, Помощ

  • 5 931
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 19 436
Жената:
-Дааа, най-лесно е да се каже "Извинявай"!
На руски е по-цветисто "Да пошел ты на х*й со своими извинениями!"

# 46
  • Мнения: 680
Заплаши я със социалните. Да крещи на бебе не е нормално. Ако трябва да се лекува. Направи консултация с психолог.

# 47
  • Мнения: 62
Тогава какъв отговор търсиш? Първо - тя ти отговаря кратко и сърдито, след 1 страница - ще намерим общ език.
Нали за това пиша, защото търся мнения и решения в отговор на "проблемите." Най-лесно е да се откажеш, иначе изобщо нямаше да питам тук. Това е една от най-големите платформи, където мога да почерпя опита на други. Нито съм първия, нито последния. Докато тя не реши да ме напусне, аз няма да спра да се боря. Въпреки всичко, тя е била до мен в най-тежките ми моменти, няма да я оставя, само защото е в евентуално предполагаема депресия или период на криза. За това ми е интересно как си били други двойки и как са решили тези неуредици, защото все още не мога да го нарека проблем.

Последна редакция: пн, 16 яну 2023, 17:12 от Bgbashta

# 48
  • София
  • Мнения: 19 436
Може и да си прав, но има поправими и непоправими проблеми. Дано вашите са от първите.
Че форумът е голям - спор няма, но не всички хора пишат точно в този подфорум.

# 49
  • Мнения: X
Тази жена никога няма да се промени от самосебе си. Няма никога да се замисли и да рефлектира какво право. Вече няколко пъти ми трият мненията и не мога да ти напиша с какво имаш работа.
Иначе, минал съм по този път. Няма да я биеш, вече не е като едно време. Вземаш я ей така зрабчваш я и я изнасяш навън. Да стой там да си мисли. Ако сте в апартамент и звъни на вратата. Отваряш само за да и кажеш да спре. Ако чука по врата, отваряш да и кажеш, че ти щя чукнеш.
Ама била депресирана, ама хамармоните и играли. Това са глупости. Кофти човек е, толкоз. Всеки изрод вече се изкарва депресиран.

# 50
  • Мнения: 62
Ето го мъжкото его фръцкане! "Или ще присъствам по цял ден или ще отсъствам по цял ден. Тъй пък!"
Намери компромис, път по средата, нещо такова...
Никъде не се фръцкам. Казвам,  че ако искам да ми е лесно ще се върна на работа и всичко ще е върху нея. Не е това идеята. Приемам мненията ви, колкото и странни да са те. Нали в момента това е "средата". Аз не съм излязъл майчинство еднолично. Всичко е било обсъдено, като това е било най-доброто решение към тогавашния момент.

# 51
  • Мнения: 6 300
Аз пък не обвинявам толкова нея, може би си е крив човек, но мъж да се постави в такова положение повечето жени не биха го уважавали. И от там не биха гледали на него като мъж. Проблемът не е толкова в тенджерите и насраните памперси, колкото в реакциите му. Вместо да я постави на място и ако трябва да я респектира, той и се моли, след тва изтерясва като нея. Ми не става така, когато една жена не може да понася мъжа си до степен на нетърпимост реагира по този начин на всичко

# 52
  • Мнения: 62
AniMM, и аз не познавам убийци, обаче съществуват.
А как очакваш да действа мъж с малко бебе, който си представя как ще го отрежат от детето, ако се разведе + гонене от жилището. Ако я напусне - ще го изядат с парцалите как я е зарязал с бебе.
Много отровни жени си търсят меки Мари, за да ги командват. И той си има вина, но такива случаи не са съвсем редки.
Както казах, жилището не е проблем. Но това за заразяването съм си го мислил и наистина е гадно.

# 53
  • Мнения: 6 300
Кой ти говори за постоянно, зарежи я за ден, седмица, месец ако е нужно да се оправя сама, пък после ще се замисли преди да изтеряса отново. Обаче трябва да си готов това наистина да е края, нещо от което май теб те е страх? От там идва проблема и качването и на главата ти.

# 54
  • Мнения: 2 312
В Практикер в момента има лопати на промоция - 9.99 лв.
Пазарувай само кеш. И с маска.

# 55
  • Мнения: 62
Аз пък не обвинявам толкова нея, може би си е крив човек, но мъж да се постави в такова положение повечето жени не биха го уважавали. И от там не биха гледали на него като мъж. Проблемът не е толкова в тенджерите и насраните памперси, колкото в реакциите му. Вместо да я постави на място и ако трябва да я респектира, той и се моли, след тва изтерясва като нея. Ми не става така, когато една жена не може да понася мъжа си до степен на нетърпимост реагира по този начин на всичко
Кой ти говори за постоянно, зарежи я за ден, седмица, месец ако е нужно да се оправя сама, пък после ще се замисли преди да изтеряса отново. Обаче трябва да си готов това наистина да е края, нещо от което май теб те е страх? От там идва проблема и качването и на главата ти.
Не те разбрах първоначално.  Един познат беше направил така с неговата за седмица. Мислил съм го,  крайна мярка ми е. Много ясно, че ме е страх. Не да остана сам или нещо подобно. Аз съм хубав, тя е хубава ще се намери влак. За детето ме е страх и евентуално клеймото , което ще ми се лепне. Но както казах съвестта ми ще е чиста, че съм направил всичко.

Какви са ми реакциите, поясни?

Последна редакция: пн, 16 яну 2023, 19:08 от Bgbashta

# 56
  • Мнения: 267
А да не мислиш, че на детето ще му е по-хубаво в тая среда? Мама постоянно изнервена, подвикваща на тате..

# 57
  • Мнения: 3 841
Според мен вече не се чувства център на внимание… Сега всичко се върти около детето и тя е на втори план и оттам я избиват нервите също.
Може и твоето внимание да търси-само и единствено към нея!
Но не я оправдавам де! Щом е искано бебе, трябваше да е подготвена.

# 58
  • Мнения: 62
Аз пък не обвинявам толкова нея, може би си е крив човек, но мъж да се постави в такова положение повечето жени не биха го уважавали. И от там не биха гледали на него като мъж. Проблемът не е толкова в тенджерите и насраните памперси, колкото в реакциите му. Вместо да я постави на място и ако трябва да я респектира, той и се моли, след тва изтерясва като нея. Ми не става така, когато една жена не може да понася мъжа си до степен на нетърпимост реагира по този начин на всичко
Ама аз не се моля. Аз разговарям, показвам, давам пример , споделям с кое не съм съгласен. Момента е , че говоря на стена. Ок, не си е доспала примерно, ставам гледам детето, приспивам го нощно време, нещо което всеки би направил. Някой път тя се ядосва, че детето се буди нощно и малко по-грубо реагира. И тъй като излезе като чудовище или поне аз така я описах. Не е някаква насилница, но на моменти изпушва лошо, което неодобрявам.

# 59
  • София
  • Мнения: 35 332
Почвате да се редувате при бебето, докато наваксате съня и свалите нивата на озлобеност.
Изхвърли я в хола и кажи - спи.

След два дни седни да говорите.

Общи условия

Активация на акаунт