Тема 6 - за любителите на китайски и корейски филми и сериали :)

  • 27 489
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 863
От 6 юни започва Добре дошъл, втори живот по BTV Lady от 19:30 до 21:00.
Повторенията ще са на следващия ден от 10:00.

# 691
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Роца, как иначе! То при Индира са само еднорози и сладък шербет. Ама, че ще ти изпилят нервичките, докато стигнем до десерта, това е сигурно.
100 дни с принца или първата ми среща с любимите тръпчинки Ким Сон Хо Simple Smile Много хубав сериал, особено поради вече споменатата тръпчинчеста причина. Помня, че принца беше като детенце, все му беше неудобно, а момата прерисуваше мръсни романчета Simple Smile И телохранителя, разбира се. Този красавец го дебна от още от Хуарангите, но почти няма участия в драми. Беше в някаква група помня, после казарма и след нея - тишина. Или поне аз не съм разбрала да е изкарал нещо хубаво.
Да ви кажа и за новото мини, което следя на китайския фронт - Circle of love. Поредния жесток губернатор с идея за отмъщение, но за зла беда влюбен в мишената на отмъщението си. А тя пък с амнезия, нищичко не помни. Сюжет - до болка познат, изпълнение, декор и режисура - под средно ниво, нещо като плюс - горещи сцени и гол главен почти във всеки епизод.

# 692
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 793
Ех, имах се за китайски фен, пък то в последно време май съм на корейска диета. Joy
Joy Joy Joy

Роца, как иначе! То при Индира са само еднорози и сладък шербет. Ама, че ще ти изпилят нервичките, докато стигнем до десерта, това е сигурно.
100 дни с принца или първата ми среща с любимите тръпчинки Ким Сон Хо Simple Smile
За нервичките вече се досещам... при това Той ги пили, Тя е учудващо адекватна като за китайска ГГ (по моите стандарти) Grinning Сега чакам да видя Нейния Бивш какви ще ги надроби и кога ще се появи Неговата Бивша (защото няма начин да я споменават мимоходом и Бившата да не цъфне Joy)
100те дни с принца и аз го гледах най-вече заради Ким Сон Хо Wink (ама вече бях видяла трапчинките в Start Up)

И, докато не съм забравила, да ви почерпя с една тоЛтичка, че днес закръглям юбилей Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:

# 693
  • България
  • Мнения: 6 293
Да си жива, здрава и много щастлива.
Ето и подарък от мен:

# 694
  • гр. София
  • Мнения: 1 610
Честит рожден ден! Здраве, щастие, късмет и време за любимите занимания Simple Smile

Аз сега не гледам, че имам някои тревоги с домашния любимец, но ако днес всичко е наред може да изгледам някоя серия от Plot love Simple Smile

# 695
  • вятърничава
  • Мнения: 1 929
Flowers Cherry Blossom Роца, честит рожден ден! Flowers Cherry Blossom
Бъди здрава,щастлива и обичана!
Весел празник днес и много поводи за усмивки всеки друг ден!

Поздравче!
Скрит текст:

# 696
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Честит Рожден Ден, Роца! От всичко по много ти желая, като за юбилей! Много емоции, много любов и много нови дестинации!
За бившите позна, то няма начин да не се появят (и пРоявят) тези екземпляри. В началото уж другаря директор повече ме дразнеше, но последните серии другарката го надмина.
Аз пък Start Up не съм го гледала. И няма да го гледам, защото не съм съгласна другия да вземе момата, а моето красиво Слънце с тръпчинки да страда неоценено.

Olia T стискам палци всичко да е наред с домашния любимец. Имаме куче и знам какво е да ти е притеснено заради животинка.

Честно ви казвам, по тези минита китайците съвсем са му отървали края. Партията майка тях не ги ли преглежда преди да ги пусне? Ма много горещи сцени напоследък, много...Раздават се хората. Корейските скумрии да се учат от съседните страни.

# 697
  • вятърничава
  • Мнения: 1 929
В началото уж другаря директор повече ме дразнеше, но последните серии другарката го надмина.

Точно! Изплиска легена момата, но към края се поправи 👌
Честно ви казвам, по тези минита китайците съвсем са му отървали края. Партията майка тях не ги ли преглежда преди да ги пусне? Ма много горещи сцени напоследък, много...Раздават се хората. Корейските скумрии да се учат от съседните страни.
Дразниш 🤭

# 698
  • гр. София
  • Мнения: 1 610
Indira, благодаря! Моят е морско свинче и се надявам да се оправи Simple Smile
Изкушаваш ни да гледаме сериала да видим как се раздават Joy

# 699
  • Мнения: 5 488
Роца, честит рожден ден и от мен на гооляма патерица. Здраве и обич!
Сутринта завърших 100 Days My Prince (2018). Беше приятно и интересно за гледане. Актьорът, който изпълнява крон принца много ме очарова- да спазиш това изражение...Имаше и много смешни моменти, като този, в който бащата изобрази сърчице с ръце, а събеседниът му каза, че ще се задоволи и със сърчице само с пръсти. Сцената, която ме разплака беше на смъртта на бодигарда и разговора му с принцесата. Колко би било хубаво да има такава любов! Актрисата, която игра любимата обаче ми идва малко възрастна. Вярно, че любовта е сляпа, но в нея дори очарование не виждам. Което ми пречи да вярвам в любовта. А първите няколко серии си заслужават заради децата актьори- особено момченцето е много очарователно. Сега се чудя с какво да продължа...Хубав ден!

# 700
  • вятърничава
  • Мнения: 1 929
С нещо отпускарско Surfer Wear Bikini Wink

# 701
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 793
Момичета, много ви благодаря за пожеланията и "подаръците"! Kissing Heart Flowers Hibiscus
bb6, твоят направо в сърцето ме прониза... с бодилчето на розата Heart Eyes

OliaT, дано морското ти свинче се оправи бързо.

victoria, и аз не съм особен фен на актрисата от 100те дни на принца. Гледала съм я и в други сериали и има нещо неуловимо, което не е "съвсем така". Горе-долу така съм и с Park Shin Hye (която гледам в момента в Пинокио) - добри актриси, но имат нещо, което на мен не ми допада.

И аз си търся текущ корейски (ама може би не исторически). Със зор се удържам да не започна My Perfect Stranger с Ким Донг Ук, когото много харесвам, но на който остават още 6 епизода до края - https://mydramalist.com/719347-bumped-into-you
Ще трябва да издържа 2 седмици, преди да го започна, за да не чакам дълго финала.
А пък другата седмица би трябвало да излезе и вторият сериал на Woo Do Hwan за тази година.

# 702
  • Мнения: 36 902
Честит рожден ден и от мен, макар и със закъснение Simple Smile

Оля, съчувствам ти за проблемите с домашния любимец, на мен пък наскоро ми изчезна дворната котка, която гледах всяко лято на село.
Скрит текст:
Той е голям котарак, затова и не исках да го доведа в апартамента (около блока е пълно с котки и съм на нисък етаж, а ми се струва неправилно да го кастрирам на тази възраст)... Видян е от мои роднини преди около месец, а по принцип е много привързан - дебне ни като дойдем с колата и ни пресреща...
 

Аз скоро ще приключа Странният живот на татко и искам да започна нов сериал на негово място, но още не съм решила какъв да е... Сериалът за таткото ми хареса - малко еднообразен, но иначе интересен и приятен.

# 703
  • Мнения: 5 488
Момичета, спешно ми трябва съвет за The Untamed. Много е прехвален, но съм до средата на втора серия и още не мога да разбера за какво става дума. Някой да ме насочи с две думи- да продължа ли да го мъча?

# 704
  • България
  • Мнения: 6 293
Гледах само част от първи епизод.
Не харесвам така наречените броманси.

Общи условия

Активация на акаунт