Виктор Азманов при Слави тази вечер

  • 6 960
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 77
Никак не ми се задълбава в темата, но що се отнася до спортния характер на неговите истории, то всеки занимавал се с бойни изкуства може само да се усмихва на разказите му.
Така е скъпа Максима, може само да се усмихва със завистлива искрица в очите!!
 А аз лично бих се въздържала от коментари относно събития и хора, които не познавам, но какво да се прави, българинът е свикнал да опорочава и омаловажава всичко което не може сам да постигне в живота.

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 22:35 от 6nolka

# 16
  • Мнения: 505
Шнолка, не те познавам и не си ми скъпа  Mr. Green къде видя завист в очите ми, смях да, но завист  Stop Ако искаш, мога да задълбая в темата с небивалиците, които сподели снощи Виктор Азманов пред цяла България. Повярвай ми,  станал е за смях на всеки логично МИСЛЕЩ  smile3538човек, а за практикуващите съвсем.

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 09:18 от maxima

# 17
  • Мнения: 1 063

Ще допълня - не разбирам, но все пак техническите му умения накрая не ме впечатлиха (шаолинските).
А за очите - тълкувам го ни с добро, ни с лошо.
Жалко, ако е преувеличил или доизмислил историята.

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 22:11 от Ив

# 18
  • Мнения: 77
 Ето ви малко снимки от обучението на Виктор в Шаолин.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=45068&view=1&photo=1

 И все пак той имаше само около половин час при Слави, през което време е невъзможно да покаже всичките си умения.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 562
Момичета, много рядко се показват хора различни от луксозни манекенки на повикване, фолк певачки и пишман бизнесмени  Mr. Green Така че е хубаво да ценим хора като Виктор, па било то и с преувеличени истории.

# 20
  • Мнения: 1 404
А как така Виктор се озова в манастира не стана ясно LaughingТова за висенето по кафенетата много не го разбрах,а родителите му са повече от заможни иначе.Съпругът ми му е добър познат,каза,че е свястно момче и много му се радва,да отиде там наистина му е било детска мечта.А сега как ще се материализира тази мечта.....

# 21
  • Мнения: 1 063
Да, половин час, но в уменията липсваше тръпката, с която водеше разговора. Можеше да демонстрира по-интересни неща.  Но да речем, че камерите винаги притесняват, въпреки, че той предварително е подготвил изпълнението - там всичко се изчислява до минута (в шоуто, де).
Аз пък ще ви кажа, че актьорите обичат да преувеличават разказите си, но на тях им е простено, защото са актьори, творци. Wink
Лъжливи или истинни, все пак подчертах, че ми бе интересно.
И съответно, с това си мнение казвам, че е хубаво, да се представят повече такива интересни личности, които провокират и т.н.
За някои може да е смешен, за друг интересен, факт е че провокира.
А що се отнася до личността му, личният му живот, това не ме интересува. Интересува ме творчеството му, творбата, която ще представи -  визуално или с разказана история.

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 01:23 от Ив

# 22
  • Мнения: 4 555
Ако искаш, мога да задълбая в темата с небивалиците, които сподели снощи Виктор Азманов пред цяла България. Повярвай ми станал е за смях на всеки логично мислеш човек, а за практикуващите съвсем.
Аз също се занимавам с бойни изкуства и то китайски и напълно споделям мнението ти.
Не искам да задълбавам, защото не обичам да се изказвам негативно, пък и когато става дума за един толкова ентусиазиран човек, направо си е грехота.
Усмивката е достатъчна.
Да е жив и здрав.

# 23
  • Мнения: 2 567
Чудех се от къде ми е познато това име и се сетих, че скоро четох в тукашен вестник за идеята му да прави мини Шао Лин на сред центъра на Търново. От друга статия става ясно, че Шао Лин ще е другаде.... и слава богу  Simple Smile
Не знам дали е споменавал за това  при Слави. Ако не, може да прочетете тук http://www.dnes.bg/article.php?cat=84&id=30561

# 24
  • Мнения: 505
Да, този линк идва тъкмо навреме. Приветствам невероятната идея да се изгради мини Шао Лин насред центъра на Търново, чудесно ще се вписва в обстановката и облика на града. Всъщност, защо не направо на някой от трите хълма Царевец е зает, но на Трапезица и Света Гора място бол  Crazy

# 25
  • Мнения: 5 539
Сетих се и още нещо, което ме разсмя в представянето на Виктор в шоуто. Накрая подари на Слави сертификат за дарение от негово име за манастира Шао Лин на стойност 20 лева Mr. Green Явно в този манастир развиват и ясновидските способности, как иначе Азманов ще е знаел, че ще го поканят в шоуто на Слави, след като се върне в БГ, че да подготви такава "изненада".
Сценаристите на Слави пак ни взеха за гугутки, подобно на случая с намереното убито яре в Сървайвър hahaha

# 26
  • Мнения: 1 546
Ако искаш, мога да задълбая в темата с небивалиците, които сподели снощи Виктор Азманов пред цяла България. Повярвай ми станал е за смях на всеки логично мислеш човек, а за практикуващите съвсем.
Аз също се занимавам с бойни изкуства и то китайски и напълно споделям мнението ти.
Не искам да задълбавам, защото не обичам да се изказвам негативно, пък и когато става дума за един толкова ентусиазиран човек, направо си е грехота.
Усмивката е достатъчна.
Да е жив и здрав.

Аз пък бих искала да чуя защо смятате, че това което каза Виктор са небивалици!И къде греши, според вас. Приканвам ви на съвсем културна дискусия.Аз, лично, не разбирам много, но си имам разбирачи около мен, които ще следят темата с интерес. Peace

# 27
  • Мнения: 801
Днес гледах Виктор Азманов в сутрешния блок по Нова телевизия, при Коритаров и Лора...

# 28
  • Мнения: 505
По призива на Дитта за културна дискусия ще кажа, че за жалост не се сетих да записвам бисерите му още по време на  предаването и сега мога да възстановя само малка част от тях. Надявам се все пак да качат някъде въпросното предаване и да мога още веднъж да го изгледам. Понеже не искам да ставам злъчна, ще отбележа отгоре някой от най-фрапиращите му истории, които ще ми оставят незабравим спомен за него.
1. Тренирал е N брой месеци  по 12 часа на ден - опитайте и вие  Mr. Green
2. По време на някаква среща е инкасирал 200 удара в главата  Crazy след което забележете все пак е надиграл много по-тежкия си противник - тук вече сме в зоната на научната фантастика или направо в зоната на здрача
3. Имаше смях с приказките му за N на брой стълби които изкачвал с 50 кг. тежест - спомням си, че докато го слушах ми прозвуча невероятно, ако някой може да ми помогне с точния брой на изкачваните стълби ще се посмея още.
4. Оплете се като първокласник в думите си за възникването на ушу и кунг фу, които направо убиха представите ми за историята на бойните изкуства.
и други подобни истории.
Сега извън неумелото ми цитиране ще кажа, че ми направи наистина лошо впечатление как се беше запъхтял след кратката си демонстрация, която пък също не беше нещо невиждано. Мисля, че онзи дебеличкия от танците на Слави е по-добре с въздуха отколкото Виктор Азманов.

# 29
  • Мнения: 1 243
Момичета, какво значение има дали историите му са преувеличени...Всичко,свързано с историята и начина на живот на бойците от Шао Лин от край време звучи като приказка, така че смятам Виктор успя да я продължи. Истина или не - той е първият българин с  диплом от манастира в Китай. Можем само да се радваме за успеха му  Peace  Hug
Пък и аз съм била свидетел,че той винаги е бил много отдаден на тази си страст и всяка свободна минута прекарваше в тренировки!

Общи условия

Активация на акаунт