Спирала за мигли - тема № 22

  • 41 915
  • 524
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 645
Аз също имам проблем с размазване, само че под окото. Направо съм като една истинска панда. И не мога да разбера в мен ли е проблема или в спиралата. В момента изпозлвам червената на Нарс. Като изключим това не е никак лоша. Споделете моля мога ли да си реша проблема🤔

Влезе ми муха в главата за кафява спирала. Поръчах на Vivienne Sabo. Чувала съм хубави неща за тях, ще дам отзив

# 466
  • Мнения: 4 144
И аз се интересувам от кафява спирала. Ще следя за отзива 💐

# 467
  • Мнения: 119
Аз не слагам спирала на долните мигли, но някак си успява да се размаже по долния клепач. Как се случва това, нямам идея. Случвало се е една и съща спирала да се размаже жестоко, а друг път да издържи над 12 часа без никакво размазване.

# 468
  • Мнения: 454
Аз нямам проблем с размазване ( в много редки случаи на горния клепач), но преди това слагам база за мигли и може тя да ме спасява. И аз съм в търсене на хубава кафява спирала ( имам на YSL-Lash clash-ужасна е, добре че не се прецаках да си взема и черната, другата кафява е на Maybelline-Sky high, не мога да разбера шума около цялата серия Sky high, слепва ужасно и я махам 2 години ). Ползвам на Сефора от тяхната колекция и съм много доволна (черните такива).

# 469
  • Манчестър
  • Мнения: 2 498
Аз също имам проблем с размазване, само че под окото. Направо съм като една истинска панда. И не мога да разбера в мен ли е проблема или в спиралата. В момента изпозлвам червената на Нарс. Като изключим това не е никак лоша. Споделете моля мога ли да си реша проблема🤔

Влезе ми муха в главата за кафява спирала. Поръчах на Vivienne Sabo. Чувала съм хубави неща за тях, ще дам отзив


Единствената спирала на долните мигли, която не ми се размазва е златната Лорел Телескопик.

# 470
  • Мнения: 340
Споделям, че неочаквано, но четката на тази спирала на Charlotte Tilbury се оказа неочаквано удобна и прецизна. Разделя миглите добре.

# 471
  • Мнения: 10 354
Аз ползвам кафявата златна Лорел Телескопик. Обожавам я тази спирала. Сякаш са я поразвалли, но пак ми харесва. Преди ми правеше по-дълги миглите. Сега не чак толкова. Само ги разресва и подрежда. Аз съм с дълги мигли с дебел косъм, но редки. Знам че някои споделиха че е голямо мазало при тях. Но вероятно има значение дебелина на косъма и дължина. При мен няма спирала която да не е суха, Е тази ми е супер. Не ми се маже, не ми се рони. Все купувам и други, да не се мина, но една торба има вече. Ползвам 2-3 пъти и ги зарязвам. Пак си посягам към телескопика.

# 472
  • Мнения: 1 645
Аз не слагам спирала на долните мигли.

Телескопика изобщо не ми харесва. Слепва мигли и се рони поне при мен.

# 473
  • Мнения: 2 975
Аз по-ужасна спирала от телескопика не съм ползвала. Колко сме различни хората.

# 474
  • Мнения: 23 418
При мен спиралата се размазва винаги под долните мигли на лявото око.Нямам обяснение.Май досега се случва с всяка.

# 475
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 207
От НЕбюджетните спирали много ползвам и харесвам Too Faced Better than Sex chocolate - страхотна е! От бюджетните съм много доволна от Лореал Lash paradise.  Напоследък ползвам много кафяви спирали, харесват ми.
Сега на изчакване имам една на Urban Decay Wild lash volume и ще докладвам като стигна до нея. Simple Smile
На мен пък не ми се размазват и ронят спиралите. Дори не помня някога да се е случвало с която и да е такава, а имам гъсти и дълги мигли и живеем на супер влажен климат. Може би е въпрос на косъм и кожа, знам ли. Simple Smile



Ето как ми стоят два пласта с Too Faced кафявата, която дори не се забелязва, че е кафява, а е просто по-омекотен всриант на четната някак си:

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 04:16 от Pupitka

# 476
  • Мнения: 1 437
И аз се интересувам от кафява спирала. Ще следя за отзива 💐
Кафява спирала си купих на Seventeen, харесва ми доста, но все пак зависи какъв ефект се търси, както и от самите мигли, естествено. Тази конкретно е за обем, дължина и разделяне, цвят Coffee.

# 477
  • Мнения: 2 011
Ползвам кафява спирала откакто се помня. Понастоящем съм с тези:
Judydoll 3D Curling Eyelash Iron Mascara



romand Han All Fix Mascara - Long Hazel



ISEHAN - Kiss Me Heroine Make Volume & Curl Mascara Advanced Film - Brown


 Абсолютно водоустойчиви, не цапат, не слепват, не се размазват, държат извивката на миглите цял ден. Премахвам с двуфазен дегримьор.

# 478
  • Мнения: 4 144
Уау, какви страхотни спирали. Благодаря ви за споделянето! От къде ги купувате?
Аз днес случайно попаднах на Sky High в цвят "Бургунди" и взех една да я пробвам. Предполагам че на слънце повече ще си личи цвета, но иначе седи като кафява. Миглите са ми гъсти, плътни, черни и задържат извивка. Днес нямам изронено под очите, но съм забелязала с Мейбълин че, отначало са окей, но след седмица-две вече засъхва и роненто започва. Не е голяма драма, но като почне да ми влиза в очите и просто я изхвърлям. Не мога да понасям частичките в очите.

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 16 579
На мен много ми харесаха четките на спиралите!
Обичам такива дебели и извити четки.

Общи условия

Активация на акаунт