Спирала за мигли - тема № 22

  • 42 798
  • 534
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 10 370
Аз обичам точно като първата показана. Тънички и ако може дълги Simple Smile

# 481
  • Мнения: 31 429
Има нова кафява спирала на Мас, ще я пробвам тези дни.

# 482
  • Мнения: 1 649
Densi, за Macstack ли говориш? И яз видях в Нотино, черната я харесвах, но честно малко се разубедих като й видях цената.😂
Ще бъда благодарна да споделиш като я пробваш🌹

# 483
  • Мнения: 31 429
Да, за нея.

# 484
  • Мнения: 1 891
Някой да препоръча хипоалергенна спирала? Нещо все ми дразни на очите.

# 485
  • Мнения: 2 975
Те повечето се водят такива, трябва да си намериш коя не те дразни теб. Инцидентно ли ти дразни или от определена марка? С нова спирала ли си?

# 486
  • Мнения: 1 891
Не не е нова,обичайно ползвам на Буржоа или Есте Лаудер.Явно ще трябва да сменя.

# 487
  • Мнения: 1 649
Avene и La roche мисля че имат спирали. Може би те да са подходящи.

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 2 140
На La Roche преди години ползвах една спирала, която беше част от комплект кремове. Много добра. Аз не съм с чувствителни очи или алергии, но спиралата със сигурност не дразнеше и правеше миглите страхотни. За съжаление не помня име или как изглежда.

# 489
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 488
На LUMENE има за чувствителни с боровинка,много са добри,син цвят на опаковката

# 490
  • Мнения: 3 300
Вчера си купих Lash Without Limits от DM. После вкъщи погледнах снимки и видео с нея, впечатлението ми е, че прави тънки, дълги и редички мигли, което на мен не ми стои никак добре.
Така ли стои и при вас? Да я върна, ако това и ефектът наистина.
Иначе аз ползвам 200 калории и съм доволна. Нямам гъсти и дълги мигли, но мигли вежди, очи са ми много тъмни и нямам нужда от много подчертаване.
Трябвя ми лек обем, защото не са ми гъсти и естествен вид, като аз и не наплястявам.

# 491
  • София
  • Мнения: 4 368
И аз ще се включа с Judydoll 3D Curling Eyelash Iron Mascara кафявата.

Първо хич не ми хареса, ама хич, но след това се много добре се спогодихме с нея.

Цветът е меко и по-скоро тъмно, но без да е черно, натурално кафяво - подчертава миглите, но не се напластява и не стои много светло, каквото на мен не ми харесва.
Спиралата е особена - цилиндърът много добре повдига вече извитите мигли (винаги ползвам извивачка). Но цветът не се напластява и разресването е трудно, ако са гъсти и твърди миглите. Минавам по няколко пъти с цилиндърчето-четка като всеки път чакам да поизсъхне предния пласт.
Самият туш има вътре частички като косъмчета, които се напластяват по миглите.
Резултатът е, че имам много естествени и извити за целия ден мигли. Лесно се почиства спиралата и даже почти не личи да е напластен много туш, от който да чернее лицето при почистване.

Тази спирала ми харесва повече от другата с метална цилиндрична четка на Neogen.

Последна редакция: вт, 28 май 2024, 20:55 от Harpalike

# 492
  • Мнения: 1 649
Едно видео за размазването на спиралата Simple Smile

# 493
  • Мнения: 3 328
Пробвала съм какви ли не трикове за размазване на спиралата, ама някои просто се размазват и ронят .
Само roller lash мога да сложа спокойно на долните мигли.  Като цяло които и спирали да пробвам все към тези на benefit се връщам.

# 494
  • Мнения: 4 178
Roller lash e супер спирала! С две ръце съм за нея. Никога не ме подвела!

Общи условия

Активация на акаунт