Отговори
# 15
  • Мнения: 727
И НИЕ МИЕМ ЗЪБИТЕ
с четка на Чико и бебешка паста за зъби bowuu Mr. Green
Много хубави снимки Вещи Joy

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 12:30 от anilevi

# 16
  • Мнения: 528
Ето и клипчетата
http://www.vbox7.com/play:51a07ee6
2то
http://www.vbox7.com/play:fd336ee1
3то
http://www.vbox7.com/play:d5307bc7
Ама си пуснете слушалките,колоните и от долу си го увеличете.
Приятно гледане
Пипи67 много е готин подаръка.Вчера цял ден го пускаше и днес даже.ВЕче започнах да викам Па-па,мяу,да лая като куче и да крякам като жаба, а тя само ми се смее.

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 13:30 от mama rosi

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
И НИЕ МИЕМ ЗЪБИТЕ
с четка на Чико и бебешка паста за зъби bowuu Mr. Green
Много хубави снимки Вещи Joy

Анилеви, кои снимки  newsm78

# 18
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Благодаря още веднъж за хубавите думи! Hug

Вещи сигурно снимките от аватара... Mr. Green
Разгледах всички снимки, направо умирам от желание да ви покажа любимите си , ама са много...
Като ми остане време ще ви покажа любимите си!
Много са ни сладки дечицата- пу-пу! И големи, и послушни!

Роси чудесно е , че си издирила и снимки от миналата година! Радвам се и че сте си харесали подаръка, аз съм взела едно такова писукащо и мячещо и за Тея, ама Дядо Коледа ще й го донесе! Joy
Свалям ти шапка за коментарите под снимките, голям кеф е да ги гледа човек и да чете!Много хубаво си хванала масовият рев от Дядо Коледа Joy И милата Рони как е заспала в количката!

А сега ето ви подаръка на нашият тати -екстремист за Коледа.За незапознатите- това е страшен кросов мотор за горски преходи и състезания! Laughing

А ето я и малката моторджийка. ooooh!

Като гледам, време ми е да се науча и аз да карам....  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 15:09 от pipi67

# 19
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
аз нашите снимки по-късно ще ги сваля.Нещо не ми е добре Sad
Снимките Роска, са разкош.И по този повод да попитам НИЕ защо си нямаме подарък от заведението  newsm78?Искамеееееее. Cry

# 20
  • Мнения: 739
Съни, нямате подарък защото изпуснахте дядо Мраз и Снежанка, дойдохте по-късно  Sad

# 21
  • Мнения: 727
И НИЕ МИЕМ ЗЪБИТЕ
с четка на Чико и бебешка паста за зъби bowuu Mr. Green
Много хубави снимки Вещи Joy

Анилеви, кои снимки  newsm78
Blush Blush Blushна Роси ама нали съм шматка писала съм Вещи
Не че и в аватара ти не са хубави Mr. Green

# 22
# 23
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ето ги снимките, не са най-доброта качество за съжеление Embarassed
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87264

# 24
# 25
  • Мнения: 823
С удоволствие разгледах снимките на всички! Всички изглеждате страхотно! Уини и Елена са толкова красиви!!!!!  Embarassed  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
ЕЕЕЕЕЕЕХ, момичета, нямам думи....толкова ми е мъчно, че не можахме да дойдем на коледното парти  Cry От 1 час гледам снимки и много блягодаря на снимащите  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Роси, твоите си ги оставих за край и имам още да си гледам и чета  Hug Пипи, браво за организацията  Hug А коко са пораснали мишоците...някои едва ги познах, други пък не познавам, но на слдващото парти ще се запознаем  Peace
Дани, аз отлагах, отлагах антибиотика и от вчера давам  Sad Габи беше с 20 000 левкоцити, а слд като с пооправи, те станаха 23 000  #Crazy Влачи се болнав от 3-4 седмици и най-накрая се примирих с рецептите на лекарите и давам Аугментин  Cry ТОЛКОВА СЪМ ПРОТИВ АБ....Но за последнит 2-3 седмици ми побеляха косите от притеснения по Габче и реших да дам.  Има някакъв възпалителен процес, който трябва да се спре.  То и аз пак съм болна, н знам какъв е тоя вирус, но около мен всички са болни вече втори път  Crazy
Пък как взех урина след 8-дневни целодневни опити...не ме питайте  ooooh!
Ivy, ако намериш сили за едно Банско, заповядайте! Много ще се радвам да дойдете. Още няма сняг и май няма да има скоро, но... кал има доволно  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 358
Много са хубави всички дечица и колко са големи вече! А Елена е простооо , как ще я опазиш, Пипи, дано има късмет ! Лилия от два дни пак е с хрема, появи й се веднага, след като й сложиха ваксина. Заведох ги двамата при личната, защото Рангел си беше притиснал пръста в детската и беше много подут. Казах, че Лилия кашля, качихме се с брат й до рентгена да му снимат ръчичката, и през това време на нея й сложили ваксина. Още на другия ден й потече носа, тази нощ се запуши ooooh!Раши е добре, днес отива на детска даже, но за Лилия ще търся хомеопат. Дани, би ли споделила за твоя ?

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Пипи, страхотно парти   bouquet поздравления за организацията!

Ето снимките и от нас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87423

На Рали й купихме една къщичка за Коледа, защото на партито много се накефи на къщата. Е нашата не е толкова яка, по-скоро като палатка, но няма място за по-голяма.

Целувки на всички и Весело посрещане на Бъдни вечер и Коледа!  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 10:49 от taigi

# 29
  • Мнения: 5 393
Здравейте от мен.
Всички снимки са страхотни-както и коментарите на мама роси и тайги hahaha
Магда-аз мия на Иво зъбките с пастата и накрайника на "Ненедент"-голяма забавление е и стана част от вечерния ритуал преди лягане(заедно с още хиляда неща като правенето на "боц" на прахосмукачката, ключовете за осветлението, самите лампи и т.н)
Споделете дали имате и вие такива ритуали и в какво се състоят.
Днес съм на зъболекар-ще ми слагат 2 коронки.Последната остана за след НГ-на предния зъб.Гадост, ама няма как-сега на всички снимки излизам ужасно като се усмихна, много си личи потъмняването на зъба. Close
А вечерта съм на среща с мойте дружки-женско излизане, да се видим преди празниците. Wink
АниК-дано скоро оздравее Габи Praynig PraynigНикой не обича да дава Аб ,но понякога се налага за съжаление.Бързо оздравяване и на двамата Hug
Приятен ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт