Отговори
# 255
  • Мнения: 823
Пепа и Уини, за вас ЛС няма ли, че си пишете тайни постове и си ги триете после!!! #Cussing out

Пипи, не са тайни. Бях пуснала линк към е-каталога на Mothercare, но се оказа, че не върши работа и затова го затрих.

Вещи, много ти съчувствам  Cry Брат ми също имаше преди години подобно изживяване и не смееше много време да припари до зъболекарски кабинет. Дано успееш да овладееш болката тази нощ и успех утре при другия зъбар  Praynig

Марис, с теб сме  Hug Много е трудно без мъжо, но времето все някак минава   bouquet Ние бяхме 2 години разделени преди и аз да дойда в UK Sad

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 21:10 от Пепа

# 256
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МЕЧО  bouquet  bouquet  bouquet

ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА...и да те слушат мъжете у дома.Весело изкарване,когато празнуваш. Peace

Вещи,това с упойката ми се вижда некадърна работа.Опитай с Аулин-за болката.Най-добре иди при хирург.Според мен даже е трябвало веднага да идеш след бягството то от тази..... #Cussing out

Да ви се оплача..и на нас ни изписаха веднага втори АБ ,заради ушите и мен малко ме притеснява.Утре му е петия ден от Зината... и ще ходя при УНГ докторката(която малко ме притеснява ,че не е  добра).Да ми препоръчате някоя добра????Мерси,предварително...

Марис
съчувствам ти за мъжлето...два месеца са си доста време.. Rolling Eyes

Лека вечер от мен

# 257
  • Мнения: 208
Здравейте, мацки!
Мечо Пух, честит рожден ден! Здраве, здраве, здраве!!!
Аз не съм на писателска вълна, включвам се само да кажа, че съм навита "като свинска опашка" за вечеринката, която бързо-бързо сте заформили, но отсега не знам точно този петък дали ще съм в София, та ще съм под въпрос.
Спокойна нощ на всички!!!

# 258
  • Мнения: 1 859
  На най-слабичкия и нежен Мечо Пух да ни е жив и здрав!МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!
  bouquet  bouquet  bouquet
   Честито и на вчерашните ни именници! Много здраве и любов!  bouquet
   Вещи, съчувствам мила . И на мен преди 5 години ми вадиха мъдрец, около 2 часа беше. Не можах да избягам щото зъболекарката беше 2 пъти по-мощна от мен. Накрая го извади на части, сцепи ми устата и пих 5 дни антибиотик. От тогава ходя само на много доверени зъболекари. На сестра ми, при свестен зъболекар за 5 минути мина всичко!
   Мариска прегръщам те мила! Недей тъгува , все пак съвършения мъж си е до теб. Heart Eyes Нали знаете, кога една жена среща съвършения мъж, когато си го роди Mr. Green
  Дейзи, Мечо бързо да се оправяте. Аман от болести!
  Иви, пази се миличка! Толкова се вълнувам за тебе. И ми е едно мило, че почти ми се приисква и на мен бебе, но ще почакам 2-3 години Laughing
  Та значи днес ходихме на зъболекар. Той каза, че няма нищо страшно или е допълнително зъбче или 2-рото расте по-различно/като кътник/Засега ще го наблюдаваме как ще порасне и ако само се наложи ще правим снимка или някакви интервенции.
  Хайде, лека и от мен!

# 259
  • Мнения: 352
За съжаление Вещи живееш в Пловдив,иначе ако беше в София щях да те пратя при много добър специалист,които щеше да ти помогне веднага.Аз понеже от как сам човек все по заболекари ходя и сам намерила вече добър специалист.ако някой има нужда ще му дам адреса!
пожелавам ти да се оправяш бързо!!!!

# 260
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте най-сетне и от нас  Hug
Първо - Евро pipi67 Не знам какво мога да кажа за случилото се, освен така както аз си казвам всеки ден "С Господа напред и да ми го пази Калоянчо"
Не мога и да предположа какво е изпитало майчиното ти сърце Confused Прегръщай я, целувай я и така...

И сега...
Честито Рождество Христово и Честита Нова Година Мили дружки и дечица!
Желая на първо място много здраве, късмет, усмивки да греят по лицата, щастие и винаги да сте заобиколени от любимите си хора!Да е мирна, спорна и хайрлия!

Благодаря Ви на всички, че сте се сетили за мен и моят newsm38 .Да си кажа честно не съм очаквала, все покрай Н.Г. моят Р.Д. минава в 3та, даже и 5та може би глуха Mr. Green
Благодаря Ви!Да Ви се връща!
Днес писах по именно на всички, но естествено го затрих  Confused, т.е. искам да кажа, че всичко изчетох и знам какви сте ги вършили.

Мечо Пух  newsm59 newsm38!Да си обичана, желана и много щастлива!

Прочетох  за новите ++, за племенниците, за хубавите часовници, обективи, за снимките на деня/taigi не съм се и съмнявала в блондинкова, та тя е толкова хубава, много ми е мила някак, една такава порцеланова като, че ли/ и за другите чудесни джуджета, за анилевините допълнителни подаръчета - това ми хареса  Mr. Green Голяма е борбата за Вещината хубавица  Flutter и аз така, ама Пепа веднага ме скастри, нищо, че е далече както тя си казва много си пази момата Crazy
За телефоните на мама Роси, хммм те май съпрузите ни са си пили ракията заедно, и ооо за купона видях  Shocked ама Евро pipi67 много си дяволита нещо  Mr. Green и за зъбите на Радиното чеденце и т.н. и т.н.
Марис, за мен няма ли да попиташ, а Crossing Arms?!А за заминаването, аз считам, че е прекрасно!

А сега за нас: На Бъдни вече паричката се падна в приятеля на сестра ми, бебето в мъжа ми/2004/2005 беше в мен/ та ще видим..., на Калоян всичките късмети все му бяха за кариери, блещясто бъдеще и в този дух.На мен късметче.....нъц.Как се случи не знам.Още от детския купон май така ми тръгна  Confused Съпруга ми каза, че това означавало, че сама ще си я кова, каквото си направя, туй ще да е.При свекърва ми парата и здравето се паднаха на любимия, а на мен свързано с работата нещо си, а на Яни пак кариери, работа и т.н. Еййй ама хубавки му се паднаха  Heart Eyes
На Бъдни вечер получих пантофи, това при нас е традиция.Винаги се събираме при най-възрастния/но откакто си имаме Калоян е при нас поне докато е още малък/ и си подаряваме пантофи т.е. домашен празник един вид да ти е уютно, и в къщи да те тегли и най-малкия замесва питката.На Коледа получих една много яка пижама, аз това исках.За Р.Д. телефон http://www.mobibg.com/index.php?what=mobile&model=785  и едни чепици с еееей такъв ток/ще ги видите на снимките, много са хубави/, хубава козметика.
На Калоян имаше много подаръци.Тази година се поотпуснахме и бях много щастлива на първо място като гледах сина си как се радва и на второ съпруга ми естетствено.Абе беше си ни хубаво пу пу пу - една част ги има на снимките, друга съм ви ги снимала, та да ги видите.Свекито малко се изложи, ама....
Сурвакането на Калоян много му допадна, такъв бой настана   Joy Joy Joy Сурвачките точно 2 на брой си ги правих сам сама, беше ми много кеф така да си ги правя на сина.А две защото, моят умен мъж забрави 1-та тук в София, та там правих нова Crazy
А за дома си купихме TV по-големичко, на мъжо му беше голям мерака.Не разбрах кой се радваше повече  Grinning, той или Яни.Янчо беше като хипнотизиран - толкова копчета, ехааа каква голяма картина и малееее колко е гръмко при рекламите  Mr. Green Беше като залепен за Tv-то tv.На именния му ден бяхме скромно - ние, кумовете и една от сестрите ми, имаше и подаръци, ама май повечко пиене  Drunk

Н.Г. бяхме на разкошно място. На едно езеро едно такова заледено, мммм разкош.Имаше сняг.Прекрасно беше!На Н.Г. беше весело, ама DJ по едно време реши, че искаме да спим и си е... м..., ама на нас пак ни беше убаво  Whistling
ако имате желание ще видите всичко на снимките, даже съм и писала под тях
http://www.zlatik.com/album02/0001_G
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=93350

Лека вечер и до утре евентуално, че влезнах в сесия и голямо  smile3529........

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 23:06 от s_sunny

# 261
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Пухенцееее, честит рожден ден,  щастие и много здраве от мен

вещи- искрено ти съчувствам, аз също имам много добър зъбар в София и преди да замина ми извади 2 мъдреца....дано скоро се осафериш ,че това е адска болка. На мен колкото и да го отричат аулина ми помогна много Thinking
иви -и мен ме стегна като пишеш, че те боли корема. Дано да е от преумора. Спинкайте спокойно с Елито и бебчето Hug Hug Hug
Марискааа- уф мъка ми стана като четох, че командира е заминал Sad

Аз днес ходих да си търся костюм, че утре е приема по случай присъединяването и ще е  Crazy Crazy Crazy. Днес цял ден търчане ..... дано всичко мине добре ooooh!
Абе само мойто дете ли е станало хуна или и вашите са такива диви, направо щръклицата го е хванала Laughing

# 262
  • Мнения: 1 599
Sunny, то теб мога ли да те забрави човек  Hug
Деатка, ти си ни хубавица така че не се притеснявам за теб  Heart Eyes
Хайдееее ставайте!!!!!!!!!!!!!
 Party

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Момичета, този път ще ви се похваля - връщам се от зъбар и се чувствам отлично . Човека ми сложи упойката, бръкна ми в устата и за 10 секунди без да усетя останалата част от зъба беше навън. Уверих се, че и тук има и безсърдечни некадърници и хора, които си разбират от работата.  Simple Smile
Приятен ден на всички   bouquet

# 264
  • Мнения: 727
Мечо ПУХ честит рожден ден!!!!
многооооо усмивки,късмет,здраве и неверояна година ти пожелавам  bouquet
ние сме все още сополиви но щастливи!!!! Mr. Green Mr. Green,цялата фамилия сме полуболни Confusedно се крепим с полеки лекарсва
чаоооооооо по късно ако заспи малкия ще пиша Peace

# 265
  • Мнения: 3 595
Деси стискам палци и весели емоции ти желая Simple Smile

Вещи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много се радвам, че е минало и много  Hug от нас!

Марис искрено ти съчувствам за мъжа, моя е бил най-много 2 седмици без мен и щях да полудея  Whistling Ще минат неусетно и скоро ще се гушкате на топло в Катар  Heart Eyes До тогава за утеха малко повечко женски срещи  Blush

Анилеви много ведър пост зарази ме и мен Simple Smile Оправяйте се! И всички болнички също...за съжаление нямам идея за софийски специалисти, то и за варненски нямам  Embarassed

Може ли да ви се похваля, може ли, може ли? Two Hearts Имаме си тупкащо сърчице и малко сладко човече  Two Hearts Толкова ми е развълнувано, очаквах да ми кажат, а няма бебе, объркала си се нещо  Mr. Green И ми забраниха да вдигам Елито  hahaha сладури вицове разни разказват  Joy

# 266
  • Мнения: 1 599
Ох Иви, колко радостно и мило ми стана  Hug  Hug   Hug Чак и на мен ми се прииска още едно Simple Smile
Вещи, браво на зъбаря! Ай сега пий една ракия без лекарски цели Simple Smile  Joy

# 267
  • Мнения: 352
Поздравления за успешното намиране на добър специалист!много се радвам за теб,нищо че не се познаваме станах съпричастна на проблема ти!

# 268
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Мечо пух, честито на патерица! Пожелавам ти много здраве и любов у дома!

Ивче, честита тупаща точица! Много е вълнуващо  Hug

Марис, най-сетне си каза и ти бе жена! Заминеш ли при мъжо искаме резултати  Mr. Green

Съни, страшни снимки. Калоян става все по-голям пич, и добре си яде детето не  е като нашата проклетия  Twisted Evil Да го нацелуваш!  Hug

На всички болни бързо оздравяване!

Целувки  Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 393
Пухиии честит рожден ден на патерица!!! Здраве, късмет и много семейно щастие ти пожелавам!
Иви страшно се радвам за добрите новини! HugСетих се как чаках и аз с нетърпение този миг и чак ми се сви стомаха от вълнение.Иначе се пази, че не е шега работа.Аз и двете бременности ги карах с постоянни контракции и знам колко е трудно да спазваш съветите на лекарите, но се опитай поне мако да почиваш повече Hug
Вещи прочетох за патилата ти със зъбарите и се радвам , че и отминало всичко благополучно.То когато човек си разбира от работата си личи Wink
Съни страшна мацка си!Личи си че сте си прекарали много весело,а и мястото е романтично GrinningМежду другото много приличаш на една моя колежка Laughing
Марис ние не се чудим за Катар, просто моя мъж се е навил покрай негов познат.Казали му ,че е много хубаво там.Печелели се добри пари и т.н.Та не знам доколко е вярно всичко това.На мен не ми се ходи никъде по принцип, но той обича да рискува Mr. GreenПрегръщам те  Hug и ти пожелавам по-леко да минат дните докато пак ще сте заедно Heart Eyes
Деата и моето дете е станало "хуна".Направо е ужас като не стане нещо което иска и крещи с цяло гърло.Катери се, бяга-пада-реве, иска да включва щепселите в контактите, а те са с тапи и той се ядосва, още хиляди други пакости на ден.Не мога да му смогна ooooh!
Мен нещо се опитва да ме хване някъкъв вирус.От няколко дни ме болят сливиците и смуча разни хапчета, пръскам си в гърлото Биопарокс, ама май не минава SadДано не се разболея, че да не заразя и децата.
Тайги пък на Рали хич не й личи да е проклета в яденето-я виж какви сладки бузки има Laughing
Лека вечер на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт