Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 384
Весела Празници и от мен!
От сърце желая на всички вас ,вашите семейства и сладките дечица най-вече здраве,много щастие,голям късмет,добри приятели,много любов,топлина,толерантност  и разбирателство в семейството и още по-успешна Нова година !
Нека се обичаме,да бъдем по-добри и състрадателни, да даряваме много любов на нашите близки и на всички хора и най-вече дечица около нас.

Благода ря и на Вас ,че Ви има!

# 76
  • Мнения: 358
Честито Рождество Христово!Здраве и любов в семействата!

# 77
  • Мнения: 186
Честито Рождество Христово! Желая ви здраве, сили за новите предизвикателства и любов, която винаги да раздавате, независимо дали получавате.    bouquet

# 78
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО НА ВСИЧКИ
                        ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА


  santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Честита Коледа! Много здраве на всички, любов и детски усмивки!
На двете бременилки здрави и сладки бебоци следващата Коледа.

На всички болни мъници бързо оздравяване!!!


Вещи, страхотна е малката принцеса! Да я нацелуваш!  Hug

Рали и аз изкарахме лека настинка, но да чукам на дърво й минава..

Поли, да Ви е честито новото бебче, да е здраво и да носи много радост на мама и тати!

Бъдни вечер беше страхотна, бабите се бяха представили много добре  Laughing Паричката от питката се падна на мен, от баницата ми се падна здраве и нова кола, а от купона ми се падна ново бебе.  Grinning
Аз днес съм на работа  Confused Нали сме един вид нова фирма и шефа не посмя да ни разпусне за тия 3 дена, иначе се надявам да ни пуска занапред  Crossing Arms то кой знае какво ще свършим, дето вика свекър ми - не е работен а присъствен ден  Mr. Green ... започнахме деня добре с малко тенис на маса  Mr. Green сложиха ни маса в офиса та тренираме... Laughing

Целувки от нас  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 10:36 от taigi

# 80
  • Мнения: 26
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО
ЧЕСТИТА КОЛЕДА
ПОЖЕЛАВАМ НАЙ-ВЕЧЕ ЗДРАВЕ , ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ
santa2  madnoel People Santa Close-mas:[/color]

# 81
  • Мнения: 5 393
Здравейте и от мен!
Иво се опитва да се разболява SadВчера почна много лекичко да кашля, обадих се на педито и се разбрахме днес да го заведа да го види.През ноща се влоши-запуши му се носа и почти не сме спали, а на сутринта вече кашлицата си беше сериозна.Гърлото му е чисто, но има слаби хрипове.Ще пие сиропи 2 дена, взех и на д-р Тайс някакъв мехлем за разтриване, вит.С -ако до 2 дни не му мине май ще се наложи да пие антибиотик. SadИначе няма температура, но ме е страх да не слезе кашлицата към дробовете.Уфффф много неприятно.
Тайги-радвам се, че сте се оправили двете с Рали Hug Hug HugНикакви болести повече Naughty
На мен ми се падна късмет" нов член на семейството до другата зима" Joy Joy Crazy Mr. Green
Хубав ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 82
  • Мнения: 3 595
Ясна е тя работата ами съобщавайте кой за кога ще е  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 595
Я да питам тези, които са с две + как са процедирали с второто или третото... Ние имаме дървена и сгъваема кошара, така че второто бебе е уредено...Напролет ще правим детската на Елито, а малкото ще е при нас в спалнята...Аз исках да купя за детската легла с гардеробче и други глупости, които да са комплект, но ако трябва да изчакам да израстат кошарите, няма да има къде да им държа дрешките  newsm78 И сега едва събирам на Елито нейните в скринчето...Подскажете ми малко идеи моля  Praynig

# 84
  • Мнения: 1 599
Ей дано Иво да се оправи и да не пиете АБ!
Ади пък нещо се беше разхремавил, но мисля, че спасихме положенито, само че сега и аз съм хремава  Mr. Green
Иви, ние сме сложили на Ади легло, което е с чекмеджета отстрани и отдолу, сега е 130см, но като се махнат страничните чекмеджета става за 170, само слагаш друг матрак. Ти как се чувстваш?

# 85
  • Мнения: 3 595
На Ивчо много му се събра  Sad дано всички са здравички през Новата Година!

Ами аз като първата бременност с болки  Mr. Green ама се правя, че ги няма и не им отдавам много чест, да не вземат да се засилят...лекарите продължават да си пеят старата песен Но-шпа и да лежиш...да дойдат те да лежат с Елито наоколо  hahaha

При нас проблема е, че вече сме с две кошари - едната дървена в която спи, а другата за игра и за път, която ще остане за бебето...само ще и вземем по-хубав матрак...Ще се опитам да потърся дали някъде няма такива плоскости от които да ми направят подобно гардеробче, а като пораснат ще го продам с кошарата и ще си купим детска  Mr. Green Мъжа ще ме убие  Whistling

# 86
  • Мнения: 5 393
Иви- плоскости се продават в Бриколаж-режат ги по размер.ПДЧ мисля, че бяха.Има ли кой да ти помага на теб с Ели?Да не се преуморяваш много?
Марис-дръжте фронта-никакво разболяване NaughtyИ на Иво леглото е същото като вашето. Peace
Да се похваля с моя подарък за Коледа от мъжа ми.

# 87
  • Мнения: 3 595
А има татко и като си е вкъщи  Mr. Green С Елито и работата се оправям сама, но за чистенето не мисля, което си е добре... Незнам какво ще я правя като се роди бебето, за ясла места няма, но и не искам да я пускам поне сега така си мисля...ще търся бавачка или пък току виж някой се сети да направи частна детска ясла  Whistling Ще погледна в Бриколаж тенкю  Heart Eyes

# 88
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Честит имен ден на всички Стефановци!
Здравейте и от нас!

Иви, моите ги раждам с голяма разлика, та купувам всичко наново... Joy и си спят в отделни стаи, така че да кажат по- опитните! Пази се и си почивай, нека ти помагат! Hug

Ние сме болни - записахме се в групата на пилите АБ  Sad. Тея покашляше от седмица, беше на Проспан , но нищо сериозно. Преди три дни обостри кашлицата- стана сочна и заточи яко сополи. Изгуби апетит.Милото направо се удави от храчки, даже повърна няколко пъти от кашлицата. Няма Т, но прецених че няма да се справи сама и по телефона решихме с докоторката, че започва Аугментин. Той е хубав АБ и ще я оправи. Иначе е бодра , но много се мъчи. Според мен избиват кътници, нищо че сме с 6 зъба, защото много се лигави и само държи пръста назад ва устата.
Явно си разменяме някакъв вирус, защото и Елена, и Йоана кашляха преди това, а  и аз не се чувствам много във форма, но давя болестите с рИкия Joy

Новата година ще си посрещаме у дома, откакто имаме деца си караме с тях и обикновено идват приятели- кои още без деца, кои с порастнали, сигурно и тази година ще е така.

Мечо, страхотен подарък, браво на татито ви, нашият не е по избирането и обикновено предпочита аз да си ги купувам.. ама какво да го правиш, няма идеални! Аз съм доволна и на пари в брой  hahaha, особено ако са повечко!

Новата година ще си посрещаме у дома, откакто имаме деца си караме с тях и обикновено идват приятели- кои още без деца, кои с порастнали, сигурно и тази година ще е така.

Хайде сега-  вие сте на ред- Как ще посрещнете Новата година?

# 89
  • Мнения: 823
Привет, момичета!  Hug

Мечо Пух, много красив часовник!  Heart Eyes

Пипи, ние ще празнуваме в къщи с приятели. Така беше и на Коледа. Събрахме се 9 възрастни + 3 дечица  Hug Беше много приятно!

Вчера бяхме на ледената пързалка и така неприятно тупнах, че сега ме болят много силно ръцете и ми е невъзможно да обслужвам Тео  Sad . Добре, че Желян си е в къщи днес и помага, но от утре...  Дано ме болят по-малко.

Лека вечер от нас.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт