Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 4 486
Лелеее, Иви, продължава да ми е нереално като те чета  Hug Имам чувството, че до вчера бяхме бременни  ooooh! Пази семного   Naughty Габи си има гардероб - комплект с леглото, което Марис описа. Сега не го ползва много, защото дрехите и на двама ни са в куфари  Mr. Green
Днес му направих изследвания след АБ (Аугментин- за статистиката). Левкоцитите са паднали от 23.3 до 17.7, а утайката от 85 мина през 46, но сега е 12 (запознатите ще ме раберат защо се бях шашнала толкова). В резултат си имаме още 2 кътника, показалеца е наврян дълбоко в устата, а с лиги мокрим по 6 лигавника и 2 фланелки на ден.
Нова Година ще празнуваме с приятели в апартамента ми в Банско. Габи заспива към 19.30-20.00ч., така че спокойно ще си спинка в съседната стая.
Аз нещо малко съм полудяла от работа и не знам какво щях да правя без детегледачката, з'то яслата не работи по празниците. сега едва гледам, дописвам и си лягам  Crazy
Болните да оздравяват  Praynig Не знам дали има нещо по-лошо от това да ти е болно детенцето  Sad

# 91
  • Мнения: 6 472
Бау Mr. Green
Аз ей така се включвам да не ме забравите Hug

Пух, стискам палци да се разминете леко Praynig Много си слушкала тази година, та да се вредиш за такова хубавко подаръче Hands Clap

Чакайте и аз да ви се похваля с моето подаръче:


С него снимах ейййй това джудже тука  Mr. Green



Ето я и каката

Двете кифли се снабдиха колективно с люлка в стаята Joy Всъщност люлката е още от моете детство, но я боядисахме и монтирахме на тавана. Подариха ни и една друга бебешка, но каката не можеше да се люля и се отказахме да я слагаме. Истана за вилата, където ще сложим два броя за да има и за двете Crazy Ей го джуджока вътре Laughing

Иви, съм с две, но едва ли мога да ти дам адекватен съвет. Моите са с доста голяма разлика. Ние правихме ремонт на детската преди да забременея с дребната, защото каката тръгна предучилищна и си и трябваше вече обзавеждане за по- големи. За малкото купих само сгъваема кошара и едно легло като на сестра и, което все още седи неразопаковано. Ще го сглобим другата година, когато Марти няма да се нуждае от малко легълце.


# 92
  • Мнения: 5 393
Пипи67-същата работа е и при нас.Вчера кашляше лико, през ноща се влоши и му се запуши носа, кашлицата стене "сочна", с храчки.Няма Т.За сега е на сиропи, но ако няма подобрение ще пие АБ Sad А часовника си го избрах аз-таткото "само" го плати Mr. Green
Лулу-ти май си слушала повече от мен Mr. Green JoyСтрахотен обектив, със здраве да го ползваш и  да правиш готини снимки на двете принцеси. Heart Eyes
На Нова Година сме вкъщи-ако Иво не мине на АБ ще ни дойдат едни приятели на гости с тяхното джудженце, ако не-самички.

# 93
  • Мнения: 727
Хохохо Laughing
ДА ви е честито рождеството Христово!!!!
Как сте мамчета и дребосъци???
Аз гласувах че ще празнуваме в заведение Party,без бебо той ще нанка под надзора на свеки Mr. Green

Ама защо така с тез болести.....пупупу дано не се задълбочават нещата и да минете без АБ,а на другите бързо оздравяване Flutter
Нашия татии ми подари почивката на планината,ама аз му рекнах че не го признавам за личен подарък и си 'подарих'няколко половерчета и една жилетка от неговата заплатка Joy
Малкия има пиано,конструктор с 1000 части(незнам колко но са мноооого #Crazy)които събирам из цялата къща и чака ощеееееее,все пак за пръв път ще сурвака Money Money
ИВИ пази се Crossing Arms.много добре те разбирам за проблемната бременност и болките аз бях през всичките 9м с контракции......дано при теб нещата да са по-добре Hugи не се претоварвай,както казва баба ми тя работата край няма Naughty
МОМИЧЕТА невероятни придобивки имате Peace
Ние изкарахме прекрасно.....все едно си в друг свят.......тихо,бяло и спокойно,уютно и топло Heart Eyes Heart Eyes,само и дребния да беше по-послушен но и така не възразявам
Малкия е още с рядко ако,но вече ни позволи докторката да се захраним с месце и кис.мляко,горкото все е гладно детето!!!! Mr. Greenаман от диети Stop
Моя късмет беше също бебче.....или аз така си го тълкувам....СЕМЕЙНО БЛАГОПОЛУЧИЕ:ЗА ЕДНИ СИН ЗА ДРУГИ ВНУЧЕ!!!!
ох едно ухо ме боли ужасно е ПИПИ дай някой бабина рецепта ти винаги си насреща при болежки Praynig
Хайде ще се поровя във форума и лягам
 Heart Eyesцунки

# 94
  • Мнения: 3 595
Честит имен ден на патеричка на всички, които са празнували!

Леле какви страхотни подаръци си имате  Hug

Наистина е ужасно детенцето да е болно, а сега с тия шарки ме обзе манията да се пазя да не пипне и Рубеола, че ще се притесня сериозно за малкото Embarassed

Момичета всъщност ми дадохте точно съвета, който ми беше необходим...Ако решим да вземем детска стая ще оставим леглата да ги сглобим като им дойде времето, а ще ползваме останалото  Mr. Green Ако не ще купим гардеробче и ще го мислим после  Whistling Благодаря ви!

Пепи да се оправяш бързо  Praynig Ако не майка ти да хваща първия полет и дано да няма мъгла  Blush

Лулу малката е страхотна, а на голямата не ми се отваря снимката, но си знам че това важи и за нея  Heart Eyes

Пипи и на твоите човечета бързо оздравяване желая  Flutter

Анилеви това с допълнителния подарък много ми хареса  hahaha

Ние или ще сме вкъщи на НоваГодина или ще идем на гости на кумувете, но пак ще вземем решение в 90-тата минута  ooooh! Който оправя багажа да му мисли  Confused





# 95
  • Мнения: 3 595
Пу че е сладка джуджанка, те и по-големите джуджета  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 137
Здравейте и от мен

Аз писах преди 2 дни,но ми изчезна нещо и после Бобчо се влоши...и така нямах време да пиша...

Ние сега сме болни с мъжа ми..Бобчо вдигна Т вчерта след партито.Почнахме АБ-Аугнентин,капки в ушите,Вит.Ц,а и в носа капки.Сега той е по-добре,но ние боледуваме.Абе Коледата  я изкарахме в притеснения около Бобчо.Дано да се оправиме иние по-бързо,че поне НОВА ГОДИНА  да сме здрави.



Пожелавам на всички ви да оздравявате и весело посрещане на Новата година.

Лек ден от мен  bouquet ,че се оля с вода Бобчо

# 97
  • Мнения: 727
Вещи джуджетата са ти страхотни.......особенно най малкото Heart Eyes,красавица е....Жората я загледа Mr. Green Mr. Green
Имам само едно ? и сърми ли хапвате вече,даже и сама се храни гледам Hug

# 98
  • Мнения: 823
Анилеви, ние може да сме далечко, ама Приси не си я даваме, да знаеш  Crossing Arms

Вещи, ама тя все по-хубава става!  Hug

Лулу, много хубави снимки, много красиви момичета  Heart Eyes Идеята с люлката мноооооого ми хареса! Жалко, че на Тео стаята е много малка.

Момичета, да се пазите! Много болни напоследък има  Confused

# 99
  • Мнения: 727
Анилеви, ние може да сме далечко, ама Приси не си я даваме, да знаеш  Crossing Arms
АУУУУУУУУ момата била заета значи........пу  Rolling Eyes Joy
Момичета много ме боли ухото бе!!!!!!!!!!! ooooh!ужасТ не се трае чак Cry Cry
Излизаме малко че пече ввъв Варна........айде

# 100
  • Мнения: 393
Здравейте на всички и от нас! Честита Коледа!!!
Ние тези дни само ходим по гости  LaughingПрекарахме си страхотно по Коледа- семейно с дечицата , баби , дядовци и лели...Беше голяма веселба.Ще кача снимки довечера да ги видите.
Уредили сте се със страхотни подаръци Heart EyesНие си направихме общ- LCD монитор.А за мен ще има и други , че съм рожденничка скоро  Mr. Green
Иви моите момчета засега са в различни стаи, но от догодина ще ги събирам.На баткото секцията е голяма и има място и за Митковите неща.
anilevi взимай мерки за ушето докато е време.Че да не се тръшнеш точно за 31.
Лу страхотни снимки прави това чудо Grinning
Вещи момичетата ти са страхотни хубавици Heart Eyes
Забравих да кажа че късмета ми  от баницата пак е "щъркел с вързопче Mr. Green" hahaha
Хайде оставям ви засега ,че сме на гости ...пак Embarassed


# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 14 121

Имам само едно ? и сърми ли хапвате вече,даже и сама се храни гледам Hug

Анилеви, не ядяхме, но като ги видя наддаде такъв вой, че бяхме принудени да я захраним и с тях. Все пак гледах да и давам само ориз. А сама има желание да се храни и понякога ме изненадва, но общо взето се старая да я храня аз.
Пепи, верни сме на Тео, само ако ни остави може да имаме едно наум за Жорко Wink
Кеми, две от хубавиците ми са момчета  Joy

# 102
  • Мнения: 528
 wavey newsm10 newsm68 newsm44 newsm51 smile3525 smile3533 newsm62 newsm73 Heart Eyes  Stuck Out Tongue Winking Eye nuts  Stuck Out Tongue Winking Eye 55  Wink  remybussi  Kissing Heart santa2  madnoel moresmile perko tongue pletka Two Hearts lovekiss gydi
Банда ни се завърнахме от бабите още преди два дена,но   не мога да се добера до hit  comp03 от мъжо.Ние сме добре.Да  bash newsm66 вече не ни болят ушичките.Оказа се че ни никнат 4 кътника  tooth newsm47  tooth newsm47 наведнъж.Плачеше като че ли й одират кожата,така се късаше,но вече сме добре и имаме някъде 10-12 зъба.Долу 4 горе видях 7 и един се мъчи да прободе.Бяхме при двете баби.Взехме какво можахме и се прибрахме.Тъкмо й минаха ушите се опари,демек си потопи ръката в един врял боб.За щастие няма й нищо но тогава ръката й беше рак червена.Бързо я намазахме и сега няма нищо.Два дена само си мечтаех как ще си  smile3524 smile3524 smile3524 на мойто си легло защото две вечери не успях да спя от Ронката,защото спахме заедно и тя както се върти,по едно време се оказа върху мене,а аз на края на леглото между леглото и това дето си подпираме на него.Абе ужас.На другия ден се захванах с  prostor clean clean  1dishes wash че се беше събрало много за пране.Ето ви снимки.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86930&photo=164
А и аз не се сдържах да не се похваля какво ми донесе  santa2 santa2 или казано друго яче мъжо.Той даже ме изненада.Бяхме при майка ми и ме събуди с  kissи уж ме води да ми покаже нещо под елхата и каза''я тука пише твойто име,я го отвори.От кой ли е?'При положение че всички подаръци си ги раздадохме предишния ден на 25,а това става на 26-ти.А между другото предишния ден излезе уж за  smile3546  smokeuu и го нямашие 1 час.Изкара ми ангелите.А магазина е под наште.Оправда се че много търсил цигари.А той пуши най обикновенно виктори.Ама карай.
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1199&sub=gallery
Благодаря на всички за помоща.Даже днес успяхме с баща й да й изчистиме ушичките.
Ей ама верно много   Ill,то нормално нали е такъв сезон.Ама гадно.Празници идват.
Вещи както каза Кеми момичетата са ти много хубави,но две от тези момиченца май ходят по различно до тоалетна-прави hahaha hahaha
ИвуСори ама не мога да ти помогна,защото съм с едно,но когато бях бременна ми казаха че ще са близнаци и изведнъж в 6 месец лекаря каза окончателно едно.Бил видял тогава камъче в бъбреците,но както и да е.Таткото направи двуетажно легло,което сега трупаме големи плюшени играчки на втория етаж,а на първия Ронката се катери и си играе.Таткото направи един скрин и стълпите ги направи като чекмеджета,но и те не стигат сега да и прибера всички играчки.
Пипи67 ние ще си караменова годин ас едни приятели.Демек с гаджето на Ронката и майка му и баща му.Видя ги на общия рожден ден.Те живеят на съседната улица.Ще приспиме децата по някое време и започваме да   bigdance2 Tada dance newsm24 newsm22 beer2 beer3 cook cook до  ku-ku зори или докато не  Sleeping по масата. hahaha hahaha hahaha
Лулу нали беше застраховател или бъркам.Да не си станала вече фотограф или това ти е хоби?
Абе май всички сме слушкали през тази годдина за да заслужиме таки ва подаръци от  santa2 santa2 tongue2 Laughing  Stuck Out Tongue Winking Eye nutsМалко ли е това че по цял ден гледаме малките  Misc Ghost Imp smile3504 Misc Ghost,някой даже са с по  newsm04и  newsm63.Нищо че на някой са големи.Нали и за тях трябва да  cook cookИзоставям ви защото днес е много  smile3511 smile3515 smile3514.Малко спа днес и е някакъв ад+ зъбите дето никнат и това и сега ми идва да  smile3511 smile3511 smile3511 Banghead

# 103
  • Мнения: 588
Аз пък получих от дядо Коледа чифт


Ама пък са много яки Wink
Е, има и още подаръци ама са в брой...ще ги уплътня в намаленията след НГ Wink
Пъх! Колко не съм романтична Simple Smile

# 104
  • Мнения: 393
Малее как се изложих EmbarassedВещи аз да бързам да пиша докато малкия спи и гледах по диагонала снимките EmbarassedНадявам се да ме извиниш Praynig
Желая на всички приятна вечер Laughing  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт