Блефаропластика - 4 тема

  • 53 468
  • 600
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 606
Браво на тая жена на 80 г., която се е навила на такава операция. Направо не мога да си го представя!
Тя е с дух на 40 годишна, а и не изглежда на повече от 70. Баба ми е. Предложих ѝ и малко ѝ трябваше. Има нужда и от долна, че от години е с торбички, ама каза, че чак толкова нямало нужда. 🤣
Да ти е жива и здрава ❤️

# 571
  • Мнения: 49
Браво на тая жена на 80 г., която се е навила на такава операция. Направо не мога да си го представя!
Тя е с дух на 40 годишна, а и не изглежда на повече от 70. Баба ми е. Предложих ѝ и малко ѝ трябваше. Има нужда и от долна, че от години е с торбички, ама каза, че чак толкова нямало нужда. 🤣
Да ти е жива и здрава ❤
Благодаря ви от сърце!

# 572
  • Мнения: 296
Относно фейс лифт - хирурзите при които бях започват с думите, че това е една много тежка операция, че трябва да съм на 1000% готова, решена и сигурна,  и предупреждават, че има сериозни рискове - може да се случи увреда на лицев нерв/и, и най-лошото некроза.
Като при една операция успеха зависи 50%  е от пациента - организъм, възстановяване, т.н. Затова и се правят пълни изследвания.
Прави се пълна упойка.
След фейс лифт си няколко седмици на легло, по гръб, за да зараства както трябва и да не станат отоци.
35-40 дни е много тежко. След това се внимава с всичко, спорт нула за известно време
Вариант 1 е това и след 6-7 месеца най-рано, ако всичко е както трябва се прави блефаропластика и браулифт.

Вариант 2 е блефаропластика и браулифт и след година-две фейс лифта.[/spoiler]

Явно това е мнението на българските лекари...
Мисля, че всички са чували името
Скрит текст:
Мария Балабанова
, която вече не е сред нас.
Тя, лично ми е разказвала как си е правила фейс лифт в Швейцария: 1 ден + нощ в болница за подготовка, 1 ден+ нощ в хотел, връща се и даже след няколко дни заминават с приятелка на море.
И ГБ и ДБ е правила там, не се сещам по едно време ли е било или не и с какво е било съчетано.
За цената мога да кажа, че е космическа.
Но, да плашите хората на базата на нашите недоучили "специалисти" за някакви 35-40 дни не е сериозно.

# 573
  • Мнения: 3 754
Споделила съм какъв отговор съм получила на въпросите си при най-добрите български пластични хирурзи.

Малко бързичко ми звучи да отидеш на море на петия ден след deep face lift. Можете ли да дадете повече информация за лекар, клиника, т.н.

# 574
  • Мнения: 10 726
На петия ден и след блефароплатика не може да се иде на море, освен ако не си с Хиджаб. Белезите трябва да се пазят от слънцето.

# 575
  • Мнения: 13 028
И в най, най- добрият случай след Дийп фейс 20-28 дни. Другото са приказки под шипковият храст:)
Иначе да след операцията на 2-3 ден те пращат в хотела, където стоиш още 7 дни. Общо престой 9-10 дни. Но не можеш от Истанбул да заминеш за Анталия на първата седмица, най малкото трябва да се пазят белезите от слънце.
Някои хора изобщо нямат синини или съвсем маллко, но оток и липса на чувствителност си има. 2 седмици се ходи с един черен бандаж кокото се може повече, а се спи с него поне месец за по добър резултат.
Някои лекари слагат малки дренажи, които да извеждат каквото има и да помагат за отоците, с тях стоят 6-7 дни някои пациенти.
Та Дийп фейс не е опъване на кожа, не е и блеферо, иска си време, за 2–3-7 дни не става.

# 576
  • Мнения: 178
Това, че някой се е чувствал достатъчно добре, че да отиде на море след дни, не значи, че всеки легнал при същият доктор би се похвалил със същото.
Жената, която си направи deep plane facelift + brow lift в едно, без преувеличение мога да кажа, че изглеждаше много по-добре на 4 ден (и то със "сутиена", който се носи около главата, с който се стои две седмици и не си го представям комфортен за слънце и море... ), отколкото аз изглеждах до месец и половина след горна и долна блефаропластика, както и по-добре от момичето, което си направил само горна.
Един и същ хирург.

Зная и за случай, при който след блефаропластика при Желязкова в Стара Загора, пациентката й дава зор да я приключва по-бързо, че децата й я чакали и отивали на море, та от операционната е отишла на плаж на Бургас, шофирайки и возейки други хора...
Това, че може, не значи, че трябва, още по-малко, че ще ти се получи, ако все пак си решил да го не спазваш правилата, защото има неизвестни в уравнението.
Иначе Балабанова съм имала удоволствието да я видя, изглеждаше удивително, не видях белези въпреки приключенията ѝ, но тя прекрасно знаеше и как да ги третира, знам, че предлагаше инжекции.
А аз имам доста видим белег от нейн шев, не знам дали при мен така се получи или по принцип не ги е умеела.

# 577
  • Мнения: 296
Споделила съм какъв отговор съм получила на въпросите си при най-добрите български пластични хирурзи.

Малко бързичко ми звучи да отидеш на море на петия ден след deep face lift. Можете ли да дадете повече информация за лекар, клиника, т.н.

При д-р Дердер в клиниката му в Лозана.    
secretariat.derder@cliniquematignon.ch
Пак пиша, цените за мен поне са безсмислени.
Точно какъв фейс лифт е правила и с какво е бил съчетан даже не се опитах да запомня по финансови причини.
Долен трябва да е бил, но с повдигане на брадичката, тъй като говорихме за моята.
Може, може и с хиджаб да е била на плажа, няма как да знам. Wink
Определено не ставаше дума за ГБ и ДБ.

# 578
  • Мнения: 178
Разбира се, както няма как да знаем други пациенти на нейният хирург дали биха били в състояние да правят това, което тя е правила.
Това казвам.
Иначе сега попаднах на информацията в една група, че някои хирурзи предпочитали да слагат Скулптра преди фейслифт, за да създадат обем, което е съвсем нова информация за мен, до сега съм чувала само, че може да пречат "срастванията" от нея.
Това е групата, има доста информация в нея:
Скрит текст:
Там съм срещала случай на жена, която била на круиз и в трите часа пауза в Мексико е направила фейслифт (не дълбок) и блефаропластика. Та, то по тази логика може и в същият ден на плаж Smile

# 579
  • Мнения: 232
аз пък не вярвам на всичко, което се пише в интернет пространството. Сама си проверявам и преценявам ситуацията, както + и -.

# 580
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
Много се чудих дали да пиша... Но...
Знам, че ще има критики, аз обаче съм доволна от резултата. Истината е че погледнах. Вчера ми махнах конците и започва дългия път на възстановяването. Всяка снимка е правена сутрин след сън, съответно има лек оток, но няма как...
Ех от кога не съм слагала очна линия, защото така или иначе не се виждаше, сега се надявам всичко да е наред.
Операцията е правена от офталмолог, по ЗК, с малко доплащане

# 581
  • Мнения: 34
Може ли да споделите при кого правихте операцията и как се спряхте на този хирург?

# 582
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
Може ли да споделите при кого правихте операцията и как се спряхте на този хирург?
Д. Р Мартинова Шумен, с дългогодишен опит в болницата, сега цели екип се преместих в частна клиника. Отидох на преглед и консултации. Супер внимателна и отзивчив. Със сигурност не омайва както пластичните хирурзи, но знае какво прави, а цената е в пъти по- ниска.

# 583
  • Мнения: 10 726
Cacharell, със сигурност ще си още по-доволна като приключи възстановителния период. При теб си е била сериозна птоза, а не просто естетически каприз.
Hug

# 584
  • Мнения: 743
Cacharell, може ли да споделите каква цена заплатихте, а каква е нейната реална цена без ЗК. Някакъв сайт да видим ?
Все пак имате разлика дори и с отоци, доста ви е по-отворено окото. Малко ме притеснява шевът в края на окото , че свършва надолу. Доколкото знам трябва да завършва нагоре. Ето .
Скрит текст:

Скрит текст:
Момичета не си мислете , че критикуваме вас. Това са критики към работата на лекари, хирурзи. Аз съм сигурна, че четат тук и само могат да се надграждат така, дори и те самите да научат нещо ново я за себе си , за практика, за техника и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт