Блефаропластика - 4 тема

  • 54 608
  • 601
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 299
Не е като да трябва, просто са различни техники.

# 586
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Аз до платих 450 лв, представа нямам колко и е цената без здр. каса. Не съм ровила, търсила сравнявана лекари. Отвориха клиниката, записах си час за преглед и насрочихме операцията. Това е. Чак после открих темата и се за четох. Факт е че относно лева, дори малко лекари правят този нагоре. Пак казвам аз съм доволна, изрязани са ми 1.5 см, което не е малко, като коментара бе това е максимума за да си затваря очите. Дори на махането на конците ми разказва как жена от пластичен хирург, окото и не се затваря и е ходила при нея, защото е голям проблем, особено нощем, тъй като изсъхва... Абе... Не е лека работа това. Чувствам се чудесно...

# 587
  • Мнения: 263
Здравейте!Аз имам един въпрос - при долна блефаропластика премахват ли се и бръчките под очите .т.е. изпъва ли се кожата освен ,че се отстранява излишната?

# 588
  • Мнения: 404
Здравейте!Аз имам един въпрос - при долна блефаропластика премахват ли се и бръчките под очите .т.е. изпъва ли се кожата освен ,че се отстранява излишната?
кожата се изпъва,но бръчки ще правите пак на същите места,защото те са в резултат на работата на подлежащите мускули и ще трябва да ги третирате с ботокс,ако не искате пак да се вкопаят в кожата.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 08:05 от Maya Alexandrova

# 589
  • Мнения: 4 645
А не е ли противопоказно поставяне на ботокс на зона под очи?

# 590
  • Мнения: 10 788
Ботокс се слага на Пачия крак.

# 591
  • Мнения: 404
Да,на пачия крак,при мен и малко по-навътре,отгоре на скулата.Пластичен хирург като ми слагаше навремето ботокс казваше,че не може по-навътре от линията на зеницата,ако мислено пуснете такава вертикално.

# 592
  • Мнения: 770
https://www.instagram.com/reel/C4oRkEGM_dn/?igsh=cWcxYW13anZnOW5n  може да се сложи и на долния клепач към носа както се вижда от видеото. Аз сложих преди една седмица и ми поставиха на три-четири места на долния клепач в мини доза и стана перфектно, но ще ходя да повторя защото май не ми стигна. Инжекторът каза, че долните бръчки на клепача са от движението на скулите, което не може да се парира.
Не знам защо е противопоказно. Няма логика.

# 593
  • Мнения: 576
Здравейте момичета и Честито Възкресение Христово!  Много здраве, обич и благоденствие!
Благодаря за отговора Al Georgieva , плашещо си е. Аз също събирам информация, кураж и средства за такава операция. Тази година правя 60 г и имам нужда, не е много належаща, защото съм правила преди години браулифт, горна и долна блефаропластика ( при д-р Ильо Стоянов), даже миналата година направих втора горна блефаропластика ( д-р Живко Кънев), но ефекта на булдога ( увисването на бузите) и шията няма как...поддържам се, но гравитацията е по-силна.
Д-р И.Стоянов винаги е бил скъп, но сега цените му са космични, а и напоследък чета не до там добри отзиви..иначе той ми беше фаворит. Сега проучвам д-р Войнов, неговите резултати ми изглеждат естествени и цената му е поносима ( 10 000 лева)
Водя разговори и с една турска клиника в Истанбул, но в галерията им виждам резултатите и почти всички дами след операцията са " усмихнати" и със смалени очи, иначе цената е супер 3000 евра с платен престой в болницата и преводач. Хотела и транспорта до Истанбул са отделно.
Рискове винаги има, дори за по-малки оперативни намеси или инжектиране на нещо.. жените не се спираме така лесно...Моите страхове са да не променят тотално характера на лицето ми, чертите ми, да се появи тази вечна усмивка, която крещи от километри,че съм се "опъвала" Simple Smile
Ще споделям още от проучванията си, ще се радвам и Вие да споделяте.

Имайте прекрасни дни и здраве!

Soul33, a доволна ли бяхте от браулифта и горната Блефаропластика при И. Стоянов? Колко години минаха преди да прецените, че се нуждаете от втора горна? Simple Smile

# 594
  • Мнения: 404
Здравейте момичета и Честито Възкресение Христово!  Много здраве, обич и благоденствие!
Благодаря за отговора Al Georgieva , плашещо си е. Аз също събирам информация, кураж и средства за такава операция. Тази година правя 60 г и имам нужда, не е много належаща, защото съм правила преди години браулифт, горна и долна блефаропластика ( при д-р Ильо Стоянов), даже миналата година направих втора горна блефаропластика ( д-р Живко Кънев), но ефекта на булдога ( увисването на бузите) и шията няма как...поддържам се, но гравитацията е по-силна.
Д-р И.Стоянов винаги е бил скъп, но сега цените му са космични, а и напоследък чета не до там добри отзиви..иначе той ми беше фаворит. Сега проучвам д-р Войнов, неговите резултати ми изглеждат естествени и цената му е поносима ( 10 000 лева)
Водя разговори и с една турска клиника в Истанбул, но в галерията им виждам резултатите и почти всички дами след операцията са " усмихнати" и със смалени очи, иначе цената е супер 3000 евра с платен престой в болницата и преводач. Хотела и транспорта до Истанбул са отделно.
Рискове винаги има, дори за по-малки оперативни намеси или инжектиране на нещо.. жените не се спираме така лесно...Моите страхове са да не променят тотално характера на лицето ми, чертите ми, да се появи тази вечна усмивка, която крещи от километри,че съм се "опъвала" Simple Smile
Ще споделям още от проучванията си, ще се радвам и Вие да споделяте.

Имайте прекрасни дни и здраве!

Soul33, a доволна ли бяхте от браулифта и горната Блефаропластика при И. Стоянов? Колко години минаха преди да прецените, че се нуждаете от втора горна? Simple Smile
към тези въпроси искам да добавя още един-браулифта ендоскопски ли беше и сложиха ли ви винтове?

# 595
  • Мнения: 23 459
Моля, не цитирайте такива дълги постове.

# 596
  • Мнения: 435
Мая, за какви винтове при браулифта става въпрос?

# 597
  • Мнения: 404
Които фиксират веждите.Ако не се сложат,резултатът от браулифта е нетраен.

# 598
  • Мнения: 836
Прави ли се блеф по каса? За пръв път чувам. По-горе имаше такъв пост.

# 599
  • Мнения: 10 788
Прави се, когато е налице птоза като здравословен проблем, а не козметичен/естетически.

Общи условия

Активация на акаунт