Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/ШахМаран/Преди и След /Тема 4

  • 31 682
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Не знам,аз съм го гледала с руски и английски субтитри.Ако те устройват мога да потърся

Може, когато имаш възможност тогава Hug
Това успях да намеря,дано ти свършат работа
  Руски субтитри
English subtitle

# 47
  • Мнения: 803
Благодаря за темата! Интересна ми е възрастта на пишещите тук. Знам, че не е това темата на обсъждане, но ми се вижда силно нереалистично как Сейран продължава да е девствена?! Какво мислите?

В Турция си е масово стандарт да се пазят за брака. Grin
Имах късмета в университета да имам състудентки от Истанбул, от здрави, подкрепящи, модерни семейства. Та по време, в единия от класовете ни, темата на обсъждане/презентация беше културните различия.

Едната ми приятелка каза следното пред целия клас:
"Преди да замина за Германия, баща ми ми каза, да си прекарам добре, но да знам и да не забравям, че там в Европа хората са по-разкрепостени и правят секс, не се подлъгвай не прави секс с никого".
Това въпросното момиче тъкмо беше навършило 21 г. (действието се развива 2017 г.)
В същата група беше и едно момче, пак от Истанбул, той кимаше с глава, съгласяваше се с това, което тя каза.

Междувременно останалите 2-3ма от източна европа се споглеждахме как без да и се стори странно каза нещо толкова лично. Даже и преподавателката остана изменадана от думите ѝ, някак неудобно се почувства, пролича си по изражението.

Сами си правете сметка, те влагат големи очаквания по въпроса за секса и може би затова са толкова наивни (дори и тя!) по темата за любовта.

Та, обратно на Сейран... Не знам какво ги карат да си представят младите момичета и какво толкова ги плашат за първите пъти, но до сега ме съм чула момиче да каже нещо добро за техните. 🤣

# 48
  • Мнения: 9 022
От умора едва гледа боже милия сигурно умира за сън
Не му знам какво му сетовото време ,но един сладур друг който харесвам след награждаване пак ходи на сет преди награждаването от сета идваше а беше след 1 полунощ тъй,че....
Дано да е свършил сета да поспим малко или да е бил репо ден....

https://twitter.com/yalicapkinimrd/status/1616220160532045826

Още от галата

https://twitter.com/BurakEngFan/status/1616220322692210688

С малката Шахсу не му знам името на детето голяма принцеса



Положението на социалните мрежи



Мерт Рамо






Аз ще чакам Шахмараня с десет очи ,но и чакам и таз вечерната серия а докато дойде ви оставям това хубаво нещо като асоциация - страх за другия.

# 49
# 50
  • Мнения: 1 284
Не знам,аз съм го гледала с руски и английски субтитри.Ако те устройват мога да потърся

Може, когато имаш възможност тогава Hug
Това успях да намеря,дано ти свършат работа
  Руски субтитри
English subtitle

Благодаря ти много! Hug

# 51
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 820
Добро утро в ден Чапкънов Simple Smile



Големи сладури бяха вчера, особено нашият младеж Sunglasses

Последна редакция: пт, 20 яну 2023, 08:50 от Reni - BG

# 52
  • Мнения: 3 295
Добро утро и хубав ден Благодаря за споделеното



# 53
  • Мнения: 3 451
Добро утро, момичета младша и старша възраст!
Благодаря за новата тема и информацията за Шахмаран.

[/quote]
Съвсем друго излъчване има Мерт на тази снимка, различно от това в "Чапкън". Което означава, че се справя на ниво в сериала.

# 54
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 820


Мерт е много сериозен по тия снимки, добре, че Серенай се усмихнала.
В Мерт усетих вайба на един актьор от младото поколение на Америка, като го гледах с това якенце Grinning

# 55
  • Мнения: 9 022


Мерт е много сериозен по тия снимки, добре, че Серенай се усмихнала.

Все едно ги снимат за Плейбой така е застанал.... 😂😂😂



След 11ч Шахмаран ще е наличен в Нетфликс.

Последна редакция: пт, 20 яну 2023, 09:43 от x BlackRose x

# 56
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 820
Не ги знам какво са искали да покажат с тия пози. Факт е, че не оставиха никого безразличен - и феновете, и хейтърите имаха добра вечер и материал за чепкане Joy

И браво на Серенай, че не остави жълтурите да тормозят Мерт с въпроси за разпадналото се чифте.

# 57
  • Мнения: 9 022
Не ги знам какво са искали да покажат с тия пози. Факт е, че не оставиха никого безразличен - и феновете, и хейтърите имаха добра вечер и материал за чепкане Joy

И браво на Серенай, че не остави жълтурите да тормозят Мерт с въпроси за разпадналото се чифте.

Ами бяха откачили че се снимал с Бурджум Байгут щели да и оскубят косата
 Коя била тя да си позволи такива пози с нея.
Серенай колко години е в сектора все пак знае им вече мръсните номера. Точно като една по голяма сестра постъпи.
Хареса ми че и Бурак я подкрепи в това решение и отведоха Мерт набързо.
Както казват Серенай го спаси от масата на вълците.



Шахмаран вече е наличен който има Нетфликс да напада аз ще чакам дизи пал или някой торент

Последна редакция: пт, 20 яну 2023, 10:41 от x BlackRose x

# 58
  • Мнения: 1 726
Серенай не знам дали го направи от доброта или , за да не се измества фокуса на новините към друго освен Шахмаран.Каквито и да са били намеренията ,много добре го извади от ситуацията.Иначе нашичкия взе да се обяснява, добряк е.

# 59
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 820
Серенай не знам дали го направи от доброта или , за да не се измества фокуса на новините към друго освен Шахмаран. Каквито и да са били намеренията ,много добре го извади от ситуацията.
Да, дори и заради това да го е направила, пак браво. Все пак не са го сгащили по сокаците, а са на премиера на сериал и въпросите трябва да са фокусирани върху сериала.

Общи условия

Активация на акаунт