Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/ШахМаран/Преди и След /Тема 4

  • 32 006
  • 762
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 370
Ако е вярно, че Кязъм е ранения и съдейки по последната сцена - куршумът е одраскал якето на дясното рамо на Ферит и е пронизал Кязъм в ляво над сърцето.
Но може и друго да се окаже, тъй като и куршумите в турските сериали са със собствено мнение и траектория 😁😉

P.S. Ако е ранен баща й Сейран ще покаже на Ферит кон боб яде ли 😀. Не знам кой ще го спасява от гнева й.

# 721
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 937
Не знам как ще обяснят защо не Ферит, а Кязъм е ранен, след като Ферит го закри почти целия Simple Smile

Но съм сигурна, че Сейран ще прости бързо на Ферит... Интересният въпрос е дали Ферит ще си извади поуки от случката.

# 722
  • София
  • Мнения: 30 253
Не знам как ще обяснят защо не Ферит, а Кязъм е ранен, след като Ферит го закри почти целия Simple Smile

Но съм сигурна, че Сейран ще прости бързо на Ферит... Интересният въпрос е дали Ферит ще си извади поуки от случката.
Голяма грешка, ако го направи. Ферит няма да го оцени.

# 723
  • Мнения: 2 565
Привет.
Надявам се днес да има фрагмент. 
Ще трябва от  някъде да се започне и всеки да свие перките. Как ще реши сценариста проблема не знам.  Ще има бомба и около отмъщението на Дефне. Joy
Но е време да разберат,че гнева е лош съветник.
Както и всеки да цени правото на другия. 

Някак не мога да определя вече жанра на сериала Grinning Минаваме към екшън драма,а очаквах романтика:joy:

Друго се чудя. Сега за всичко ще са виновни Абидин и Сейран. Назначени не знаят къде е Ферит и  какво прави. Ще видим какво ще им говорят Корханови.


# 724
  • София
  • Мнения: 30 253
За да свие всеки перките, трябва да останат само дватата в тази връзка. Да се спре с Пело, Юсуф, Ефе и др. Просто да са двамата и да започнат да се напасват.
Още не съм гледала серията с превод (Еви и компания, огромни благодарности!:cherry_blossom: ) , но ме потресе сцената с Ферит и Пело на дивана в стаята. Жена му я няма, тръгна ядосана на някъде, той седна спокойно на дивата и разглежда нещо с любовницата си? Еми, извинявам се, ама пак ще кажа, че Сейран не трябваше да се връща в къщата след скандала. Да ходи да я търси, ако се сети изобщо за нея.

# 725
  • Мнения: 1 645
О, ще се сети и още как
Той е научен така казва А и му се отговаря Да
Като мечо Пух колкото повече толкова повече
Всичко е негово и не си го дава
Д-р е въпроса отсрещния колко търпимост има, ще се предаде ли или ще се бунтува
Което пак не е от значение, защото само неговата визия за нещата е правилната

# 726
  • Мнения: 4 370
Не знам как ще обяснят защо не Ферит, а Кязъм е ранен, след като Ферит го закри почти целия Simple Smile

Но съм сигурна, че Сейран ще прости бързо на Ферит... Интересният въпрос е дали Ферит ще си извади поуки от случката.

Тя по принцип всичко му прощава и то бързо. Беше му простила и за ресторанта ( притесняваше се дали е добре, каза на Суна, че по-добре Ефе да се откаже от договора), но той й изтърси нов сюрприз като доведе Пело.
Суна в началото не я харесвах много, но сега я харесвам. Одобрявам й действията и съветите, които дава на Сейран. Приключи тя с Аби, сега Ефе ли ще или някой друг ще чакаме.
Права е да не иска да се връща в Антеп. Там какво я чака, да я омъжат за някой дърт скъперник дето е уморил жена си и да му гледа децата.
Много харесвам борбеността на двете провинциални момичета, за които Корханови си мислеха, че само ще навеждат глава и ще мълчат.
Само Суна да не се подведе по Ифакат.

# 727
  • Мнения: 2 320
Според мен е напълно възможно Кязъм да бъде прострелян без Ферит до пострада. Имаше достатъчно място, а и явно смениха стрелците с по- точният Joy


Сейран ще е бясна до момента, в който разбере, че Фирит е скочил пред баща й.
Надявам се поне Пелин да разбере, какво причинява на семейството и да се махне от имението.
Впрочем, ако бях на мястото на Орхан и Гюлгюн вече щях до съм съобщила на родителите й, че момичето им е в опасност.

# 728
  • Мнения: 4 370
Juliya, права си, то и по погледа на Кязъм е видно, че го раняват.
Аз пък все забравям, да спомена как реагира Ифакат като разбра, че Пело е бившата приятелка на Ферит ( как пък 3  години не е разбрала, като тя командори живота на всички). Даже и тя беше възмутена от постъпката му. Сигурно иска само тя да е любовница в конака, не си дава "длъжността ' 😀

# 729
  • София
  • Мнения: 30 253
Не знам как ще обяснят защо не Ферит, а Кязъм е ранен, след като Ферит го закри почти целия Simple Smile

Но съм сигурна, че Сейран ще прости бързо на Ферит... Интересният въпрос е дали Ферит ще си извади поуки от случката.

Тя по принцип всичко му прощава и то бързо. Беше му простила и за ресторанта ( притесняваше се дали е добре, каза на Суна, че по-добре Ефе да се откаже от договора), но той й изтърси нов сюрприз като доведе Пело.
Скрит текст:
Суна в началото не я харесвах много, но сега я харесвам. Одобрявам й действията и съветите, които дава на Сейран. Приключи тя с Аби, сега Ефе ли ще или някой друг ще чакаме.
Права е да не иска да се връща в Антеп. Там какво я чака, да я омъжат за някой дърт скъперник дето е уморил жена си и да му гледа децата.
Много харесвам борбеността на двете провинциални момичета, за които Корханови си мислеха, че само ще навеждат глава и ще мълчат.
Само Суна да не се подведе по Ифакат.
Именно. Затова трябва един път наистина да не му прости, за да го стресне.

# 730
  • Мнения: 1 384
"Много баби - хилаво бебе" е българският еквивалент на описанието на Кязъм за Ферит - "Ти си добър човек, шивачът ти е лош".
Ферит си има негова истина й е прав. Когато заведоха Суна при Пелин, нямаше проблем. Защо сега да има?! Не мисля, че Ферит и Пелин са преспали. Като каза, че не го интересува "Корхан", имаше предвид, че не го интересува семейството му. Той е разгневен на баща си, на майка си и на Ифакат.
"Това е моето сметище" - това е Истанбул. Тук никой не е в безопасност. Така разбрах аз думите на Ферит. Той наистина си мисли, че предпазва Сейран. А може и да е прав.
Сейран ревнува отчаяно. Нормално е едно 19 годишно момиче да не знае как да постъпва в такива ситуации, но ми харесва, че е с рогата напред и не се дава.
Суна се разсърди на Абидин, че взе страната на Ферит, при все, че той е виновният. Дава правилни насоки на Сейран.
Не смятам Пелин за манипулаторка. Не успява да се отдели от Ферит.

# 731
  • Мнения: 2 565
Според мен е напълно възможно Кязъм да бъде прострелян без Ферит до пострада. Имаше достатъчно място, а и явно смениха стрелците с по- точният Joy


Сейран ще е бясна до момента, в който разбере, че Фирит е скочил пред баща й.
Надявам се поне Пелин да разбере, какво причинява на семейството и да се махне от имението.
Впрочем, ако бях на мястото на Орхан и Гюлгюн вече щях до съм съобщила на родителите й, че момичето им е в опасност.

 И аз това си мислех. Нали имаше братовчед,  мафията очисти  ли го? Той и даваше съвети да остави  Ферит, а какъв и натресе на Пелин? 
От къде има такива пропаднали приятели?  Трябваше той да я спасява и защитава, както и родителите й, не Ферит.

# 732
  • София
  • Мнения: 30 253
За мен, ако не беше преспал с Пело, щяха да дадат, че я отблъсква, а той накрая някак се предаде, позволи ѝ да го целуне. Поне това е моят прочит на ситуацията.

# 733
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 937
За мен, ако не беше преспал с Пело, щяха да дадат, че я отблъсква, а той накрая някак се предаде, позволи ѝ да го целуне. Поне това е моят прочит на ситуацията.

Точно, сега каквото и да дадат няма де ме убедят, че не е имало нещо…

# 734
  • Мнения: 4 737
Също на сутринта го пита дали довечера или утре ще се видят. Каза й на Сертар, че са се сдобрили.

Общи условия

Активация на акаунт