Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/ШахМаран/Преди и След /Тема 4

  • 31 821
  • 762
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 811
По принцип обаче. Няма как всеки от нас да не се изказва в зависимост от личния си светоглед. Даже от гл.т. на възраст, родител на дъщери - синове, собствен личен опит.

Присъединявам се към този прекрасен анализ,Katya.
Аз например,от броя на годините си бих постъпила по друг начин,ако бях на мястото на Сейран
Щях да си седна на МОЯ диван,да изслушам и двамата какво се е случило,да настаня Пелин в СТАЯТА ЗА ГОСТИ/защото аз съм домакинята в тази къща/,щях да потърся заедно с Ферит квартира за нея.
Така щях да покажа кой командва в това имение,коя съм аз и коя е тя.
Но,разбира се,това в младостта не се случва
Имам си ги в къщи/като куче и котка се карат за най-малкото нещо.И се ревнуват.И не си вярват.
А аз им се чудя как им се хаби толкова енергия,като много бързо се сдобряват.

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 14:39 от usmivkata20

# 736
  • София
  • Мнения: 30 208
За мен, ако не беше преспал с Пело, щяха да дадат, че я отблъсква, а той накрая някак се предаде, позволи ѝ да го целуне. Поне това е моят прочит на ситуацията.

Точно, сега каквото и да дадат няма де ме убедят, че не е имало нещо…
Да, мен специално ме оставиха с такова впечатление или поне със съмнението, че нещо се е случило. Вероятно това е била целта.

Еви,
Скрит текст:
в екипите за превод едно време имаше една жена Виолета Манолева/ Манолова. Не я срещам вече. Добре ли е тази жена? Онзи ден се сетих за нея.

# 737
  • Мнения: 1 381
Да, добре е Виолета Манолева. Продължава да превежда Simple Smile

Целта е била да си мислим, че нещо се е случило между тях.
След сцената на Ферит и Кязъм съм далеч от мисълта, че ще ги развеждат. Поне засега.

# 738
  • Мнения: 9 257
Сейро иска развод
Ясно какво ще е решението което ще вземе Ферит вече

# 739
  • Мнения: 1 381
Като им знам "пръстите" на сценаристите - ще дойде време и ще ги разведат, за да се оженят после по собствена воля.
Но тук сценарият много ми прилича на "Домът", където това не се случи. Та да видим.

# 740
  • Мнения: 2 301
Сейро иска развод
Ясно какво ще е решението което ще вземе Ферит вече

Това е сигурно преди да се събуди Кязъм и да й каже, че Ферит е скочил пред куршума Joy

# 741
  • Мнения: 9 257
От Серенай



Коментара на Мерт

# 742
  • Мнения: 22 155
Мише,
Скрит текст:
добре е Вили, работи по други преводи. В момента за Забранената ябълка и Момичето на прозореца

# 743
  • Мнения: 5 723
Колко пъти Ферит-иМ е изоставял Сейран някъде си или не се е прибирал заради Пелин ,а и е  отивал при нея щото нещо не е станало по волята му .

Когато тя драпаше като махленска котка по дувари и покриви ,той колко пъти я върна .
Да оставим последните събития и "грозящата " я опасност от Сертер ...а преди .....
"Греховете" на този забравен от всички  и вдигнали ръце  от него са безчет .....
Сейран 100 живота да изживее няма да има достатъчно сили да го вкара в правия път......

# 744
  • Мнения: 1 762
Нека Сейро му поиска развод , ама не смятам , че Ферит ще й го даде.

# 745
  • Мнения: 708
😂😂😂😂 ,БАШ!  Вярно като бездомница проси трохички 😄

Когато тя драпаше като махленска котка по дувари и покриви ,той колко пъти я върна .

# 746
  • Мнения: 2 434
Гади ми се,но какво да се прави.. Сутринта беше толкова щастлива и доволна, искаше да се  виждат пак....
Ако я е уважил, да ги разведат със Сейран..
Като в Домът... и да ги не женят пак...

😂😂😂😂 ,БАШ!  Вярно като бездомница проси трохички 😄

Когато тя драпаше като махленска котка по дувари и покриви ,той колко пъти я върна .

# 747
  • София
  • Мнения: 30 208
Сейро иска развод
Скрит текст:
Ясно какво ще е решението което ще вземе Ферит вече
Фраг ли имаме?

Мише,
Скрит текст:
добре е Вили, работи по други преводи. В момента за Забранената ябълка и Момичето на прозореца
Мерси, радвам се, че е добре. Hands Plus1  Manique 🐰, и на теб мерси за инфото! Hands Plus1
Скрит текст:
Едно време тя ми пращаше моите части за превод, но с две деца не успявах с времето и се отказах, за да не бавя преводите. От там я познавам виртуално.

По този повод, не знам колко от вас са превеждали доброволно и безвъзмездно сериали, но това е такава хамалогия, ама такава хамалогия! Аз шапка им свалям на нашите екипи. То е превод, после е редене на субтитри, тайминг, запис на серията (стоят по нощите много често). Обикновено започват часове след излъчването на серията, докато ние сладко, сладко коментираме и после спим. Абе, не е за приказка и това го правят за дни. Flowers Cherry Blossom (липсват ми старите емотиконки и възможността за "шапки долу" ).
Да не забравя и за превеждането на фрагове, песни, диалози и т.н. Особено песните и стиховете са ..... там трябва и смисъл да хванеш, и рима донякъде. Рени и компания, това е за вас. Flowers Cherry Blossom

Извинявам се за дългия пост, но покрай сладките си приказки тук, понякога забравяме за труда на тези хора.

# 748
  • Мнения: 1 497
Hello на всички! Hug

Надявам се да не ме скастрят, но прочетох, че от болницата Ферит отишъл при Пелин. Просто не мога вече, възмущението ми дори има граници .. не мога с този. Сейран да се развежда, че и прегръдката им там няма да помогне. Бива бива, ама то .. Rage Rolling Eyes

# 749
  • София
  • Мнения: 30 208
Hello на всички! Hug

Надявам се да не ме скастрят, но прочетох, че от болницата Ферит отишъл при Пелин. Просто не мога вече, възмущението ми дори има граници .. не мога с този. Сейран да се развежда, че и прегръдката им там няма да помогне. Бива бива, ама то .. Rage Rolling Eyes
Еми, браво на Ферит! Значи Сейран е за бой. Изнася се и развод, какво толкова има да му мисли и премисля.

Скрит текст:
Колко пъти Ферит-иМ е изоставял Сейран някъде си или не се е прибирал заради Пелин ,а и е  отивал при нея щото нещо не е станало по волята му .
Когато тя драпаше като махленска котка по дувари и покриви ,той колко пъти я върна .
Скрит текст:
Да оставим последните събития и "грозящата " я опасност от Сертер ...а преди .....
"Греховете" на този забравен от всички  и вдигнали ръце  от него са безчет .....
Сейран 100 живота да изживее няма да има достатъчно сили да го вкара в правия път......
Кефиш ме Sweat Smile Смея се с глас на твоите коментари.

Общи условия

Активация на акаунт