Мацки, какво да купя на бебо...

  • 1 233
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Ето какво купихме ние за Иво от Метро-занимателно е и не е скъпо-36-7лв

# 16
  • София
  • Мнения: 771
И аз съм за кола за бутане с крачета. Подарихме такава за миналата Коледа, когато синът ми беше на година и 4 месеца и до ден днешен се ползва и вкъщи и навън.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И аз съм за кола за бутане с крачета. Подарихме такава за миналата Коледа, когато синът ми беше на година и 4 месеца и до ден днешен се ползва и вкъщи и навън.
И аз съм за колата.. Laughing В Хиполанд, в Скай Сити има много голям избор в момента.

# 18
  • Мнения: 5 362
Ето какво купихме ние за Иво от Метро-занимателно е и не е скъпо-36-7лв

Ето това много ми допадна и на мен.

# 19
  • София
  • Мнения: 117
Преди два дена поръчах на бебка от Вега тойс палатка(18.99лв)-подобна е на къщичката, но не е от полиетилен , а от шушляков плат, има отвори, т.е. не се затваря изцяло, много лесно се сгъва и е компактна, че като ни омръзне да я прибера за друг път,изобщо не тежи.Между другото каквато цена беше в сайта толкова ми взеха от куриерската фирма+подарък-календар за стената за2007 на магазина за вс месец.Весела Коледа ! Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 2 217
Много много благодаря!  bouquet
Вече съм спретнала идеи! bowuu

# 21
  • Мнения: 3 146
Дървено конче, което се люшка - има ги на доста места. Нашето не е боядисано и е със загладени ръбове. Малкия се побъркваше на тази възраст да се лючка. Освен това е трайно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт