Септемврийчетата пеят коледни песни и чакат подаръци интересни !!!

  • 17 722
  • 251
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 283
Едно бързо вицче от мен,че отивам да чета..:"- Защо петък 13-ти, се смята за лош ден?
- Защото в този ден се събират всички вещици, киликандзери, русалки, фурии, самодиви, вили-самодиви и беснеят до зори.
- Виж ти. Какво съвпадение! Няма да ми повярвате, за малко да го сбъркам с осми март!

..за киликандзерите особено ми хареса! Mr. Green

Вярка,9 часа сме назад от БГ.Сега вече 8,защото ни смениха времето в събота.
Гвен,да е жив и здрав Жоркича! Heart Eyes

Чаооооооо Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 1 403
И моя мъж е с "ампутирана романтика"  Mr. Green ама поне подарък полу4их  Crazy Бяхме си в къщи, хапнахме, пийнайме и в леглото  luvbed
Мами дигнала съм ръце от Емили  Tired Прави ме луда smile3511 незнам какво да я права, в4ера само я наказвах, хи4 не ме слуша  Cry Незнам как ще издържа до септември, докато дойде време за детска  #Crazy Все си мисля, 4е ще влезе малко в 4ас там  Praynig

# 227
  • Мнения: 2 255
smile3511 незнам какво да я права, Praynig
Ами като не я даде на ясла да ти е мирна главата  smile3521

# 228
  • Мнения: 1 403
Вярка как да е дам като през три дни е болна в тая ясла  Tired
Ти поне добре знаеш, 4е от тая ясла два месеца се лекувахме Shocked

# 229
  • Мнения: 1 640
Нели-Елина също става от ден на ден все  по-своенравна и ни командори  яко.Все на нейната да става и белите й-все неща,за които прекрасно знае,че не бива да ги прави.Приказвам,обяснявам,наказвам-ама след време се повтаря и потретва. TiredОня ден изяла няколко пастела.Изумих се -мислех, че периодът с опознаването на предметите чрез близане, е отминал.Не си обяснявам какъв й е бил мотивът,за да наяде пастелите.Дали защото са леко ароматизирани?! newsm12 smile3516
  Въпреки непослушанието,хич не ме изкушава идеята за ясла.Чакам още да се постопли и да ходим редовно в Морската градина-там да си изразходва енергията.Забелязала съм,че ако денят й е минал в разходки и интересни занимания,става ангелче и няма хленчове и капризи.Предполагам,че и при вашите деца е така.

# 230
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Момичета притесних се малко,  като я взех от ясла имаше гурелче на едното оченце, три пъти я бърсах оттогава и все тече по  малко. Дали е конюктивит незнам какво да я правя тази вечер ще сменя калъвките, но друго незнам какво да правя.

# 231
  • Мнения: 2 255
Танче, пробвай с капки или някакво мехлемче  Rolling Eyes

# 232
  • Мнения: 1 403
tanya_p Най добре я закарай на лекар да я види Peace

А, Емили сега е на фаза, реване и тръшкане  Shocked И аз мислех 4е този период е отминал отдавна, но......... ooooh!
ФЕЯТА Незнам дали е така, ние сме на обратното, като много играе и ти4а навън после става много лоша  ooooh! А като неизлизаме и си гледа детски в нас или си играе нещо е по спокойна Tired И ве4ерта много по лесно ми заспива

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Ще я закарам на лекар от един часа е педиатърката днес, окото й е по - добре не се образува онова нещо днес, но е зачервено и е притворено сякаш. Избърсвам й окото с отвара от лайка и сме си вкъщи днес.
Аз пък съм с червено гърло и се наливам със сокове с лимон и мед, и аз ще ходя на лекар после Sad.

# 234
  • Мнения: 1 403
Eй, немат край тия вируси  #Cussing out

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Нямат край то и една зима беше думи нямам.
Свекървата ми намаза гърлото дано се размине само с това, лекарката ми изписа разни хапчета и оспамокс ако се влоша, дано не де.

# 236
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз пък нали имам тренинг с парцала от миналата седмица и изпрах всичко,та тази реших пък да махна памперса.Пика епрез 15 мин това дете и още нямаме резултат в гърнето.
Приемам съвети всякакви.Ох,дано издържа Praynig

# 237
  • София
  • Мнения: 2 181
Танче,бързо оздравяване.А какво стана на малката с окото?

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
На Ники й изписа капки за окото и каза много да внимаваме да не отиде и на другото.
Галя за памперса според мен я остави още 2-3 дни така и ще почне да ползва гърнето не са малки вече, Ники много бързо свикна януари месец, ама ми беше писнало и на мен да пера.

# 239
  • София
  • Мнения: 1 511
И аз да се отчета с болестите!  Confused
В събота Тано вдигна висока температура 2 пъти и така се изкашля няколко пъти,че ми се изправи косата. Водих го на лекар - силно зачервено гърло,но гърди чисти! Thinking
Естествено веднага му предписа антибиотик,сироп за кашлица...аз така се бях шашнала,че веднага тръгнах да му давам антибиотика!Добре че детето не иска да го пие,та се осъзнах и аз! Embarassed Embarassed Embarassed
Отидохме при хомеопат и предписа едни капки 3 пъти на ден.Тях ги пие,явно защото нямат цвят,обаче с атнибиотика се давеше все едно е много гадно нещо.После го опитах-ами право беше детето,не стига,че на гранули,ами и остава един горчив вкус в устата после!  ooooh!
Да чукна на дърво,от понеделник не вдигал температура и не е кашлял!
Много се радвам,че се размина с антибиотика!  Tired  Grinning

tania_p
дано опазите другото око от заразяване,макар,че е много трудно!
  bouquet

Галя,
А за памперса - ще свикне сама,просто трябва да си по-постоянна.
Тано го учих доста време - около 7 месеца.Не стана за един месец и се чудя как при другите е станало толкова бързо,но то си е до дете!

Общи условия

Активация на акаунт