Купихте ли си клинове?

  • 6 519
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 326
По принцип обичам клинове, преди години бяха много на мода........но пък спомагат доста за образуването на целулит  Sad

# 16
  • София
  • Мнения: 38 499
В момента няма никакъв смисъл да се купува защото като си туриш ботуши кой освен теб ще познае с чорапогащник ли си или с клин?

# 17
  • Мнения: 780
аз си купих няколко ама не мога да ти помогна за Варна от къде Confused
според мен не са демоде дори напротив и аз учудващо се харесах в клин и то само по него
сега да не си помислите че сам някоя стройна и слаба
напротив ама ми стои доста добре а и има много вариации за носене Hug

# 18
  • Мнения: 1 455
Купих си.Имам 5 клина,три черни,един златен и един на сиво и черно рае.Всичките съм ги купувала от Илиенци.Има на поне 4 места.

# 19
  • Мнения: 6 164
В момента няма никакъв смисъл да се купува защото като си туриш ботуши кой освен теб ще познае с чорапогащник ли си или с клин?

 Laughing .. Е, личи си, как.  Laughing

Ако е с туника, тя е колкото леко да покрие дупето и можеш да се наведеш спокойно, ако си с чорапогащник и го напрвиш няма да е тайна за никой с какво си обута Mr. Green ...

Абе видях една мацка, много добре се беше докарала - клинчето с ботушки до коленете и отгоре не знам блуза или туника /беше с яке/ , но прилепена по дупето и широк колан. Адски готино седеше - всичко черно, но сууупер яко.  Thinking

Аз много тренирах, само и само да се вкарам в клин, щото иначе съм кльощавичка и седи кофти, а сега с мускулчетата е по-оформено.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,на слаби мацки седи много готино и секси:)Стига тяло да имаш.
На мен ми допадат много ,ноо....не е за мен.
Не и в този ми период;)

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Eдна мама е писала по- горе, има ги в Илиенци на доста места и са по 10 лв.. Аз си харесах един тигров, но не си го купих. Много съм ниска, а и изобщо не съм стройна за него. На мен ми харесват много, като видя някоя мацка и ми харесва, но аз не мога да се възприема с него. Blush

# 22
  • Мнения: 817
Имам толкова много ,че не знам вече колко са.Повечето съм си ги купувала от магазините за бельо-Севън Секъндс ,имам и разни други .Към миналогодишната колекция на бенетон и Манго също има ше.............. .В Тера нова обикновенно има доста/седят на касата/Към накои туники и роклички също вървят в комплект и клинове.
В Енитата имаше няколко такива модели Laughing
За есента и пролета стояха много ефектно тези -дължината под коляното ,на сега с високи ботуши се обезсмислят.
Също много гот седят и тези новите сатенирани панталони изцало по краката-взех си един в черно и един в златисто.Обикновенно към тях има и сака в сатенирана матрия и става много хубав костюм

# 23
  • Мнения: 2 550
А кой писа, че са демоде?  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 320
В Манго има (от там си взех аз) и още някъде бях гледала из МОЛ-а, но не мога да се сетя.

# 25
  • Мнения: 5 103
Не съм си купила и няма да си купя. Въобще не ми харесват Stop
И на мене Peace

# 26
  • Мнения: 5 622
Не ми харесват. Нямам такъв.

# 27
  • Мнения: 1 424
Не ми харесват и не съм си купила  Stop

# 28
  • Мнения: 2 956
Ха ха ...сега прочитам темата и разбирам,че даже са и модерни...аз пък си поръчах предколеден подарък - клинче,че нямах време да търся и то ,за да се мотам из къщи по него,а не с анцуг...  Laughing
Но определено няма да изляза по него навън...   261uu

# 29
  • Мнения: 6 618
С 10 останали от бременноста килца ще бъда много много сладка като прасенце! Joy

Общи условия

Активация на акаунт